Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Camera Deputaților > Comisii > Abuzuri Versiunea pentru printare
2000-2004

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Ciuceanu Radu
președinte din 12 iul. 2001
PRM 18.06.2001
2. Vicepreședinți Iriza Scarlat
vicepreședinte din 24 feb. 2004
PSD  
3.   Simedru Dan Coriolan PNL  
4. Secretari Ariton Gheorghe PRM  
5.   Sirețeanu Mihail PSD  
6. Membri Becsek-Garda Dezső-Kálmán UDMR  
7.   Dan Matei-Agathon PSD  
8.   Gheorghiu Adrian PSD  
9.   Grădinaru Nicolae PRM  
10.   Merce Ilie PRM  
11.   Mircea Costache PRM 18.11.2002
12.   Nechifor Cristian PSD  
13.   Ștefănescu Codrin PSD  
14.   Tuducan Teodor Crăciun PD 13.09.2004
15.   Tunaru Raj-Alexandru neafiliat 02.05.2001
16.   Țocu Iulian Costel PSD  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Bolcaș Lucian Augustin PRM 18.06.2001
2. Vicepreședinți Grădinaru Nicolae PRM 24.02.2004

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Bolcaș Lucian Augustin PRM   18.06.2001
2. Pășcuț Ștefan PRM 20.02.2001 02.05.2001
3. Pleșa Eugen Lucian PRM   22.02.2001
4. Raicu Romeo Marius PD   13.09.2004

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 20 septembrie 2019, 2:47
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro