Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Senatul > Comisii > Economică Versiunea pentru printare
2000-2004

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Novolan Traian
președinte din 28 iun. 2004
PSD  
2. Vicepreședinți Dumitru Dan
vicepreședinte din 13 sep. 2004
PD 06.09.2004
3. Secretari Pricop Mihai-Radu
secretar din 13 sep. 2004
PSD 29.04.2004
4. Membri Avram Dan PNL 02.12.2003
5.   Bîciu Constantin PRM  
6.   Dinu Marin PSD  
7.   Nedelcu Mircea PRM 12.01.2001
8.   Onaca Dorel-Constantin PRM  
9.   Pete Ștefan UDMR  
10.   Seche Ion PSD  
11.   Șerbănoiu Constantin Dilly PSD 29.06.2004

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Bădulescu Doru Laurian PSD 11.12.2003  
2.   Popescu Dan-Mircea PSD   11.12.2003
3. Vicepreședinți Pană Viorel-Marian PSD   15.12.2003
4.   Păcurariu Iuliu PD 15.12.2003 06.09.2004
5. Secretari Dinu Marin PSD 28.06.2004 13.09.2004
6.   Novolan Traian PSD   28.06.2004

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Bădulescu Doru Laurian PSD   22.06.2004
2. Pană Viorel-Marian PSD   29.04.2004
3. Păcurariu Iuliu PD 15.12.2003 06.09.2004
4. Păcuraru Nicolae Paul Anton PNL   24.10.2002
5. Petrescu Ilie PRM   07.01.2001
6. Popescu Dan-Mircea PSD   11.12.2003
7. Sârbulescu Ion PNL 24.10.2002 02.12.2003

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 28 ianuarie 2020, 2:42
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro