Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Parlamentul României > Comisii > Revoluționari Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Raymond Luca Luca Raymond senator PNL  
2. Vicepreședinți Gheorghe Hogea Hogea Gheorghe
vicepreședinte din 20 apr. 2010
deputat PNL 20.04.2010
3. Secretari Laurențiu Florian Coca Coca Laurențiu Florian
secretar din 30 iun. 2009
senator PSD 29.06.2009
4. Membri Daniel-Stamate Budurescu Budurescu Daniel-Stamate deputat PNL 29.06.2009
5.   Marius Cristinel Dugulescu Dugulescu Marius Cristinel deputat neafiliat  
6.   Gheorghe Firczak Firczak Gheorghe deputat Mino.  
7.   Toni Greblă Greblă Toni senator PSD  
8.   Dorel Jurcan Jurcan Dorel senator PD-L  
9.   Niculae Mircovici Mircovici Niculae deputat Mino. 09.03.2009
10.   Victor Socaciu Socaciu Victor deputat PSD  
11.   Dumitru Florian Staicu Staicu Dumitru Florian senator PD-L  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Vicepreședinți Mihail Boldea Boldea Mihail deputat neafiliat 20.04.2010
2. Secretari Gheorghe Marcu Marcu Gheorghe senator PSD 29.06.2009

Foști membri ai comisiei
Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Mihail Boldea Boldea Mihail deputat neafiliat 20.04.2010
2. Gheorghe Marcu Marcu Gheorghe senator PSD 29.06.2009
3. Gheorghe-Eugen Nicolăescu Nicolăescu Gheorghe-Eugen deputat PNL 09.03.2009

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 27 octombrie 2021, 9:42
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro