Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2012-2016 > Camera Deputaților > Biroul permanent Versiunea pentru printare
septembrie 2015 - februarie 2016

  Funcție Nume și prenume Grup
parlamentar
de când/
până când
1. Președinte Zgonea Valeriu Ștefan PSD
2. Vicepreședinți Iordache Florin PSD
3.   Vlase Petru Gabriel PSD
4.   Nassar Rodica PSD
5.   Orban Ludovic PNLdin oct. 2015
6. Secretari Ciolacu Ion-Marcel PSD
7.   Chirvăsuță Laurențiu PSD
8.   Buican Cristian PNL
9.   Mircovici Niculae Minoritati
10. Chestori Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
11.   Balan Ioan PNL
12.   Palăr Ionel PNL
13.   Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE

Foști membri ai Biroului permanent
  Funcție Nume și prenume Grup
parlamentar
de când/
până când
Vicepreședinți Motreanu Dan-Ștefan PNLpână în oct. 2015

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 5 iunie 2020, 10:43
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro