Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Parlamentul României > Comisii > Statut Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Gheorghe Bîrlea Bîrlea Gheorghe senator PD-L  
2. Vicepreședinți Anghel Stanciu Stanciu Anghel
vicepreședinte din 15 dec. 2009
deputat PSD  
3. Secretari Károly Kerekes Kerekes Károly deputat UDMR  
4. Membri Tinel Gheorghe Gheorghe Tinel deputat PD-L  
5.   Mircea Grosaru Grosaru Mircea deputat Mino. 31.05.2011
6.   Traian Constantin Igaș Igaș Traian Constantin senator PD-L  
7.   Florin Iordache Iordache Florin deputat PSD  
8.   Luminița Iordache Iordache Luminița deputat Prog. 12.12.2011
9.   Miron Tudor Mitrea Mitrea Miron Tudor senator PSD 31.05.2011
10.   Romeo Florin Nicoară Nicoară Romeo Florin senator PNL 22.06.2009
11.   Gheorghe-Eugen Nicolăescu Nicolăescu Gheorghe-Eugen deputat PNL 21.09.2010
12.   Gelu Vișan Vișan Gelu deputat PD-L  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Vicepreședinți Eugen Nicolicea Nicolicea Eugen deputat Prog. 15.12.2009

Foști membri ai comisiei
Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. George Crin Laurențiu Antonescu Antonescu George Crin Laurențiu senator PNL 22.06.2009
2. Liana Dumitrescu Dumitrescu Liana deputat Mino. 27.01.2011
3. Eugen Nicolicea Nicolicea Eugen deputat Prog. 12.12.2011
4. Ioan Timiș Timiș Ioan deputat PD-L 15.08.2010
5. Adrian Țuțuianu Țuțuianu Adrian senator PSD 31.05.2011

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 7 decembrie 2019, 3:58
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro