Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2020-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Stiinta Versiunea pentru printare
2020-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati  
2. Vicepreședinți Nagy Vasile
vicepreședinte din 3 mar. 2021
AUR 01.02.2021
3.   Neagu Denisa-Elena USR PLUS  
4. Secretari Ciornei Radu Tudor USR PLUS  
5.   Coleșa Ilie-Alin
secretar din 3 mar. 2021
AUR 01.02.2021
6. Membri Ciofu Cătălina PNL  
7.   Florea Oana-Consuela PSD  
8.   Mihalcea Remus-Gabriel PSD  
9.   Molnar Radu-Iulian USR PLUS  
10.   Nagy Szabolcs UDMR  
11.   Neaga Florian-Claudiu PSD  
12.   Pambuccian Varujan Minoritati  

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Goleac Nicoleta-Matilda PSD 24.03.2021

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 16 aprilie 2021, 14:30
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro