Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Camera Deputaților > Comisii > Drepturile omului Versiunea pentru printare
2000-2004

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Nicolae Păun Păun Nicolae Minoritati  
2. Vicepreședinți Gheorghe Tokay Tokay Gheorghe UDMR  
3.   Eberhard-Wolfgang Wittstock Wittstock Eberhard-Wolfgang Minoritati  
4. Secretari Florea Buga Buga Florea PRM  
5.   Mihaela Mândrea-Muraru Mândrea-Muraru Mihaela PSD  
6. Membri Victor Babiuc Babiuc Victor PD  
7.   Endre Bereczki Bereczki Endre PSD  
8.   Pavel Cherescu Cherescu Pavel neafiliat  
9.   Nicu Cojocaru Cojocaru Nicu neafiliat  
10.   Doina Micșunica Drețcanu Drețcanu Doina Micșunica PSD 26.02.2001
11.   Carmen Dumitriu Dumitriu Carmen PSD 16.02.2004
12.   Filip Georgescu Georgescu Filip PSD  
13.   Alexandru Liviu Mera Mera Alexandru Liviu PD  
14.   Cristian Sandache Sandache Cristian PSD  
15.   Attila Varga Varga Attila UDMR  

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Cucu Aurel PSD   10.01.2001
2. Gheorghe Fulga Fulga Gheorghe PSD   20.02.2001
3. Costache Mircea Mircea Costache PRM   18.11.2002
4. Tiberiu-Ovidiu Mușetescu Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PSD   22.04.2004
5. Liana Elena Naum Naum Liana Elena PSD   22.02.2001
6. Constantin Teculescu Teculescu Constantin PSD 20.05.2002 09.06.2003

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti duminică, 14 august 2022, 0:33
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro