Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Camera Deputaților > Comisii > Economică Versiunea pentru printare
2000-2004

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Dan Radu Rușanu Rușanu Dan Radu PNL  
2. Vicepreședinți Gheorghe Marin Marin Gheorghe PSD  
3.   Octavian-Mircea Purceld Purceld Octavian-Mircea
vicepreședinte din 5 mar. 2002
PRM  
4. Secretari Lucia Cornelia Lepădatu Lepădatu Lucia Cornelia PSD  
5.   Iuliu Vida Vida Iuliu UDMR  
6. Membri Iosif Armaș Armaș Iosif PSD  
7.   Eugenu Arnăutu Arnăutu Eugenu PSD  
8.   Constantin-Gheorghe Avramescu Avramescu Constantin-Gheorghe PNL 20.10.2003
9.   Amalia Bălășoiu Bălășoiu Amalia PSD  
10.   Vasile Bran Bran Vasile PD  
11.   Romeo Gheorghe Leonard Cazan Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD  
12.   Nicolae Enescu Enescu Nicolae PRM 05.02.2002
13.   Ștefan Giuglea Giuglea Ștefan PSD  
14.   Petru Godja Godja Petru PSD  
15.   Dorin Lazăr Maior Maior Dorin Lazăr PSD  
16.   Gheorghe Marcu Marcu Gheorghe PSD  
17.   Ion Mocioi Mocioi Ion PRM  
18.   Valentin Păduroiu Păduroiu Valentin PSD  
19.   Ștefan Pășcuț Pășcuț Ștefan PRM 02.05.2001
20.   Francisc Pécsi Pécsi Francisc UDMR  
21.   Cornel Popa Popa Cornel PNL  
22.   Dan Ioan Popescu Popescu Dan Ioan PSD  
23.   Hildegard-Carola Puwak Puwak Hildegard-Carola PSD  
24.   Ioan Rus Rus Ioan PSD  
25.   Tănase Satnoianu Satnoianu Tănase PRM 13.09.2004
26.   Nicolae Sersea Sersea Nicolae PSD  
27.   Nicu Spiridon Spiridon Nicu PSD  
28.   Zisu Stanciu Stanciu Zisu PSD  
29.   Ștefan Tcaciuc Tcaciuc Ștefan Minoritati  
30.   Mihai Tudose Tudose Mihai PSD  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Vicepreședinți Zisu Stanciu Stanciu Zisu PSD 05.03.2002

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Nicolae-Doru Florescu Florescu Nicolae-Doru PRM   09.10.2001
2. Mircea Man Man Mircea PD   05.06.2003
3. Napoleon Pop Pop Napoleon PNL 28.12.2000 20.10.2003
4. Costel-Eugen Popescu Popescu Costel-Eugen PRM 22.10.2001 05.02.2002
5. Grigore Emil Rădulescu Rădulescu Grigore Emil PRM   05.07.2004
6. Raj-Alexandru Tunaru Tunaru Raj-Alexandru neafiliat   02.05.2001

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 18 octombrie 2019, 4:46
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro