Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Senatul > Comisii > Muncă Versiunea pentru printare
2004-2008

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Tiberiu Aurelian Prodan Prodan Tiberiu Aurelian
președinte din 8 feb. 2007
PNL 08.02.2007
2. Vicepreședinți Dan-Mircea Popescu Popescu Dan-Mircea
vicepreședinte din 19 mar. 2007
PSD  
3. Secretari Ioan Corodan Corodan Ioan
secretar din 21 mai 2007
PNL 21.05.2007
4. Membri Paula Maria Ivănescu Ivănescu Paula Maria PD-L  
5.   Dorel Jurcan Jurcan Dorel PD-L  
6.   Nicolae Mărășescu Mărășescu Nicolae PSD 11.02.2008
7.   Ioan Nasleu Nasleu Ioan PRM 06.12.2008
8.   Csaba Németh Németh Csaba UDMR  
9.   Ion Rădoi Rădoi Ion PSD  
10.   Aristide Roibu Roibu Aristide PSD 20.02.2006
11.   Radu Terinte Terinte Radu PNL  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Dorel Jurcan Jurcan Dorel PD-L   17.02.2005
2.   Aron Ioan Popa Popa Aron Ioan PNL 17.02.2005 14.12.2006
3. Vicepreședinți Dan-Mircea Popescu Popescu Dan-Mircea PSD   06.02.2006
4.   Ion Rădoi Rădoi Ion PSD 01.09.2006 19.03.2007
5. Secretari Nicolae Paul Anton Păcuraru Păcuraru Nicolae Paul Anton PNL   21.05.2007

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Liviu-Doru Bindea Bindea Liviu-Doru PRM   12.09.2005
2. Ioan Chelaru Chelaru Ioan PSD   29.09.2005
3. Ioan Corodan Corodan Ioan PNL 09.02.2006 19.02.2007
4. Ovidiu Teodor Crețu Crețu Ovidiu Teodor PSD   11.02.2008
5. Șerban Nicolae Nicolae Șerban PSD 29.09.2005 20.02.2006
6. Mario-Ovidiu Oprea Oprea Mario-Ovidiu PNL   17.02.2005
7. Nicolae Paul Anton Păcuraru Păcuraru Nicolae Paul Anton PNL   21.05.2007
8. Ilie Petrescu Petrescu Ilie PC 19.02.2007 27.02.2007
9. Aron Ioan Popa Popa Aron Ioan PNL 17.02.2005 14.12.2006
10. Petru Stan Stan Petru neafiliat 27.02.2007 06.12.2008
11. Mihai Ungheanu Ungheanu Mihai PRM 12.09.2005 09.02.2006
12. Varujan Vosganian Vosganian Varujan PNL 14.12.2006 08.02.2007

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 14 aprilie 2021, 4:26
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro