Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Parlamentul României > Comisii > Controlul SIE Versiunea pentru printare
2000-2004

Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Munteanu Tudor-Marius
președinte din 4 oct. 2004
senator PSD 28.09.2004
2. Vicepreședinți Paștiu Ioan senator PRM  
3. Secretari Stroe Radu
secretar din 4 oct. 2004
deputat PNL 28.09.2004
4. Membri Priboi Ristea deputat PSD  
5.   Raicu Romeo Marius deputat PD 28.09.2004

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Nicolescu Constantin senator PSD 25.04.2001 22.06.2004
2.   Priboi Ristea deputat PSD   18.04.2001
3. Secretari Drăgănescu Ovidiu-Virgil deputat PNL   12.07.2004

Foști membri ai comisiei
Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Drăgănescu Ovidiu-Virgil deputat PNL 12.07.2004
2. Frunzăverde Sorin deputat PD 28.06.2004
3. Nicolescu Constantin senator PSD 22.06.2004

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 12 noiembrie 2019, 15:34
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro