Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 1992-1996 > Camera Deputaților > Comisii > Industrii Versiunea pentru printare
1992-1996

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Părăluță Mihail Socialist 09.11.1992
2. Vicepreședinți Bivolaru Ioan PDSR  
3.   Radu Alexandru Dumitru
vicepreședinte din 10 apr. 1996
PD  
4. Secretari Ioniță Mihnea-Tudor
secretar din 5 sep. 1995
PL'93/PAC 11.09.1995
5.   Pițigoi Barbu PNȚCD/PER  
6. Membri Antal István UDMR  
7.   Bitay Levente-Ladislau UDMR 16.09.1996
8.   Catarig Ioan PDSR  
9.   Chiostec Mircea neafiliat  
10.   Cristea Vasile PDSR  
11.   Diaconescu Ion PNȚCD/PER  
12.   Dobre Gheorghe PUNR  
13.   Drăguț Dumitru Socialist  
14.   Hortopan Ion PRM  
15.   Naidin Petre PDSR 15.02.1993
16.   Pavel Viorel PNȚCD/PER  
17.   Petre Petrică neafiliat  
18.   Sîntu Ioan Teodor PUNR 23.02.1993
19.   Tomescu Ion PDSR 19.09.1996

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Vicepreședinți Băsescu Traian PD 09.04.1996
2. Secretari Luca Raymond PL'93/PAC 05.09.1995

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Băsescu Traian PD 10.04.1996
2. Enache Constantin PDSR 15.03.1995
3. Ene Vasile PUNR 16.02.1993
4. Iușut Mihail neafiliat 26.04.1993
5. Luca Raymond PL'93/PAC 05.09.1995
6. Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PDSR 02.11.1995

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 10 decembrie 2019, 11:03
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro