Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 1996-2000 > Parlamentul României > Comisii > Controlul SRI Versiunea pentru printare
1996-2000

Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Ionescu-Galbeni Niculae Vasile Constantin
președinte din 19 dec. 1996
deputat PNȚCD 19.12.1996
2. Vicepreședinți Petrescu Ovidiu Cameliu
vicepreședinte din 19 dec. 1996
deputat PDSR 19.12.1996
3. Secretari Videanu Adriean
secretar din 8 mar. 2000
deputat USD-PD 08.03.2000
4. Membri Buruiană Aprodu Daniela deputat PRM 19.12.1996
5.   Drecin Mihai Dorin deputat PUNR 04.12.1997
6.   Mândroviceanu Vasile deputat PNL 19.12.1996
7.   Păunescu Costel deputat PNȚCD 19.12.1996

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Secretari Ruse Corneliu Constantin deputat USD-PD 10.02.1997 24.11.1997
2.   Spătaru Liviu deputat neafiliat 04.12.1997 08.03.2000

Foști membri ai comisiei
Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Matei Vasile deputat PDSR 19.12.1996 04.12.1997
2. Ruse Corneliu Constantin deputat USD-PD 19.12.1996 24.11.1997
3. Spătaru Liviu deputat neafiliat 04.12.1997 08.03.2000

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 20 ianuarie 2020, 3:28
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro