Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Parlamentul României > Comisii > Integrare Versiunea pentru printare
2000-2004

Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Hrebenciuc Viorel
președinte din 6 mar. 2003
deputat PSD 28.11.2002
2. Vicepreședinți Dobre Traian
vicepreședinte din 10 feb. 2004
deputat PSD  
3.   Popa Nicolae-Vlad
vicepreședinte din 23 sep. 2004
senator PNL  
4. Secretari Găucan Constantin
secretar din 10 feb. 2004
senator PRM 06.03.2003
5. Membri Athanasiu Alexandru senator PSD  
6.   Baltă Tudor deputat PSD  
7.   Bercăroiu Victor deputat PSD  
8.   Boagiu Anca-Daniela deputat PD  
9.   Brudașcu Dan deputat PRM  
10.   Dina Carol senator PRM  
11.   Dobrescu Maria-Antoaneta senator PSD 06.03.2003
12.   Dragu George deputat PSD  
13.   Eckstein Kovács Péter senator UDMR 06.03.2003
14.   Fotopolos Sotiris deputat Minoritati  
15.   Hașotti Puiu deputat PNL  
16.   Ifrim Mircea deputat PRM  
17.   Ionescu Smaranda Eugenia deputat PRM 04.11.2002
18.   Lăpușan Alexandru deputat PSD  
19.   Merce Ilie deputat PRM 06.03.2003
20.   Mihălcescu Carmen-Ileana deputat PSD 06.03.2003
21.   Moisescu Vlad-Octavian deputat PNL 28.09.2004
22.   Moldovan Petre deputat PSD  
23.   Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae deputat PSD 06.03.2003
24.   Olteanu Ionel deputat PSD 02.03.2004
25.   Palade Doru Dumitru deputat PRM  
26.   Pataki Iulia deputat UDMR  
27.   Pop Dumitru Petru senator PRM  
28.   Vasile Radu senator PD 28.09.2004
29.   Winkler Iuliu deputat UDMR 17.11.2003

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Maior Liviu senator PSD   28.11.2002
2. Vicepreședinți Boagiu Anca-Daniela deputat PD 10.04.2003 10.02.2004
3.   Chiliman Andrei Ioan deputat PNL 02.03.2004 24.06.2004
4.   Dobre Traian deputat PSD   01.09.2003
5.   Leonăchescu Nicolae deputat PRM   04.11.2002
6.   Pataki Iulia deputat UDMR 01.09.2003 10.02.2004
7. Secretari Chiriță Dumitru deputat PSD   01.11.2004
8.   Ionescu Smaranda Eugenia deputat PRM 10.04.2003 10.02.2004
9.   Szilágyi Zsolt deputat neafiliat 10.02.2002 10.04.2003

Foști membri ai comisiei
Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Baciu Mihai deputat PSD 06.03.2003 02.03.2004
2. Chiliman Andrei Ioan deputat PNL 06.03.2003 24.06.2004
3. Chiriță Dumitru deputat PSD   01.11.2004
4. Dumitrescu Cristian-Sorin deputat PSD   14.06.2001
5. Leonăchescu Nicolae deputat PRM   04.11.2002
6. Maior Liviu senator PSD   28.11.2002
7. Nicolescu Constantin senator PSD   22.06.2004
8. Pană Aurel senator PD 14.06.2001 28.09.2004
9. Szilágyi Zsolt deputat neafiliat   17.11.2003
10. Toader Mircea-Nicu deputat PD 02.03.2004 12.07.2004

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 20 septembrie 2019, 0:52
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro