Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 1996-2000 > Camera Deputaților > Comisii > Buget Versiunea pentru printare
1996-2000

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Constantinescu Dan
președinte din 23 sep. 1998
PNL  
2. Vicepreședinți Botescu Ion PNȚCD  
3.   Georgescu Florin PDSR  
4. Secretari Partal Petre USD-PD  
5.   Teculescu Constantin PDSR  
6. Membri Ana Gheorghe PDSR  
7.   Avramescu Constantin-Gheorghe PNL 03.09.1998
8.   Baban Ștefan PRM 18.09.1997
9.   Chichișan Miron PUNR  
10.   Ciumara Mircea PNȚCD  
11.   Corâci Ioan Cezar neafiliat 29.04.1999
12.   Dumitrașcu Laurențiu PNȚCD  
13.   Gheorghiu Adrian PDSR 26.05.1999
14.   Grigoraș Neculai PDSR  
15.   Mátis Eugen UDMR  
16.   Morariu Teodor-Gheorghe PNȚCD  
17.   Nagy Ștefan UDMR  
18.   Nichita Dan Gabriel PNȚCD  
19.   Pambuccian Varujan Minoritati 13.03.2000
20.   Pantiș Sorin PNL 01.02.1999
21.   Papuc Aurel Constantin neafiliat  
22.   Păcurariu Iuliu USD-PD  
23.   Popa Aron Ioan neafiliat  
24.   Popa Nicolae neafiliat  
25.   Remeș Decebal-Traian PNL  
26.   Valeca Șerban Constantin PDSR 02.03.2000

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Constantinescu Dan PNL   17.09.1997
2.   Remeș Decebal-Traian PNL 17.09.1997 23.09.1998

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Avramescu Constantin-Gheorghe PNL   01.02.1998
2. Bercea Florian PDSR   06.04.1999
3. Buga Florea PRM   10.02.1997
4. Corâci Ioan Cezar neafiliat 27.02.1997 01.02.1999
5. Năstase Toma PRM 10.02.1997 11.07.1997
6. Pantiș Sorin PNL   27.02.1997
7. Simion Florea Minoritati   01.02.2000
8. Videanu Adriean USD-PD   08.03.2000

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 15 septembrie 2019, 9:23
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro