BACĂU
Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Senatul > Circumscriptii electorale > BACĂU Versiunea pentru printare
Legislatura 2000-2004
 Nr. 
 crt. 
Nume și prenume Formațiunea politică
la alegeri la sfârșitul
mandatului
1. Constantinescu Dan
până în 18.11.2003
PNL
înlocuit de
Avram Dan
din 2.12.2003
 PNL  
2. Ilașcu Ilie PRM
3. Opriș Octavian
până în 19.05.2004
PDSR PSD
înlocuit de
Cautiș Vasile
din 31.05.2004
 PSD  
4. Prichici Emilian PDSR PSD
5. Sechelariu Sergiu
până în 15.01.2001
PDSR
înlocuit de
Voinea Melu
din 18.01.2001
 PDSR  PSD
Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 23 septembrie 2019, 2:20
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro