Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Senatul > Comisii > Juridică Versiunea pentru printare
2000-2004

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Roibu Aristide PSD  
2. Vicepreședinți Belașcu Aron PRM  
3. Secretari Prichici Emilian
secretar din 24 iun. 2004
PSD 24.05.2004
4. Membri Dumitrescu Gheorghe-Viorel PRM  
5.   Eckstein Kovács Péter UDMR  
6.   Hoha Gheorghe PSD 06.09.2004
7.   Iorgovan Antonie PSD  
8.   Pop Dumitru Petru PRM 06.09.2001
9.   Popa Nicolae-Vlad PNL  
10.   Roman Petre neafiliat 06.09.2001
11.   Tărăcilă Doru Ioan PSD  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Secretari Predescu Ion PSD  

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Duță Vasile neafiliat   06.09.2001
2. Filipaș Avram neafiliat   06.09.2001
3. Opriș Octavian PSD   19.05.2004
4. Popescu Dan-Mircea PSD 29.06.2004 06.09.2004
5. Predescu Ion PSD   14.06.2004

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 19 ianuarie 2020, 9:25
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro