Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 1992-1996 > Senatul > Comisii > Agricultură Versiunea pentru printare
1992-1996

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Otiman Păun-Ion PAC  
2. Membri Apostolache Victor FDSN/PDSR 18.11.1993
3.   Cătuneanu Gheorghe PNȚCD  
4.   Ceontea Radu neafiliat  
5.   Csapó Iosif UDMR  
6.   Mancia Mircea PUNR  
7.   Neagu Victor PDAR  
8.   Petrescu Mihai FDSN/PDSR  
9.   Predilă Marin FDSN/PDSR  
10.   Sârbu Adrian PNȚCD  
11.   Scurtu Emil PDAR  
12.   Stoicescu Victor neafiliat  

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Diaconu Alexandru FSN/PD   07.02.1996
2. Morlova Florea FSN/PD 04.03.1996 09.09.1996
3. Stan Dragomir FDSN/PDSR   09.09.1993

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 30 mai 2020, 22:08
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro