Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Senatul > Comisii > Buget Versiunea pentru printare
2000-2004

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Ștefan Viorel PSD  
2. Vicepreședinți Sârbulescu Ion
vicepreședinte din 2 dec. 2003
PNL 02.12.2003
3. Secretari Ciocan Maria PRM  
4. Membri Crăciun Avram PSD  
5.   Hîrșu Ion PSD 12.01.2001
6.   Horga Vasile PRM  
7.   Mihăilescu Ion PSD 29.06.2004
8.   Păcurariu Iuliu PD  
9.   Puskás Valentin Zoltán UDMR  
10.   Rahău Dan Nicolae neafiliat  
11.   Toma Constantin PSD  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Vicepreședinți Constantinescu Dan PNL 18.11.2003

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Bîciu Constantin PRM 06.09.2001 15.03.2004
2. Constantinescu Dan PNL   18.11.2003
3. Dinu Marin PSD 08.03.2004 29.06.2004
4. Mischie Nicolae PSD   21.12.2000
5. Pop Dumitru Petru PRM   06.09.2001

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 26 octombrie 2020, 3:02
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro