OLT
You are here: Home page > Parliamentary bodies 2000-2004 > Senate > Electoral constituencies > OLT Printable version
Legislature 2000-2004
 No.  Full name Party
Elections End of the
mandate
1. Copilău Jenel
until 8.01.2001
PRM
substitute by
Zlăvog Gheorghe
since 15.01.2001
 PRM  
2. Leca Aureliu PUR-SL PSD
3. Stănoiu Rodica Mihaela
until 15.03.2004
PDSR PSD
substitute by
Nica Dumitru
since 25.03.2004
 PSD  
Postal address: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucharest, Romania friday, 24 january 2020, 18:57
Telephone: +40213160300, +40214141111
E-mail: webmaster@cdep.ro