Transparența în exercitarea demnităților și funcțiilor publice
Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Declarații de avere și de interese > DECLARATIILE DE AVERE SI DE INTERESE ALE DEPUTATILOR Versiunea pentru printare
Sunteți aici: Prima pagină > Declarații de avere și interese > Deputați Legislatura 2020-prezent

DECLARATIILE DE AVERE SI DE INTERESE ALE DEPUTATILOR - LEGISLATURA 2020-PREZENT

Nr.
crt.
Nume și prenume Grupul
parlamentar
Declarația de
avere interese
1. Acatrinei Dorel-Gheorghe AUR
  22-12-2020
  08-01-2021
  22-12-2020
2. Achimaș-Cadariu Patriciu-Andrei PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
3. Adomnicăi Mirela Elena PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
4. Aelenei Dănuț AUR
  06-01-2021
  05-01-2021
  05-01-2021
5. Albișteanu Mihail AUR
  08-01-2021
  08-01-2021
6. Albotă Emil-Florin PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
7. Alda Adrian PSD
  21-12-2020
  15-02-2021
  21-12-2020
8. Alexandru Victoria-Violeta PNL
  29-12-2020
  29-12-2020
9. Alexe Florin-Alexandru PNL
  22-12-2020
  22-12-2020
10. Amet Varol Minoritati
  21-12-2020
  21-12-2020
11. Andrei Alexandru-Ioan PNL
  15-01-2021
  15-01-2021
12. Andronache Gabriel PNL
  29-12-2020
  29-12-2020
13. Andrușceac Antonio AUR
  12-01-2021
  12-01-2021
14. Apjok Norbert
  18-01-2021
  18-01-2021
15. Apostol Alin-Gabriel USR PLUS
  29-12-2020
  15-01-2021
  29-12-2020
16. Ardelean Ben-Oni PNL
  29-12-2020
  29-12-2020
17. Atanasiu Onuț Valeriu PNL
  31-12-2020
  31-12-2020
18. Avrămescu Gabriel-Ioan PNL
  29-12-2020
  29-12-2020
19. Axinia Adrian-George AUR
  18-01-2021
  18-01-2021
20. Badea Iulian-Alexandru PSD
  06-01-2021
  06-01-2021
21. Badea Mihai-Alexandru USR PLUS
  21-12-2020
  21-12-2020
22. Badiu Georgel AUR
  21-12-2020
  21-12-2020
23. Balabașciuc Călin-Constantin AUR
  21-12-2020
  21-12-2020
24. Balan Ioan PNL
  28-12-2020
  28-12-2020
25. Balint Liviu-Ioan PNL
  21-12-2020
  21-12-2020
26. Banciu Ionuț-Sorin PNL
  31-12-2020
  31-12-2020
27. Banias Mircea Marius PNL
  23-12-2020
  23-12-2020
28. Barbu Costel PNL
  21-12-2020
  21-12-2020
29. Barbu Florin-Ionuț PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
30. Barcari Rodica-Luminița PNL
  29-12-2020
  29-12-2020
31. Barna Ilie Dan USR PLUS
  14-01-2021
  14-01-2021
32. Băcanu Cristian-Tudor PNL
  28-12-2020
  28-12-2020
33. Bălășoiu Aurel PSD
  11-01-2021
  11-01-2021
34. Băltărețu Viorel USR PLUS
  29-12-2020
  29-12-2020
35. Bejinariu Eugen PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
36. Bende Sándor UDMR
  22-12-2020
  22-12-2020
37. Benedek Zacharie UDMR
  23-12-2020
  23-12-2020
38. Benga Tudor - Vlad USR PLUS
  17-02-2021
  11-01-2021
  11-01-2021
39. Berescu Monica-Elena USR PLUS
  23-12-2020
  23-12-2020
40. Biró Rozália-Ibolya UDMR
  19-01-2021
  19-01-2021
41. Bîlcea Ovidiu-Sergiu PNL
  20-01-2021
  22-12-2020
  20-01-2021
  22-12-2020
42. Bîrcă Constantin PSD
  11-01-2021
  11-01-2021
43. Blaga Daniel-Codruț USR PLUS
  13-01-2021
  13-01-2021
44. Bode Lucian Nicolae PNL
  21-12-2020
  21-12-2020
45. Bola Bogdan-Alexandru PNL
  12-01-2021
  02-02-2021
  12-01-2021
46. Bota Călin-Ioan PNL
  30-12-2020
  30-12-2020
47. Botez Mihai-Cătălin USR PLUS
  21-12-2020
  21-12-2020
48. Bucura-Oprescu Simona PSD
  29-12-2020
  29-12-2020
49. Budăi Marius-Constantin PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
50. Buican Cristian PNL
  23-12-2020
  23-12-2020
51. Buicu Corneliu-Florin PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
52. Bulai Iulian USR PLUS
  23-12-2020
  23-12-2020
53. Bulai Oana-Gianina PSD
  18-01-2021
  18-01-2021
54. Burciu Cristina PNL
  21-12-2020
  21-12-2020
55. Burduja Sebastian-Ioan PNL
  21-12-2020
  21-12-2020
56. Buzoianu Diana-Anda USR PLUS
  21-12-2020
  21-12-2020
57. Calista Mara-Daniela PNL
  22-12-2020
  22-12-2020
58. Calotă Florică Ică PNL
  28-12-2020
  28-12-2020
59. Cambera Oana-Alexandra USR PLUS
  21-12-2020
  21-12-2020
60. Cazan Laurențiu-Nicolae PNL
  21-12-2020
  21-12-2020
61. Cătăniciu Steluța-Gustica PSD
  29-12-2020
  29-12-2020
62. Cătăuță Ana-Maria PSD
  30-12-2020
  21-12-2020
  21-12-2020
63. Căuș Vasile-Aurel PNL
  31-12-2020
  21-12-2020
  21-12-2020
64. Chelaru Mircia AUR
  21-12-2020
  21-12-2020
65. Chesnoiu Adrian-Ionuț PSD
  22-12-2020
  22-12-2020
66. Chichirău Cosette-Paula USR PLUS
  04-02-2021
  04-02-2021
  29-12-2020
  29-12-2020
67. Chira Claudiu-Martin PNL
  21-12-2020
  21-12-2020
68. Chirilă Virgil Alin PSD
  12-01-2021
  21-12-2020
  21-12-2020
69. Ciofu Cătălina PNL
  30-12-2020
  30-12-2020
70. Ciolacu Ion-Marcel PSD
  22-12-2020
  22-12-2020
71. Ciornei Radu Tudor USR PLUS
  21-12-2020
  21-12-2020
72. Ciubuc Ciprian AUR
  19-01-2021
  19-01-2021
73. Cîtea Vasile PSD
  23-12-2020
  23-12-2020
74. Coarnă Dumitru PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
75. Coleșa Ilie-Alin AUR
  21-12-2020
  21-12-2020
76. Constantin Daniel PNL
  12-01-2021
  12-01-2021
77. Cozma Adrian-Felician PNL
  23-12-2020
  23-12-2020
78. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
  28-01-2021
  30-12-2020
  30-12-2020
79. Cristea Andi-Lucian PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
80. Cristescu Radu-Mihai PSD
  13-01-2021
  13-01-2021
81. Cristian Brian USR PLUS
  18-01-2021
  18-01-2021
82. Crîstici Ognean Minoritati
  21-12-2020
  21-12-2020
83. Crușoveanu Marian PNL
  21-12-2020
  21-12-2020
84. Csép Éva-Andrea UDMR
  22-12-2020
  22-12-2020
85. Csoma Botond UDMR
  23-12-2020
  23-12-2020
86. Cupșa Ioan PNL
  29-12-2020
  29-12-2020
87. Damian Romulus-Marius PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
88. Dancă Ionel PNL
  30-12-2020
  30-12-2020
89. Dămureanu Ringo AUR
  23-12-2020
  23-12-2020
90. Dehelean Silviu USR PLUS
  22-12-2020
  22-12-2020
91. Dinu Cristina-Elena PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
92. Drancă Andrei-Iulian USR PLUS
  14-01-2021
  14-01-2021
93. Drulă Cătălin USR PLUS
  30-12-2020
  30-12-2020
94. Dumitrache Ileana Cristina PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
95. Dumitrescu Raluca Giorgiana PSD
  18-01-2021
  18-01-2021
96. Dumitru Florian-Emil PNL
  28-12-2020
  28-12-2020
97. Dunava Costel Neculai PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
98. Enachi Raisa AUR
  21-12-2020
  21-12-2020
99. Farago Petru UDMR
  22-12-2020
  22-12-2020
100. Fădor Angelica PNL
  12-01-2021
  12-01-2021
101. Făgărășian Valentin-Ilie PNL
  18-01-2021
  18-01-2021
102. Fălcoi Nicu USR PLUS
  21-12-2020
  21-12-2020
103. Fechet Mircea PNL
  29-12-2020
  29-12-2020
104. Feodor Silviu Minoritati
  21-12-2020
  21-12-2020
105. Feodorov Lucian AUR
  19-01-2021
  19-01-2021
106. Fifor Mihai-Viorel PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
107. Firczak Iulius Marian Minoritati
  19-01-2021
  19-01-2021
108. Florea Daniel PSD
  18-01-2021
  21-12-2020
  18-01-2021
  21-12-2020
109. Florea Oana-Consuela PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
110. Floroiu Ionel PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
111. Flucuș Dumitru PNL
  14-01-2021
  14-01-2021
112. Focșa Dumitru-Viorel AUR
  21-12-2020
  21-12-2020
113. Folescu Cornel-Vasile PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
114. Furtună Mirela PSD
  31-12-2020
  31-12-2020
115. Gál Károly UDMR
  22-12-2020
  22-12-2020
116. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
  21-12-2020
  21-12-2020
117. Gavrilă Anamaria AUR
  19-01-2021
  19-01-2021
118. Gavrilescu Grațiela Leocadia PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
119. Georgescu Nicolae PSD
  30-12-2020
  21-12-2020
  21-12-2020
120. Gheba Daniel-Sorin USR PLUS
  29-12-2020
  19-01-2021
  29-12-2020
121. Gheorghe Andrei Daniel PNL
  14-01-2021
  14-01-2021
122. Gheorghiu Bogdan PNL
  30-12-2020
  30-12-2020
123. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
  22-12-2020
  22-12-2020
124. Ghiță Daniel-Florin PSD
  11-01-2021
  11-01-2021
125. Giugea Nicolae PNL
  06-01-2021
  06-01-2021
126. Giurgiu Adrian USR PLUS
  15-01-2021
  15-01-2021
127. Gîdei Laurențiu-Viorel PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
128. Gliga Dumitrița PSD
  21-12-2020
  20-01-2021
  21-12-2020
129. Goleac Nicoleta-Matilda PSD
  28-12-2020
  28-12-2020
130. Grecu Ion-Cătălin PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
131. Grindeanu Sorin Mihai PSD
  23-12-2020
  23-12-2020
132. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
  21-12-2020
  21-12-2020
133. Gudu Michael PNL
  21-12-2020
  21-12-2020
134. Hajdu Gábor UDMR
  28-12-2020
  28-12-2020
135. Halici Nicușor PSD
  22-12-2020
  22-12-2020
136. Hangan Pollyanna-Hanellore USR PLUS
  30-12-2020
  30-12-2020
137. Havârneanu Filip USR PLUS
  21-12-2020
  21-12-2020
138. Hărătău Elena PNL
  21-12-2020
  21-12-2020
139. Holban Georgeta-Carmen PSD
  23-12-2020
  23-12-2020
140. Horga Maria-Gabriela PNL
  29-12-2020
  29-12-2020
141. Hurduzeu Florin-Silviu PSD
  18-01-2021
  18-01-2021
142. Huțu Alexandra PSD
  16-02-2021
  09-02-2021
  09-02-2021
143. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
  06-01-2021
  29-12-2020
  21-12-2020
  21-12-2020
144. Iancu Marius-Ionel PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
145. Ibram Iusein Minoritati
  21-12-2020
  21-12-2020
146. Ichim Cristian-Paul USR PLUS
  21-12-2020
  21-12-2020
147. Ilie Victor USR PLUS
  21-12-2020
  21-12-2020
148. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
  20-01-2021
  21-12-2020
  21-12-2020
149. Intotero Natalia-Elena PSD
  29-12-2020
  21-12-2020
  21-12-2020
150. Ion Stelian-Cristian USR PLUS
  05-02-2021
  05-02-2021
  31-12-2020
  31-12-2020
151. Ionescu George PNL
  28-12-2020
  28-12-2020
152. Ivan Bogdan-Gruia PSD
  23-12-2020
  23-12-2020
153. Ivănuță Cristian-Daniel AUR
  21-12-2020
  21-12-2020
154. Kelemen Attila UDMR
  23-12-2020
  23-12-2020
155. Kelemen Hunor UDMR
  22-12-2020
  22-12-2020
156. Kiss János PNL
  21-12-2020
  21-12-2020
157. Kocsis-Cristea Alexandru PNL
  28-12-2020
  28-12-2020
158. Kolcsár Anquetil-Károly UDMR
  13-01-2021
  13-01-2021
159. Könczei Csaba UDMR
  22-12-2020
  22-12-2020
160. Kulcsár-Terza József-György UDMR
  21-12-2020
  21-12-2020
161. Ladányi László-Zsolt UDMR
  22-12-2020
  22-12-2020
162. Lasca Mihai Ioan AUR
  29-12-2020
  29-12-2020
163. Lazăr Ion-Marian USR PLUS
  21-12-2020
  21-12-2020
164. Lazăr Teodor USR PLUS
  21-12-2020
  21-12-2020
165. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
  21-12-2020
  21-12-2020
166. Longher Ghervazen Minoritati
  21-12-2020
  21-12-2020
167. Lőrincz Ștefan-Iulian USR PLUS
  19-01-2021
  19-01-2021
168. Lungoci Dumitru-Lucian PSD
  18-01-2021
  18-01-2021
169. Lungu Romeo-Daniel PSD
  23-12-2020
  23-12-2020
170. Lupu Andrei-Răzvan USR PLUS
  21-12-2020
  21-12-2020
171. Macovei Silviu Nicu PSD
  30-12-2020
  30-12-2020
172. Magyar Loránd-Bálint UDMR
  23-12-2020
  23-12-2020
173. Manea Cătălin-Zamfir Minoritati
  28-12-2020
  28-12-2020
174. Mang Ioan PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
175. Manta Claudiu PSD
  29-12-2020
  29-12-2020
176. Marșalic Jaro Norbert PNL
  30-12-2020
  30-12-2020
177. Mărculescu Dumitru PNL
  21-12-2020
  21-12-2020
178. Mărgărit Mitică-Marius PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
179. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
  31-12-2020
  31-12-2020
180. Miftode Marius-Andrei USR PLUS
  22-12-2020
  22-12-2020
181. Mihalcea Remus-Gabriel PSD
  29-12-2020
  29-12-2020
182. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
  15-01-2021
  15-01-2021
183. Miklós Zoltán UDMR
  19-01-2021
  19-01-2021
184. Mina Marian PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
185. Mircea Florin PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
186. Miruță Radu-Dinel USR PLUS
  19-01-2021
  19-01-2021
187. Mitrea Dumitrina AUR
  21-12-2020
  21-12-2020
188. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL
  30-12-2020
  14-01-2021
  30-12-2020
189. Moisin Radu-Marin PNL
  18-01-2021
  18-01-2021
190. Moldovan Sorin-Dan PNL
  21-12-2020
  21-12-2020
191. Molnar Ervin PNL
  28-12-2020
  28-12-2020
192. Molnar Radu-Iulian USR PLUS
  11-01-2021
  21-12-2020
  21-12-2020
193. Morar Olivia-Diana PNL
  21-12-2020
  21-12-2020
194. Moșteanu Liviu-Ionuț USR PLUS
  29-12-2020
  29-12-2020
195. Muncaciu Sorin-Titus AUR
  14-01-2021
  14-01-2021
196. Munteanu Remus PSD
  21-12-2020
  01-02-2021
  21-12-2020
197. Murariu Oana USR PLUS
  29-12-2020
  22-12-2020
  22-12-2020
198. Muraru Iulian-Alexandru PNL
  30-12-2020
  30-12-2020
199. Mușoiu Ștefan PSD
  22-12-2020
  22-12-2020
200. Nacov Gheorghe Minoritati
  18-01-2021
  21-12-2020
  18-01-2021
  21-12-2020
201. Nagy Szabolcs UDMR
  21-12-2020
  21-12-2020
202. Nagy Vasile AUR
  15-01-2021
  21-12-2020
  21-12-2020
203. Nassar Rodica PSD
  29-12-2020
  29-12-2020
204. Năcuță Sorin PNL
  21-12-2020
  21-12-2020
205. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR PLUS
  28-12-2020
  28-12-2020
206. Neaga Florian-Claudiu PSD
  12-01-2021
  12-01-2021
207. Neagu Denisa-Elena USR PLUS
  06-01-2021
  06-01-2021
208. Neață Eugen PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
209. Nechita Aurel PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
210. Niță Nicu PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
211. Olar Corneliu PNL
  20-01-2021
  21-12-2020
  21-12-2020
212. Orban Ludovic PNL
  30-12-2020
  30-12-2020
213. Ostaficiuc Marius-Eugen PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
214. Oteșanu Daniela PSD
  23-12-2020
  23-12-2020
215. Özmen Oana-Marciana USR PLUS
  29-12-2020
  29-12-2020
216. Paladi George-Adrian PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
217. Pambuccian Varujan Minoritati
  21-12-2020
  21-12-2020
218. Panait Radu USR PLUS
  21-12-2020
  21-12-2020
219. Paraschiv Rodica PSD
  22-12-2020
  22-12-2020
220. Pavelescu Nicolae PSD
  01-02-2021
  14-01-2021
  14-01-2021
221. Pătrăuceanu Constantin-Neculai PSD
  02-02-2021
  21-12-2020
  02-02-2021
  21-12-2020
222. Păunescu Silviu-Titus AUR
  23-12-2020
  23-12-2020
223. Pecingină Gheorghe PNL
  14-01-2021
  14-01-2021
224. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
  23-12-2020
  23-12-2020
225. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
  22-12-2020
  22-12-2020
226. Piper-Savu Florin PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
227. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
  29-12-2020
  29-12-2020
228. Plăiașu Gabriel PNL
  29-12-2020
  02-02-2021
  29-12-2020
229. Polak Tudor PNL
  13-01-2021
  11-01-2021
  11-01-2021
230. Polițeanu Mihai-Laurențiu USR PLUS
  18-01-2021
  18-01-2021
231. Pop Darius AUR
  21-12-2020
  21-12-2020
232. Pop Rareș Tudor USR PLUS
  29-12-2020
  29-12-2020
233. Popa Alexandru PNL
  18-01-2021
  18-01-2021
234. Popa Radu Mihai PSD
  19-01-2021
  21-12-2020
  21-12-2020
235. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
236. Popescu Dan-Cristian PSD
  29-12-2020
  29-12-2020
237. Popescu Pavel PNL
  21-12-2020
  21-12-2020
238. Popescu Virgil-Daniel PNL
  29-12-2020
  29-12-2020
239. Popescu Vlad PSD
  04-01-2021
  04-01-2021
240. Popica Eduard-Andrei PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
241. Predescu Ana-Loredana PSD
  29-12-2020
  02-02-2021
  29-12-2020
242. Predoiu Marian-Cătălin PNL
  21-12-2020
  21-12-2020
243. Presură Alexandra PSD
  23-12-2020
  23-12-2020
244. Prișcă Răzvan Sorin PNL
  29-12-2020
  29-12-2020
245. Prună Cristina-Mădălina USR PLUS
  28-12-2020
  28-12-2020
246. Prunean Alin-Costel USR PLUS
  30-12-2020
  07-01-2021
247. Pușcașu Lucian-Florin AUR
  18-01-2021
  18-01-2021
248. Rafila Alexandru PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
249. Rasaliu Marian-Iulian PSD
  18-01-2021
  18-01-2021
250. Rizea Cristina Camelia USR PLUS
  21-12-2020
  21-12-2020
251. Rodeanu Bogdan-Ionel USR PLUS
  15-01-2021
  15-01-2021
252. Roman Florin-Claudiu PNL
  21-12-2020
  21-12-2020
253. Roman Nicolae AUR
  21-12-2020
  21-12-2020
254. Roșca Mircea PNL
  23-12-2020
  23-12-2020
255. Rujan Dumitru PNL
  11-01-2021
  29-12-2020
  29-12-2020
256. Rusu Daniel-Gheorghe AUR
  21-12-2020
  21-12-2020
257. Salan Viorel PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
258. Sandu Viorica PSD
  22-12-2020
  22-12-2020
259. Sas Lóránt-Zoltan USR PLUS
  19-01-2021
  19-01-2021
260. Sărmaș Ioan-Sabin PNL
  18-01-2021
  18-01-2021
261. Scripnic Lilian AUR
  12-01-2021
  12-01-2021
262. Seidler Cristian-Gabriel USR PLUS
  21-12-2020
  21-12-2020
263. Seres Dénes UDMR
  21-12-2020
  21-12-2020
264. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
  21-12-2020
  21-12-2020
265. Simion George-Nicolae AUR
  30-12-2020
  30-12-2020
266. Simonis Alfred - Robert PSD
  30-12-2020
  30-12-2020
267. Solomon Adrian PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
268. Stancu Ionel Minoritati
  21-12-2020
  21-12-2020
269. Stancu Paul PSD
  18-01-2021
  18-01-2021
270. Stativă Irinel Ioan PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
271. Stănescu Vetuța PNL
  21-12-2020
  21-12-2020
272. Stângă George-Cătălin PNL
  29-12-2020
  29-12-2020
273. Stoian Maria PNL
  21-12-2020
  21-12-2020
274. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
  13-01-2021
  13-01-2021
275. Stoica Ciprian-Titi AUR
  23-12-2020
  23-12-2020
276. Stoica Diana USR PLUS
  21-12-2020
  21-12-2020
277. Stoica Elena PSD
  14-01-2021
  14-01-2021
278. Stoica Ștefan-Bucur PNL
  21-12-2020
  21-12-2020
279. Stroe Ionuț-Marian PNL
  21-12-2020
  21-12-2020
280. Suciu Sebastian-Ilie AUR
  29-12-2020
  29-12-2020
281. Suciu Vasile-Daniel PSD
  23-12-2020
  23-12-2020
282. Szabó Ödön UDMR
  29-12-2020
  29-12-2020
283. Șandru Cosmin PNL
  18-01-2021
  18-01-2021
284. Șerban Ciprian-Constantin PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
285. Șerban Gianina AUR
  04-02-2021
  28-12-2020
  28-12-2020
286. Șimon Gheorghe PSD
  23-12-2020
  23-12-2020
287. Șișcu George PNL
  29-12-2020
  29-12-2020
288. Șlincu Dan-Constantin PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
289. Șoldan Gheorghe PSD
  18-01-2021
  18-01-2021
290. Șoptică Costel PNL
  07-01-2021
  07-01-2021
291. Șovăială Constantin PNL
  21-12-2020
  21-12-2020
292. Ștefan Ion PNL
  28-12-2020
  28-12-2020
293. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
  21-12-2020
  21-12-2020
294. Tanasă Dan AUR
  21-12-2020
  21-12-2020
295. Tănase Antonel PNL
  29-12-2020
  29-12-2020
296. Tănăsescu Alina-Elena PSD
  22-12-2020
  22-12-2020
297. Tătaru Nelu PNL
  21-12-2020
  21-12-2020
298. Teniță Dragoș-Cătălin USR PLUS
  01-02-2021
  28-12-2020
  28-12-2020
299. Teodoroiu Simona-Maya PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
300. Terente Eugen USR PLUS
  05-01-2021
  05-01-2021
301. Thellmann Christine PNL
  28-12-2020
  28-12-2020
302. Toader Bogdan-Andrei PSD
  30-12-2020
  30-12-2020
303. Toda Daniel-Liviu USR PLUS
  21-12-2020
  21-12-2020
304. Todosiu Beniamin USR PLUS
  12-01-2021
  12-01-2021
305. Toma Ilie PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
306. Toma Vasilică PSD
  12-01-2021
  12-01-2021
307. Trăilă Cristina PNL
  29-12-2020
  29-12-2020
308. Trif Bogdan Gheorghe PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
309. Tudorache Daniel PSD
  29-12-2020
  29-12-2020
310. Tuhuț Radu-Marcel PSD
  17-02-2021
  21-12-2020
  21-12-2020
311. Tulbure Simina-Geanina-Daniela USR PLUS
  21-12-2020
  21-12-2020
312. Turcan Raluca PNL
  30-12-2020
  30-12-2020
313. Tușa Adriana Diana PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
314. Tuță George-Cristian PNL
  28-12-2020
  28-12-2020
315. Țachianu Marian PSD
  28-12-2020
  28-12-2020
316. Țepeluș Laurențiu-Cristinel PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
317. Țoiu Oana-Silvia USR PLUS
  15-01-2021
  15-01-2021
318. Țuțuianu Marius-Horia PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
319. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR PLUS
  17-02-2021
  14-01-2021
  14-01-2021
320. Varga Glad-Aurel PNL
  29-12-2020
  29-12-2020
321. Vexler Silviu Minoritati
  15-01-2021
  15-01-2021
322. Vicol-Ciorbă Laura-Cătălina PSD
  21-12-2020
  21-12-2020
323. Vîlceanu Dan PNL
  29-12-2020
  29-12-2020
324. Volosatîi Boris AUR
  21-12-2020
  21-12-2020
325. Vulpescu Ioan PSD
  28-12-2020
  28-12-2020
326. Weber Mihai PSD
  22-12-2020
  22-12-2020
327. Wiener Adrian USR PLUS
  14-01-2021
  14-01-2021
328. Zakarias Zoltán UDMR
  21-12-2020
  21-12-2020
329. Zetea Gabriel-Valer PSD
  19-01-2021
  19-01-2021
330. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati
  23-12-2020
  23-12-2020

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 26 februarie 2021, 12:34
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro