Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Senatul > Comisii > Sănătate Versiunea pentru printare
2000-2004

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Ilașcu Ilie PRM 10.05.2001
2. Vicepreședinți Oprescu Sorin Mircea PSD  
3. Secretari Iliescu Ion PSD  
4. Membri Cârciumaru Ion PRM  
5.   Găucan Constantin PRM  
6.   Penciuc Corin PNL  
7.   Pop de Popa Ioan PSD  
8.   Popescu Laurențiu Mircea PSD  
9.   Vajda Borbála UDMR  
10.   Vela Ion neafiliat  

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Brădișteanu Șerban Alexandru PSD   29.06.2004
2. Buraga Ioan PSD 29.06.2004 13.09.2004
3. Mihordea Mircea PRM   10.05.2001

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 22 noiembrie 2019, 1:33
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro