Transparența în exercitarea demnităților și funcțiilor publice
Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Declarații de avere și de interese > DECLARATIILE DE AVERE SI DE INTERESE ALE DEPUTATILOR Versiunea pentru printare
Sunteți aici: Prima pagină > Declarații de avere și interese > Deputați Legislatura 2016-2020

DECLARATIILE DE INTERESE ALE DEPUTATILOR - LEGISLATURA 2016-2020

Nr.
crt.
Nume și prenume Grupul
parlamentar
Declarația
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
  29-12-2020
  09-06-2020
  12-06-2019
  12-06-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
  13-01-2021
  03-06-2020
  11-06-2019
  12-06-2018
  12-06-2017
  16-01-2017
3. Alexe Costel PNL
  24-11-2020
  15-06-2020
  03-12-2019
  13-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  18-01-2017
4. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
  22-12-2020
  10-06-2020
  12-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  05-01-2017
5. Ampleev Andrian Minoritati
  13-01-2021
  02-06-2020
  12-06-2019
  24-09-2018
6. Anastase Roberta Alma PNL
  29-12-2020
  10-06-2020
  13-06-2019
  15-06-2018
  15-06-2017
  19-12-2016
7. Andrei Alexandru-Ioan PNL
  15-01-2021
  15-06-2020
  13-06-2019
  14-06-2018
  15-06-2017
  04-05-2017
  05-01-2017
8. Andronache Gabriel PNL
  29-12-2020
  14-05-2020
  03-06-2019
  06-06-2018
  07-06-2017
  21-12-2016
9. Andrușcă Dănuț PSD
  31-12-2020
  15-06-2020
  13-06-2019
  07-06-2018
  13-06-2017
  28-12-2016
10. Antal István-János UDMR
  11-01-2021
  03-06-2020
  05-06-2019
  12-06-2018
  14-06-2017
  17-01-2017
11. Anton Anton PSD
  23-12-2020
  02-06-2020
  02-09-2019
  10-06-2019
  04-06-2018
  07-02-2018
  06-06-2017
  04-01-2017
12. Apjok Norbert UDMR
  18-01-2021
  15-06-2020
  12-06-2019
  12-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
13. Ardelean Ben-Oni PNL
  29-12-2020
  11-06-2020
  12-06-2019
  12-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
14. Arsu Alin-Ionuț USR
  15-01-2021
  15-06-2020
  01-07-2019
15. Avram Constantin PSD
  23-12-2020
  15-06-2020
  11-06-2019
  14-06-2018
  13-06-2017
  11-01-2017
16. Axinte Vasile PSD
  18-01-2021
  15-06-2020
  11-06-2019
  04-06-2018
  06-06-2017
  17-01-2017
17. Babuș Radu PSD
  18-01-2021
  31-12-2020
  09-06-2020
  11-06-2019
  11-06-2018
  13-06-2017
  20-12-2016
18. Balan Ioan PNL
  28-12-2020
  05-06-2020
  05-06-2019
  31-05-2018
  12-06-2017
  04-01-2017
19. Balint Liviu-Ioan PNL
  21-12-2020
  09-06-2020
  03-06-2019
  23-05-2018
  12-06-2017
  17-01-2017
20. Banias Mircea Marius PNL
  23-12-2020
  27-05-2020
  05-06-2019
  06-06-2018
  13-06-2017
  05-01-2017
21. Barb Radu PSD
  18-01-2021
  03-11-2020
22. Barna Ilie Dan USR
  14-01-2021
  15-06-2020
  12-06-2019
  15-06-2018
  15-06-2017
  18-01-2017
23. Băișanu Ștefan-Alexandru PSD
  18-01-2021
  15-06-2020
  10-06-2019
  14-06-2018
  15-06-2017
  17-01-2017
24. Bălănescu Alexandru PRO România
  19-01-2021
  15-06-2020
  14-06-2019
  14-05-2018
  13-06-2017
  23-03-2017
  12-01-2017
25. Bănicioiu Nicolae PRO România
  14-01-2021
  24-06-2020
  15-06-2020
  14-06-2019
  14-06-2018
  14-06-2017
  04-01-2017
26. Bârlădeanu Dragoș-Petruț
  19-01-2021
  25-05-2020
  11-06-2019
  06-06-2018
  07-06-2017
  28-12-2016
27. Bejinariu Eugen PSD
  21-12-2020
  25-05-2020
  05-06-2019
  04-06-2018
  14-06-2017
  28-12-2016
28. Bende Sándor UDMR
  22-12-2020
  03-06-2020
  05-06-2019
  11-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
29. Benedek Zacharie UDMR
  21-12-2020
  09-06-2020
  12-06-2019
  12-06-2018
  13-06-2017
  05-01-2017
30. Benga Tudor - Vlad USR
  11-01-2021
  15-06-2020
  13-06-2019
  14-06-2018
  15-06-2017
  19-01-2017
31. Benkő Erika UDMR
  18-01-2021
  09-06-2020
  12-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  20-12-2016
32. Bica Dănuț PNL
  30-12-2020
  03-06-2020
  05-06-2019
  06-06-2018
  12-06-2017
  16-01-2017
  29-12-2016
33. Bichineț Corneliu PMP
  29-12-2020
  04-06-2020
  03-06-2019
  14-06-2018
  13-06-2017
  05-01-2017
34. Birchall Ana
  12-01-2021
  12-06-2020
  27-05-2019
  17-05-2019
  12-06-2018
  13-06-2017
  11-01-2017
35. Biro Zsolt-Istvan UDMR
  18-01-2021
  10-06-2020
  05-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  05-01-2017
36. Biró Rozália-Ibolya UDMR
  19-01-2021
  15-06-2020
  14-06-2019
  15-06-2018
  14-06-2017
  16-01-2017
  06-01-2017
37. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara
  15-01-2021
  15-06-2020
  04-06-2019
  14-06-2018
  12-06-2017
  12-01-2017
38. Boboc Tudorița-Rodica PSD
  14-01-2021
  11-06-2020
  05-06-2019
  29-05-2018
  06-06-2017
  28-12-2016
39. Boboc Valentin Gabriel PSD
  14-01-2021
  15-06-2020
  05-06-2019
  12-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
40. Bode Lucian Nicolae PNL
  21-12-2020
  05-06-2020
  02-12-2019
  29-05-2019
  06-06-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
41. Bodea Marius
  30-12-2020
  03-06-2020
  08-04-2019
  05-06-2018
  10-05-2017
  20-12-2016
42. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
  19-01-2021
  20-05-2020
  04-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
43. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
  19-01-2021
  09-06-2020
  15-04-2019
  23-05-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
44. Bontea Vlad PSD
  13-01-2021
  15-06-2020
  12-06-2019
  14-06-2018
  14-06-2017
  10-01-2017
45. Boroianu Aurel-Robert PNL
  13-01-2021
  27-05-2020
  12-06-2019
  13-06-2018
  14-06-2017
  19-12-2016
46. Borza Remus-Adrian PNL
  11-01-2021
  29-05-2020
  12-06-2019
  12-06-2018
  13-06-2017
  13-01-2017
  19-12-2016
47. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
  18-01-2021
  15-06-2020
  10-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  20-12-2016
48. Botez Mihai-Cătălin USR
  21-12-2020
  10-06-2020
  11-06-2019
  06-06-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
49. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP
  19-01-2021
  12-06-2020
  12-06-2019
  14-06-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
50. Bran-Voinea Ioana PSD
  21-12-2020
  12-06-2020
  11-06-2019
  14-06-2018
  14-06-2017
  10-01-2017
51. Bucura-Oprescu Simona PSD
  29-12-2020
  15-06-2020
  05-06-2019
  15-06-2018
  15-06-2017
  19-01-2017
52. Budăi Marius-Constantin PSD
  21-12-2020
  03-06-2020
  06-06-2019
  06-06-2018
  12-06-2017
  10-01-2017
53. Buican Cristian PNL
  23-12-2020
  09-06-2020
  11-06-2019
  05-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
54. Buicu Corneliu-Florin PSD
  21-12-2020
  02-06-2020
  10-06-2019
  12-06-2018
  15-06-2017
  19-12-2016
55. Bulai Iulian USR
  23-12-2020
  15-06-2020
  13-06-2019
  11-06-2018
  15-06-2017
  17-01-2017
56. Bumb Sorin-Ioan PNL
  23-12-2020
  25-05-2020
  03-06-2019
  22-05-2018
  30-03-2017
  19-12-2016
57. Burciu Cristina PNL
  21-12-2020
  11-06-2020
  12-06-2019
  13-06-2018
  12-06-2017
  16-01-2017
58. Calista Mara-Daniela PNL
  21-12-2020
  12-06-2020
  12-06-2019
  12-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
59. Calotă Florică Ică PNL
  28-12-2020
  26-05-2020
  03-06-2019
  04-06-2018
  12-06-2017
  28-12-2016
60. Căciulă Aurel PSD
  11-01-2021
  10-06-2020
  05-06-2019
  11-06-2018
  12-06-2017
  28-12-2016
61. Călin Ion PSD
  20-10-2020
  26-05-2020
  11-06-2019
  30-05-2018
  30-05-2017
  21-12-2016
62. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
  15-01-2021
  10-06-2020
  04-06-2019
  29-05-2018
  13-06-2017
  29-12-2016
63. Căruceru Aida-Cristina PSD
  07-01-2021
  11-06-2020
  12-06-2019
  14-06-2018
  14-06-2017
  09-01-2017
64. Cătăniciu Steluța-Gustica PSD
  29-12-2020
  03-06-2020
  14-06-2019
  15-06-2018
  15-06-2017
  19-01-2017
65. Cernat Silviu-Nicolaie USR
  21-12-2020
  11-11-2020
66. Cherecheș Florica PNL
  30-12-2020
  04-06-2020
  05-06-2019
  04-06-2018
  13-06-2017
  05-01-2017
67. Cherecheș Viorica PNL
  13-01-2021
  09-06-2020
  29-05-2019
  05-06-2018
  07-06-2017
  19-12-2016
68. Chichirău Cosette-Paula USR
  29-12-2020
  15-06-2020
  14-06-2019
  15-06-2018
  15-06-2017
  19-12-2016
69. Chiriac Viorel PSD
  13-01-2021
  02-06-2020
  11-06-2019
  06-06-2018
  13-06-2017
  28-12-2016
70. Cioabă Petre PSD
  13-01-2021
  05-06-2020
  11-06-2019
71. Ciocan Dan PSD
  12-01-2021
  11-06-2020
  11-06-2019
  12-06-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
72. Ciofu Tamara-Dorina PSD
  14-01-2021
  18-05-2020
  12-06-2019
  05-06-2018
  13-06-2017
  10-01-2017
73. Ciolacu Ion-Marcel PSD
  22-12-2020
  28-05-2020
  06-06-2019
  12-06-2018
  13-06-2017
  09-01-2017
74. Ciuhodaru Tudor PSD
  25-06-2019
  13-06-2019
  11-06-2018
  14-06-2017
  20-12-2016
75. Ciurea Alexandru USR
  22-12-2020
  30-10-2020
76. Cîmpeanu Sorin Mihai PNL
  29-12-2020
  12-06-2020
  11-06-2019
  15-06-2018
  08-06-2017
  29-12-2016
77. Cîtea Vasile PSD
  23-12-2020
  09-06-2020
  04-06-2019
  07-06-2018
  07-06-2017
  17-01-2017
78. Cobuz Maricela PSD
  31-12-2020
  11-06-2020
  11-06-2019
  04-06-2018
  06-06-2017
  19-12-2016
79. Cocoș Vasile PSD
  13-01-2021
  09-06-2020
  11-06-2019
  12-06-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
80. Codreanu Constantin PMP
  19-01-2021
  10-06-2020
  30-05-2019
  05-03-2018
  09-06-2017
  03-01-2017
81. Cojocaru Petru-Bogdan PSD
  21-12-2020
  18-05-2020
  01-07-2019
82. Coliu Doru-Petrișor PMP
  30-12-2020
  03-06-2020
  05-06-2019
  12-06-2018
  14-06-2017
  04-01-2017
83. Constantin Daniel PNL
  12-01-2021
  12-06-2020
  14-06-2019
  12-06-2018
  08-06-2017
  20-12-2016
84. Cosma Andreea PSD
  18-01-2021
  15-06-2020
  14-06-2019
  13-06-2018
  15-06-2017
  14-02-2017
85. Cosma Lavinia-Corina
  19-01-2021
  12-06-2020
  13-06-2019
  12-06-2018
  28-06-2017
  14-06-2017
  18-01-2017
86. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
  30-12-2020
  02-06-2020
  14-06-2019
  15-06-2018
  15-06-2017
  22-12-2016
87. Cristache Cătălin PMP
  19-01-2021
  15-06-2020
  14-06-2019
  15-06-2018
  15-06-2017
  03-01-2017
88. Csép Éva-Andrea UDMR
  22-12-2020
  10-06-2020
  13-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  28-12-2016
89. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
  18-01-2021
  15-06-2020
  12-06-2019
  15-06-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
90. Csoma Botond UDMR
  23-12-2020
  02-06-2020
  05-06-2019
  12-06-2018
  13-06-2017
  20-12-2016
91. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
  14-01-2021
  11-06-2020
  14-06-2019
  15-06-2018
  15-06-2017
  19-01-2017
92. Cucșa Marian-Gheorghe
  23-12-2020
  10-06-2020
  12-06-2019
  12-06-2018
  12-06-2017
  05-01-2017
93. Culeafă Mihai PNL
  12-01-2021
  05-06-2020
  07-06-2019
  14-06-2018
  13-06-2017
  04-01-2017
94. Cupă Ion PMP
  19-01-2021
  05-06-2020
  04-06-2019
  06-06-2018
  30-05-2017
  21-12-2016
95. Cupșa Ioan PNL
  29-12-2020
  15-06-2020
  12-06-2019
  11-06-2018
  13-06-2017
  20-12-2016
96. Dan Nicușor Daniel USR
  17-11-2020
  15-06-2020
  14-06-2019
  15-06-2018
  15-06-2017
  19-01-2017
97. Dehelean Silviu USR
  22-12-2020
  15-06-2020
  13-06-2019
  13-06-2018
  14-06-2017
  11-01-2017
98. Dinu Cristina-Elena PSD
  21-12-2020
  03-06-2020
  11-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  03-01-2017
99. Dîrzu Ioan PSD
  13-01-2021
  11-06-2020
  04-06-2019
  29-05-2018
  07-06-2017
  28-12-2016
100. Dobre Mircea-Titus PRO România
  22-12-2020
  15-06-2020
  24-04-2019
  11-06-2018
  14-06-2017
  19-01-2017
101. Dobre Victor Paul PNL
  21-12-2020
  09-06-2020
  11-06-2019
  12-06-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
102. Dobrică Ionela Viorela PSD
  13-01-2021
  11-06-2020
  12-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  17-01-2017
103. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
  19-01-2021
  10-06-2020
  11-06-2019
  15-05-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
104. Dobrovie Matei-Adrian PNL
  12-01-2021
  12-06-2020
  11-06-2019
  15-06-2018
  15-06-2017
  19-12-2016
105. Dohotaru Adrian-Octavian
  19-01-2021
  09-06-2020
  12-06-2019
  15-06-2018
  14-06-2017
  19-01-2017
106. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
  10-06-2019
  15-06-2018
  14-06-2017
  12-01-2017
107. Drăghici Mircea-Gheorghe
  18-01-2021
  15-06-2020
  14-06-2019
  15-06-2018
  14-06-2017
  18-01-2017
108. Drulă Cătălin USR
  30-12-2020
  15-06-2020
  06-06-2019
  15-06-2018
  15-06-2017
  11-01-2017
109. Dumitrache Ileana Cristina PSD
  21-12-2020
  10-06-2020
  12-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  09-01-2017
110. Dunava Costel Neculai PSD
  21-12-2020
  02-06-2020
  12-06-2019
  11-06-2018
  13-06-2017
  22-03-2017
  29-12-2016
111. Durbacă Eugen PSD
  14-01-2021
  15-06-2020
  12-06-2019
  11-06-2018
  15-06-2017
  13-01-2017
112. Duruș Vlad-Emanuel USR
  15-01-2021
  15-06-2020
  13-06-2019
  12-06-2018
  13-06-2017
  17-01-2017
113. Erdei Dolóczki István UDMR
  22-12-2020
  15-06-2020
  12-06-2019
  12-06-2018
  14-06-2017
  05-01-2017
114. Farago Petru UDMR
  22-12-2020
  02-06-2020
  05-06-2019
  12-06-2018
  15-06-2017
  21-12-2016
115. Fădor Angelica PNL
  12-01-2021
  10-06-2020
  11-06-2019
  11-06-2018
  24-05-2017
  04-01-2017
116. Firczak Iulius Marian Minoritati
  19-01-2021
  10-06-2020
  11-06-2019
  13-06-2018
  14-06-2017
  16-01-2017
117. Florea Damian PNL
  23-12-2020
  15-06-2020
  13-06-2019
  14-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
118. Florea Oana-Consuela PSD
  21-12-2020
  03-06-2020
  29-05-2019
  25-05-2018
  09-06-2017
  04-01-2017
119. Floroiu Ionel PSD
  21-12-2020
  10-06-2020
  05-06-2019
  29-05-2018
  07-06-2017
  03-01-2017
120. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
  18-01-2021
  15-06-2020
  12-06-2019
  14-06-2018
  14-06-2017
  17-01-2017
121. Furic Iarco Minoritati
  18-01-2021
  10-06-2020
  11-06-2019
  13-06-2018
  15-06-2017
  16-01-2017
122. Furtună Mirela PSD
  31-12-2020
  15-06-2020
  13-06-2019
  06-06-2018
  12-06-2017
  03-01-2017
123. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
  21-12-2020
  02-06-2020
  11-06-2019
  05-06-2018
  07-06-2017
  19-12-2016
124. Gavrilă Camelia PSD
  18-01-2021
  10-06-2020
  11-06-2019
  11-06-2018
  30-05-2017
  17-01-2017
125. Gavrilescu Grațiela Leocadia PSD
  21-12-2020
  03-06-2020
  04-09-2019
  12-06-2019
  07-06-2018
  14-06-2017
  20-12-2016
126. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
  15-01-2021
  15-06-2020
  12-06-2019
  14-06-2018
  13-06-2017
  18-01-2017
127. Găină Mihăiță PNL
  06-01-2021
  11-06-2020
  11-06-2019
  14-06-2018
  13-06-2017
  12-01-2017
128. Georgescu Laura PSD
  11-01-2021
  02-06-2020
  03-07-2019
129. Georgescu Nicolae PSD
  21-12-2020
  03-06-2020
  29-05-2019
  23-04-2018
  07-06-2017
  30-12-2016
130. Gerea Andrei Dominic PSD
  29-12-2020
  12-06-2020
  31-10-2019
  12-06-2019
  15-06-2018
  14-06-2017
  20-12-2016
131. Gheorghe Andrei Daniel PNL
  14-01-2021
  10-06-2020
  13-06-2019
  13-06-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
132. Gheorghe Tinel PNL
  06-01-2021
  09-06-2020
  12-06-2019
  15-06-2018
  15-06-2017
  05-01-2017
133. Gheorghiu Bogdan PNL
  30-12-2020
  09-06-2020
  03-12-2019
  12-06-2019
  14-06-2018
  14-06-2017
  19-12-2016
134. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
  21-12-2020
  10-06-2020
  11-06-2019
  05-06-2018
  28-06-2017
  12-06-2017
  19-12-2016
135. Gherman Dumitru PSD
  13-01-2021
  09-06-2020
  11-06-2019
  30-05-2018
  12-09-2017
136. Ghilea Găvrilă PNL
  08-01-2021
  15-06-2020
  09-06-2020
  11-06-2019
  11-06-2018
  12-06-2017
  21-12-2016
137. Ghinea Cristian USR
  05-07-2019
  14-06-2019
  15-06-2018
  07-06-2017
  12-01-2017
138. Gilia Claudia PSD
  30-12-2020
  04-06-2020
  11-06-2019
  12-06-2018
  26-09-2017
139. Giugea Nicolae PNL
  06-01-2021
  09-06-2020
  11-06-2019
  13-06-2018
  12-09-2017
  13-06-2017
  16-01-2017
140. Goga Octavian PSD
  05-11-2019
  12-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  17-01-2017
141. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
  21-12-2020
  12-05-2020
  23-03-2020
  21-03-2019
  15-05-2018
  14-06-2017
  15-05-2017
  04-01-2017
  19-12-2016
142. Gudu Vasile PNL
  31-12-2020
  02-06-2020
  05-06-2019
  06-06-2018
  07-06-2017
  16-01-2017
143. Halici Nicușor PSD
  22-12-2020
  15-06-2020
  12-06-2019
  23-05-2018
  15-06-2017
  16-01-2017
144. Havrici Emanuel-Iuliu PRO România
  29-12-2020
  10-06-2020
  12-06-2019
  12-06-2018
  07-06-2017
  03-01-2017
145. Hărătău Elena PNL
  21-12-2020
  02-06-2020
  11-06-2019
  12-07-2018
146. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
  21-12-2020
  09-06-2020
  11-06-2019
  11-06-2018
  30-05-2017
  19-12-2016
147. Holban Georgeta-Carmen PSD
  23-12-2020
  05-06-2020
  12-06-2019
  11-06-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
148. Huncă Mihaela PRO România
  22-12-2020
  02-06-2020
  10-06-2019
  11-06-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
149. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
  21-12-2020
  12-05-2020
  18-03-2019
  22-05-2018
  11-04-2017
  19-12-2016
150. Iancu Iulian PSD
  21-12-2020
  09-06-2020
  11-06-2019
  07-06-2018
  13-06-2017
  21-12-2016
151. Iancu Marius-Ionel PSD
  21-12-2020
  03-06-2020
  05-06-2019
  09-05-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
152. Ibram Iusein Minoritati
  21-12-2020
  02-06-2020
  15-05-2019
  24-05-2018
  06-06-2017
  19-12-2016
153. Iftimie Neculai
  18-01-2021
  28-05-2020
  11-06-2019
  06-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
154. Ignat Miron Minoritati
  06-06-2018
  06-06-2017
  19-12-2016
155. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
  21-12-2020
  10-06-2020
  12-06-2019
  12-06-2018
  14-06-2017
  19-12-2016
156. Intotero Natalia-Elena PSD
  21-12-2020
  11-06-2020
  11-06-2019
  11-06-2018
  12-06-2017
  29-12-2016
157. Ion Stelian-Cristian USR
  31-12-2020
  15-06-2020
  14-06-2019
  14-06-2018
  14-06-2017
  29-12-2016
158. Ionescu George PNL
  28-12-2020
  28-05-2020
  12-06-2019
  13-06-2018
  14-06-2017
  21-12-2016
159. Ioniță Antoneta PNL
  23-12-2020
  29-05-2020
  03-06-2019
  04-06-2018
  29-05-2017
  20-12-2016
160. Iordache Florin PSD
  24-11-2020
  09-06-2020
  06-06-2019
  11-06-2018
  24-05-2017
  22-12-2016
161. Itu Cornel PSD
  18-01-2021
  20-05-2020
  03-06-2019
  15-05-2018
  29-05-2017
  03-01-2017
162. Iurișniți Cristina-Ionela USR
  13-01-2021
  15-06-2020
  12-06-2019
  12-06-2018
  12-06-2017
  29-12-2016
163. Jivan Luminița-Maria
  18-01-2021
  10-06-2020
  11-06-2019
  23-05-2018
  14-06-2017
  20-12-2016
164. Kelemen Hunor UDMR
  22-12-2020
  10-06-2020
  12-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
165. Korodi Attila UDMR
  12-11-2020
  09-06-2020
  12-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  17-01-2017
166. Kulcsár-Terza József-György UDMR
  21-12-2020
  15-06-2020
  14-06-2019
  11-06-2018
  13-06-2017
  05-01-2017
167. Lazăr Sorin PSD
  21-10-2020
  10-06-2020
  11-06-2019
  11-06-2018
  12-06-2017
  10-01-2017
168. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
  21-12-2020
  20-05-2020
  11-06-2019
  11-06-2018
  31-07-2017
  07-06-2017
  19-12-2016
169. Longher Victoria Minoritati
  22-12-2020
  12-06-2020
  29-05-2019
  06-06-2018
  07-06-2017
  16-01-2017
170. Lovin Dumitru
  23-12-2020
  02-06-2020
  03-06-2019
  06-06-2018
  06-06-2017
  19-12-2016
171. Lungu Tudorița PNL
  31-12-2020
  10-06-2020
  11-06-2019
  13-06-2018
  15-06-2017
  03-01-2017
172. Lupașcu Costel PSD
  13-01-2021
  12-06-2020
  10-06-2019
  13-06-2018
  12-06-2017
  16-01-2017
173. Lupescu Dumitru USR
  12-01-2021
  15-06-2020
  13-06-2019
  13-06-2018
  15-06-2017
  20-12-2016
174. Macovei Silviu Nicu PSD
  30-12-2020
  02-06-2020
  11-06-2019
  11-06-2018
  12-06-2017
  17-01-2017
175. Magyar Loránd-Bálint UDMR
  23-12-2020
  11-06-2020
  12-06-2019
  11-06-2018
  13-06-2017
  28-12-2016
176. Manole Petre-Florin PSD
  29-12-2020
  10-06-2020
  14-06-2019
  14-06-2018
  13-06-2017
  17-01-2017
177. Mareș Mara PNL
  12-01-2021
  15-06-2020
  13-06-2019
  12-06-2018
  13-06-2017
  20-12-2016
178. Marica Petru-Sorin PRO România
  21-12-2020
  15-06-2020
  12-06-2019
  12-06-2018
  08-05-2017
  20-12-2016
179. Márton Árpád-Francisc UDMR
  22-12-2020
  10-06-2020
  04-06-2019
  05-06-2018
  14-06-2017
  19-12-2016
180. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
  14-01-2021
  03-06-2020
  11-06-2019
  29-05-2018
  13-06-2017
  17-01-2017
181. Mărgărit Mitică-Marius PSD
  21-12-2020
  15-06-2020
  11-06-2019
  30-05-2018
  31-10-2017
  13-06-2017
  16-01-2017
182. Meiroșu Marilena-Emilia PNL
  11-01-2021
  04-06-2020
  12-06-2019
  07-06-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
183. Mihalescul Dumitru PNL
  28-12-2020
  11-06-2020
  11-06-2019
  08-06-2018
  13-06-2017
  30-01-2017
  04-01-2017
184. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
  15-01-2021
  15-06-2020
  14-06-2019
  14-06-2018
  15-06-2017
  29-12-2016
185. Mircea Florin PSD
  21-12-2020
  22-06-2020
  03-06-2020
  01-07-2019
186. Mitricof George-Cristian PSD
  21-12-2020
  02-11-2020
187. Mînzatu Roxana PSD
  15-01-2021
  10-06-2020
  10-06-2019
  12-06-2018
  12-06-2017
  04-01-2017
188. Mocanu Adrian PMP
  07-01-2021
  09-06-2020
  11-06-2019
  11-06-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
189. Mocioalcă Ion PRO România
  28-12-2020
  15-06-2020
  13-06-2019
  11-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
190. Mohaci Mihai PRO România
  31-12-2020
  15-06-2020
  05-06-2019
  12-06-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
191. Moise Costin-Sebastian PMP
  19-01-2021
  15-06-2020
  23-07-2019
192. Moldovan Sorin-Dan PNL
  21-12-2020
  09-06-2020
  11-06-2019
  13-06-2018
  12-06-2017
  09-01-2017
193. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
  29-12-2020
  10-06-2020
  12-06-2019
  15-06-2018
  14-06-2017
  18-01-2017
194. Movilă Petru PMP
  19-01-2021
  15-06-2020
  14-06-2019
  14-06-2018
  15-06-2017
  05-01-2017
195. Muraru Iulian-Alexandru PNL
  30-12-2020
  03-11-2020
196. Mușoiu Ștefan PSD
  22-12-2020
  15-06-2020
  12-06-2019
  14-06-2018
  07-06-2017
  12-01-2017
197. Nasra Gabriel-Horia PSD
  12-01-2021
  09-06-2020
  12-06-2019
  13-06-2018
  14-06-2017
  20-12-2016
198. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
  28-12-2020
  10-06-2020
  12-06-2019
  11-06-2018
  15-06-2017
  16-01-2017
199. Neagu Nicolae PNL
  18-01-2021
  02-06-2020
  10-12-2019
  12-06-2019
  11-06-2018
  13-06-2017
  20-12-2016
200. Neață Eugen PSD
  21-12-2020
  19-05-2020
  29-05-2019
  16-05-2018
  23-05-2017
  03-01-2017
  20-12-2016
201. Nechifor Cătălin-Ioan PRO România
  14-01-2021
  12-06-2020
  10-06-2019
  06-06-2018
  07-06-2017
  17-01-2017
202. Necula Ciprian USR
  05-01-2021
  06-11-2020
203. Nicoară Romeo Florin PNL
  21-12-2020
  11-06-2020
  14-06-2019
  05-06-2018
  23-05-2017
  20-12-2016
204. Nicolae Andrei PSD
  18-01-2021
  12-06-2020
  11-06-2019
  11-06-2018
  14-03-2017
  16-01-2017
205. Nicolicea Eugen PSD
  31-12-2020
  15-06-2020
  11-06-2019
  06-06-2018
  15-06-2017
  18-01-2017
206. Nistor Laurențiu PSD
  10-11-2020
  09-06-2020
  11-06-2019
  11-06-2018
  12-06-2017
  04-01-2017
207. Niță Mihai PRO România
  18-01-2021
  09-06-2020
  05-06-2019
  06-06-2018
  13-06-2017
  05-01-2017
208. Niță Nicu PSD
  21-12-2020
  27-05-2020
  12-06-2019
  22-05-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
209. Nosa Iuliu PSD
  13-01-2021
  11-06-2020
  03-06-2019
  05-06-2018
  06-06-2017
  29-12-2016
210. Olar Corneliu PNL
  21-12-2020
  03-06-2020
  12-06-2019
  31-05-2018
  13-06-2017
  11-01-2017
211. Olteanu Daniel PSD
  23-12-2020
  12-06-2020
  11-06-2019
  14-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
212. Oprea Dumitru PNL
  31-12-2020
  11-06-2020
  03-06-2019
  12-06-2018
  12-06-2017
  20-12-2016
213. Oprișcan Mihai Doru PSD
  22-12-2020
  11-06-2020
  29-05-2019
  12-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
214. Oros Nechita-Adrian PNL
  18-01-2021
  09-06-2020
  05-12-2019
  12-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  05-01-2017
215. Oteșanu Daniela PSD
  23-12-2020
  10-06-2020
  12-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
216. Palăr Ionel PNL
  07-01-2021
  10-06-2020
  13-06-2019
  06-06-2018
  13-06-2017
  21-12-2016
217. Pambuccian Varujan Minoritati
  21-12-2020
  12-06-2020
  13-06-2019
  14-06-2018
  15-06-2017
  19-12-2016
218. Pană Adriana-Doina PSD
  21-12-2020
  10-06-2020
  05-06-2019
  07-06-2018
  13-06-2017
  20-12-2016
219. Paraschiv Rodica PSD
  22-12-2020
  12-06-2020
  11-06-2019
  04-06-2018
  12-06-2017
  13-01-2017
220. Pașcan Emil-Marius PMP
  29-12-2020
  09-06-2020
  11-06-2019
  13-06-2018
  07-06-2017
  20-12-2016
221. Pau Radu - Adrian PRO România
  19-01-2021
  02-06-2020
  10-06-2019
  22-05-2018
  12-06-2017
  04-01-2017
222. Păle Dănuț PSD
  14-01-2021
  09-06-2020
  11-06-2019
  12-06-2018
  08-06-2017
  29-12-2016
223. Petcu Toma-Florin PNL
  18-01-2021
  11-06-2020
  12-06-2019
  12-06-2018
  14-06-2017
  19-12-2016
224. Petrea Gabriel PRO România
  29-12-2020
  11-06-2020
  11-06-2019
  26-02-2018
  14-06-2017
  18-01-2017
225. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
  23-12-2020
  10-06-2020
  12-06-2019
  12-06-2018
  14-06-2017
  04-01-2017
  20-12-2016
226. Petric Octavian PRO România
  14-01-2021
  15-06-2020
  14-06-2019
  06-06-2018
  13-06-2017
  20-12-2016
227. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
  22-12-2020
  15-06-2020
  12-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  08-03-2017
  10-01-2017
228. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
  29-12-2020
  26-05-2020
  11-06-2019
  05-06-2018
  13-06-2017
  01-03-2017
  19-12-2016
229. Pistru Eusebiu-Manea PSD
  29-12-2020
  15-06-2020
  12-06-2019
  12-06-2018
  14-06-2017
  19-12-2016
230. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
  14-01-2021
  10-06-2020
  12-06-2019
  15-06-2018
  15-06-2017
  19-01-2017
231. Plumb Rovana PSD
  25-06-2019
  08-05-2019
  06-02-2018
  25-10-2017
  14-06-2017
  12-01-2017
232. Podașcă Gabriela-Maria PRO România
  22-12-2020
  11-06-2020
  13-06-2019
  13-06-2018
  22-02-2018
233. Ponta Victor-Viorel PRO România
  22-12-2020
  27-05-2020
  14-06-2019
  12-06-2018
  14-06-2017
  20-12-2016
234. Pop Andrei PSD
  13-01-2021
  10-06-2020
  28-05-2019
  11-06-2018
  07-06-2017
  05-01-2017
235. Pop Georgian PSD
  21-12-2020
  10-06-2020
  13-06-2019
  13-06-2018
  14-06-2017
  21-12-2016
236. Pop Rareș Tudor USR
  29-12-2020
  15-06-2020
  14-06-2019
  15-06-2018
  15-06-2017
  19-01-2017
237. Popa Florin PSD
  11-01-2021
  09-06-2020
  12-06-2019
  31-05-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
238. Popa Mihai Valentin PRO România
  14-01-2021
  02-06-2020
  12-06-2019
  07-06-2018
  12-06-2017
  17-01-2017
239. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
  21-12-2020
  10-06-2020
  05-06-2019
  05-06-2018
  07-06-2017
  20-12-2016
240. Popescu Mariana-Venera Minoritati
  13-01-2021
  11-06-2020
  05-06-2019
  14-06-2018
  30-05-2017
  05-01-2017
  20-12-2016
241. Popescu Nicolae-Daniel USR
  13-01-2021
  15-06-2020
  13-06-2019
  05-06-2018
  14-06-2017
  19-04-2017
242. Popescu Pavel PNL
  21-12-2020
  15-06-2020
  13-06-2019
  15-06-2018
  15-06-2017
  10-01-2017
243. Popescu Virgil-Daniel PNL
  29-12-2020
  15-06-2020
  03-12-2019
  11-06-2019
  12-06-2018
  14-06-2017
  11-01-2017
244. Preda Cezar-Florin PNL
  31-12-2020
  03-06-2020
  05-06-2019
  06-06-2018
  06-06-2017
  19-12-2016
245. Preda Marin PSD
  31-12-2020
  02-11-2020
246. Predoiu Marian-Cătălin PNL
  21-12-2020
  10-06-2020
  02-12-2019
  14-06-2019
  14-06-2018
  14-06-2017
  27-12-2016
247. Presură Alexandra PSD
  23-12-2020
  10-06-2020
  12-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  29-12-2016
248. Pricop Karmencita PSD
  19-01-2021
  10-11-2020
249. Prisnel Adrian-Claudiu USR
  14-01-2021
  10-06-2020
  11-06-2019
  14-06-2018
  14-06-2017
  17-01-2017
250. Prișcă Răzvan Sorin PNL
  29-12-2020
  02-06-2020
  05-06-2019
  14-06-2018
  30-10-2017
  14-06-2017
  19-01-2017
251. Prună Cristina-Mădălina USR
  28-12-2020
  15-06-2020
  13-06-2019
  15-06-2018
  15-06-2017
  16-01-2017
252. Radu Anișoara PSD
  12-01-2021
  15-06-2020
  14-06-2019
  12-06-2018
  13-06-2017
  14-02-2017
253. Radu Marin Traian PSD
  12-01-2021
  02-11-2020
254. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
  03-06-2020
  14-05-2019
  04-06-2018
  12-06-2017
  05-01-2017
255. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
  18-01-2021
  11-06-2020
  11-06-2019
  31-05-2018
  13-06-2017
  20-12-2016
256. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
  22-12-2020
  20-05-2020
  12-06-2019
  06-06-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
257. Rădulescu Alexandru PSD
  14-01-2021
  02-06-2020
  10-06-2019
  04-06-2018
  07-06-2017
  03-01-2017
258. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
  29-12-2020
  15-06-2020
  13-06-2019
  04-06-2018
  18-10-2017
  12-06-2017
  12-04-2017
  28-12-2016
259. Rădulescu Dan-Răzvan
  06-01-2021
  09-06-2020
  12-06-2019
  11-06-2018
  13-06-2017
  20-12-2016
260. Rădulescu Gabriel PMP
  17-12-2020
  29-09-2020
261. Răduț Violeta PSD
  12-01-2021
  10-06-2020
  12-06-2019
  13-06-2018
  12-06-2017
  13-03-2017
262. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
  15-01-2021
  11-06-2020
  11-06-2019
  04-06-2018
  14-06-2017
  18-01-2017
263. Roman Florin-Claudiu PNL
  21-12-2020
  20-05-2020
  14-05-2019
  14-05-2018
  10-05-2017
  19-12-2016
264. Roman Ioan Sorin PSD
  14-01-2021
  09-06-2020
  12-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  05-01-2017
265. Romanescu Cristinel PNL
  06-01-2021
  10-06-2020
  05-06-2019
  04-06-2018
  13-06-2017
  29-12-2016
  19-12-2016
266. Roșca Lucreția PSD
  31-12-2020
  11-06-2020
  12-06-2019
  11-06-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
267. Rotaru Alexandru PSD
  18-01-2021
  09-06-2020
  05-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
268. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
  19-01-2021
  15-06-2020
  12-06-2019
  11-06-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
269. Săftoiu Ana Adriana PNL
  06-01-2021
  11-06-2020
  12-06-2019
  12-06-2018
  14-06-2017
  19-12-2016
270. Sămărtinean Cornel-Mircea PMP
  19-01-2021
  15-06-2020
  11-06-2019
  14-06-2018
  13-06-2017
  06-01-2017
271. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
  06-01-2021
  10-06-2020
  12-06-2019
  05-06-2018
  14-06-2017
  22-12-2016
272. Sebestyén Csaba-István UDMR
  18-01-2021
  15-06-2020
  05-06-2019
  11-06-2018
  13-06-2017
  03-01-2017
273. Sefer Cristian-George PSD
  18-01-2021
  11-06-2020
  13-06-2019
  15-06-2018
  14-06-2017
  03-01-2017
274. Seidler Cristian-Gabriel USR
  21-12-2020
  15-06-2020
  14-06-2019
  15-06-2018
  15-06-2017
  19-01-2017
275. Seres Dénes UDMR
  21-12-2020
  09-06-2020
  05-06-2019
  06-06-2018
  07-06-2017
  20-12-2016
276. Sfărăilă Dan Mihai USR
  21-12-2020
  25-11-2020
277. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
  21-12-2020
  26-05-2020
  11-06-2019
  05-06-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
278. Simion Lucian-Eduard PSD
  21-12-2020
  15-06-2020
  11-06-2019
  05-06-2018
  12-06-2017
  20-12-2016
279. Simionca Ionuț PMP
  29-12-2020
  11-06-2020
  11-06-2019
  12-06-2018
  07-06-2017
  15-02-2017
  17-01-2017
280. Simonis Alfred - Robert PSD
  30-12-2020
  10-06-2020
  13-06-2019
  13-06-2018
  14-06-2017
  28-12-2016
281. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
  13-01-2021
  15-06-2020
  11-06-2019
  11-06-2018
  12-06-2017
  09-05-2017
  19-12-2016
282. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
  19-01-2021
  15-06-2020
  14-06-2019
  13-06-2018
  14-06-2017
  19-01-2017
283. Solomon Adrian PSD
  21-12-2020
  02-06-2020
  05-06-2019
  18-04-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
284. Spânu Ion PRO România
  31-12-2020
  04-06-2020
  11-06-2019
  30-05-2018
  06-06-2017
  20-12-2016
285. Stamatian Vasile-Florin PNL
  22-12-2020
  09-06-2020
  11-06-2019
  11-06-2018
  08-06-2017
  20-12-2016
286. Stan Viorel PSD
  18-01-2021
  15-06-2020
  11-06-2019
  07-03-2018
287. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
  03-11-2020
  15-06-2020
  14-06-2019
  05-06-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
288. Stancu Florinel PRO România
  22-12-2020
  08-05-2020
  03-06-2019
  15-05-2018
  23-05-2017
  28-12-2016
289. Stativă Irinel Ioan PSD
  21-12-2020
  10-06-2020
  13-06-2019
  13-06-2018
  14-06-2017
  17-01-2017
290. Stănescu Alexandru PSD
  23-12-2020
  11-06-2020
  11-06-2019
  13-06-2018
  12-06-2017
  20-12-2016
291. Steriu Valeriu-Andrei PSD
  07-09-2020
  15-06-2020
  12-06-2019
  14-06-2018
  14-06-2017
  18-01-2017
292. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
  13-01-2021
  12-06-2020
  13-06-2019
  14-06-2018
  13-06-2017
  11-01-2017
293. Stroe Ionuț-Marian PNL
  21-12-2020
  15-06-2020
  13-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
294. Suciu Matei PSD
  18-01-2021
  10-06-2020
  12-06-2019
  06-06-2018
  07-06-2017
  13-02-2017
295. Suciu Vasile-Daniel PSD
  23-12-2020
  11-06-2020
  06-06-2019
  12-06-2018
  13-06-2017
  19-01-2017
296. Surgent Marius-Gheorghe PNL
  29-12-2020
  18-05-2020
  03-06-2019
  06-06-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
297. Szabó Ödön UDMR
  29-12-2020
  15-06-2020
  14-06-2019
  12-06-2018
  13-06-2017
  28-12-2016
298. Șarapatin Elvira PSD
  13-01-2021
  09-06-2020
  13-06-2019
  04-06-2018
  12-06-2017
  16-01-2017
299. Șerban Ciprian-Constantin PSD
  21-12-2020
  20-05-2020
  03-06-2019
  06-06-2018
  07-06-2017
  03-01-2017
300. Șimon Gheorghe PSD
  23-12-2020
  09-06-2020
  05-06-2019
  30-05-2018
  30-05-2017
  05-01-2017
301. Șișcu George PNL
  29-12-2020
  11-06-2020
  11-06-2019
  12-06-2018
  08-06-2017
  04-01-2017
302. Șotcan Theodora PSD
  12-01-2021
  11-06-2020
  12-06-2019
  12-06-2018
  12-06-2017
  16-01-2017
303. Șova Lucian PSD
  21-12-2020
  11-02-2020
  06-05-2019
  23-04-2018
  30-03-2017
  28-12-2016
304. Șovăială Constantin PNL
  21-12-2020
  02-06-2020
  05-06-2019
  22-05-2018
  14-06-2017
  27-12-2016
  19-12-2016
305. Ștefan Corneliu PSD
  09-11-2020
  15-06-2020
  11-06-2019
  11-06-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
306. Ștefan Ion PNL
  28-12-2020
  04-06-2020
  22-11-2019
  11-06-2019
  06-06-2018
  07-06-2017
  20-12-2016
307. Ștefan Viorel PSD
  27-06-2019
  11-06-2019
  14-06-2018
  15-06-2017
  16-01-2017
308. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
  21-12-2020
  10-06-2020
  05-06-2019
  11-06-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
309. Tabugan Ion PNL
  22-12-2020
  02-06-2020
  04-06-2019
  19-09-2018
  04-06-2018
  12-06-2017
  29-12-2016
310. Tănăsescu Alina-Elena PSD
  22-12-2020
  10-06-2020
  12-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  29-12-2016
311. Teacă Alexandru PMP
  11-01-2021
  09-06-2020
  22-10-2019
312. Teiș Alina PRO România
  29-12-2020
  10-06-2020
  11-06-2019
  13-06-2018
  25-09-2017
313. Terea Ioan PSD
  18-01-2021
  10-06-2020
  05-06-2019
  08-05-2018
  29-05-2017
  21-12-2016
314. Tîlvăr Angel PSD
  11-01-2021
  15-06-2020
  12-06-2019
  12-06-2018
  12-06-2017
  04-01-2017
315. Todor Adrian PSD
  11-01-2021
  02-06-2020
  28-05-2019
  26-02-2018
  07-06-2017
  03-01-2017
316. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
  19-01-2021
  15-06-2020
  14-06-2019
  14-06-2018
  13-06-2017
  17-01-2017
317. Toma Ilie PSD
  21-12-2020
  10-06-2020
  13-06-2019
  12-06-2018
  13-06-2017
  17-01-2017
318. Tomac Eugen PMP
  25-06-2019
  12-06-2019
  14-06-2018
  13-06-2017
  11-01-2017
319. Trăilă Cristina PNL
  21-12-2020
  10-06-2020
  05-06-2019
  14-06-2018
  05-07-2017
320. Tripa Florin-Dan PSD
  19-01-2021
  10-06-2020
  05-06-2019
  29-05-2018
  07-06-2017
  03-01-2017
321. Tudor Beatrice PSD
  13-01-2021
  03-06-2020
  12-06-2019
  06-06-2018
  12-06-2017
  27-12-2016
322. Tudose Mihai PRO România
  20-06-2019
  12-06-2019
  30-05-2018
  08-06-2017
  05-01-2017
323. Turcan Raluca PNL
  30-12-2020
  15-06-2020
  04-12-2019
  14-06-2019
  14-06-2018
  14-06-2017
  19-01-2017
324. Turcescu Robert-Nicolae PMP
  30-12-2020
  12-06-2020
  29-05-2019
  13-06-2018
  15-06-2017
  29-12-2016
325. Tușa Adriana Diana PSD
  21-12-2020
  15-06-2020
  14-06-2019
  14-06-2018
  13-06-2017
  17-01-2017
326. Țachianu Marian PSD
  09-11-2020
  15-06-2020
  05-07-2019
327. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
  14-01-2021
  15-06-2020
  10-06-2019
  13-06-2018
  14-06-2017
  18-01-2017
328. Ursu Răzvan-Ion PSD
  13-01-2021
  09-06-2020
  12-06-2019
  13-06-2018
  07-06-2017
  14-02-2017
329. Varga Glad-Aurel PNL
  29-12-2020
  15-06-2020
  12-06-2019
  13-06-2018
  14-06-2017
  19-12-2016
330. Varga Vasile PNL
  06-01-2021
  11-06-2020
  12-06-2019
  12-06-2018
  13-06-2017
  21-12-2016
331. Vasile Daniel Minoritati
  18-01-2021
  10-06-2020
  12-06-2019
  11-06-2018
  14-06-2017
  17-01-2017
  20-12-2016
332. Vasilescu Lia Olguța PSD
  27-10-2020
  28-05-2020
  12-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  20-12-2016
333. Vasilică Radu Costin PSD
  31-12-2020
  14-05-2020
  07-05-2019
  15-05-2018
  13-06-2017
  03-01-2017
334. Vass Levente UDMR
  23-12-2020
  15-06-2020
  12-06-2019
  12-06-2018
  14-06-2017
  05-01-2017
335. Văcaru Alin Vasile PRO România
  21-12-2020
  02-06-2020
  11-06-2019
  13-06-2018
  06-06-2017
  09-01-2017
336. Velcea Nicolae PSD
  03-11-2020
  03-06-2020
  03-06-2019
  06-06-2018
  30-05-2017
  20-12-2016
337. Vexler Silviu Minoritati
  15-01-2021
  11-06-2020
  14-06-2019
  14-06-2018
  08-06-2017
  16-01-2017
338. Vișan George-Gabriel PSD
  11-01-2021
  09-06-2020
  11-06-2019
  11-06-2018
  12-06-2017
  16-01-2017
339. Vîlceanu Dan PNL
  29-12-2020
  12-06-2020
  13-06-2019
  15-06-2018
  15-06-2017
  29-12-2016
340. Vîrză Mihăiță PSD
  14-01-2021
  09-06-2020
  11-06-2019
  04-06-2018
  09-06-2017
  09-01-2017
341. Vlad Sergiu Cosmin USR
  17-11-2020
  04-06-2020
  12-06-2019
  12-06-2018
  13-06-2017
  30-01-2017
  16-01-2017
342. Vlase Petru Gabriel PSD
  11-07-2018
  11-06-2018
  14-06-2017
  14-03-2017
  02-03-2017
  30-12-2016
343. Vlăducă Oana-Silvia PRO România
  23-12-2020
  10-06-2020
  14-06-2019
  13-06-2018
  14-06-2017
  18-01-2017
344. Voicu Mihai Alexandru PNL
  12-01-2021
  28-05-2020
  05-06-2019
  12-06-2018
  14-06-2017
  19-12-2016
345. Vosganian Varujan PSD
  22-12-2020
  15-06-2020
  12-06-2019
  14-06-2018
  13-06-2017
  17-01-2017
346. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
  11-01-2021
  10-06-2020
  11-06-2019
  11-06-2018
  25-09-2017
347. Weber Mihai PSD
  22-12-2020
  11-06-2020
  12-06-2019
  12-06-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
348. Zainea Cornel USR
  29-10-2020
  03-06-2020
  09-05-2019
  04-06-2018
  12-06-2017
  29-12-2016
349. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
  12-01-2021
  10-06-2020
  10-06-2019
  14-06-2018
  14-06-2017
  19-01-2017
350. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati
  23-12-2020
  10-06-2020
  23-05-2019
  30-05-2018
  14-03-2018
  13-06-2017
  03-01-2017
  19-12-2016

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 28 februarie 2021, 21:59
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro