Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2020-prezent > Parlamentul României > Comisii > Controlul SIE Versiunea pentru printare
2020-prezent

Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Weber Mihai
președinte din 14 dec. 2021
deputat PSD  
2. Vicepreședinți Stroe Felix senator PSD  
3. Membri Badiu Georgel deputat AUR 22.06.2022
4.   Fălcoi Nicu deputat USR  
5.   Turos Lóránd senator UDMR  
6.   Voiculescu Liviu-Dumitru senator PNL  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Fălcoi Nicu deputat USR 14.12.2021
2. Secretari Tănase Antonel deputat Neafiliați 14.12.2021

Foști membri ai comisiei
Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Roman Nicolae deputat Neafiliați 05.04.2022
2. Tănase Antonel deputat Neafiliați 14.12.2021

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti joi, 29 septembrie 2022, 2:02
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro