Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Camera Deputaților > Comisii > Sănătate Versiunea pentru printare
2000-2004

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Ifrim Mircea PRM  
2. Vicepreședinți Bartoș Daniela
vicepreședinte din 1 apr. 2004
PSD  
3.   Dragoș Liviu Iuliu PNL  
4. Secretari Burnei Ion PSD  
5.   Florea Ana Minoritati  
6. Membri Abiței Ludovic PRM  
7.   Brînzan Ovidiu PSD  
8.   Ionescu Dan PSD  
9.   Luchian Ion PNL  
10.   Man Mircea PD 05.06.2003
11.   Moraru Constantin Florentin neafiliat  
12.   Naidin Petre neafiliat  
13.   Năstase Ioan Mihai neafiliat 17.02.2004
14.   Pataki Iulia UDMR  
15.   Popa Constanța PRM  
16.   Popescu Gheorghe PSD  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Vicepreședinți Brînzan Ovidiu PSD 01.04.2004

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Pașcu Ioan Mircea PSD 06.04.2001
2. Știreanu Octavian PSD 10.01.2001

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 16 septembrie 2019, 11:54
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro