Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Camera Deputaților > Comisii > Învățământ Versiunea pentru printare
2000-2004

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Stanciu Anghel PRM  
2. Vicepreședinți Asztalos Ferenc UDMR  
3.   Ionescu Anton PNL  
4. Secretari Andea Petru PSD  
5.   Mincu Iulian
secretar din 18 mar. 2002
PRM  
6. Membri Andronescu Ecaterina PSD  
7.   Antonescu George Crin Laurențiu PNL  
8.   Antonescu Niculae Napoleon PSD  
9.   Baltă Mihai PSD  
10.   Bîrsan Iulian-Gabriel PD 13.09.2004
11.   Bogdan Daniel Marius PD 13.09.2004
12.   Fotopolos Sotiris Minoritati  
13.   Gingaraș Georgiu PSD  
14.   Ionescu Costel Marian PRM  
15.   Lăpădat Ștefan neafiliat  
16.   Lepșa Victor Sorin neafiliat 20.09.2004
17.   Magheru Paul PRM  
18.   Marineci Ionel PSD  
19.   Miron Vasile PSD  
20.   Moisoiu Adrian PRM  
21.   Moldovan Petre PSD  
22.   Moș Augusta-Maria PSD 27.09.2004
23.   Petruș Octavian Constantin PRM  
24.   Radan Mihai Minoritati  
25.   Roșculeț Gheorghe PSD 05.03.2001
26.   Rus Emil PRM  
27.   Simion Sebastian PSD 13.09.2004
28.   Vekov Károly-János UDMR  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Secretari Vasilescu Nicolae PRM 18.03.2002

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Baciu Mihai PSD   22.11.2004
2. Diaconescu Marin PSD   05.02.2001
3. Lepșa Victor Sorin neafiliat   13.09.2004
4. Roșca Radu-Vasile PSD 04.11.2003 23.07.2004
5. Vasilescu Nicolae PRM   18.03.2002

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 20 septembrie 2019, 0:55
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro