Camera Deputaților
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2000-2004 > Camera Deputaților > Versiunea pentru printare

Lista deputatilor de sex masculin

  Nume si prenume Circumscriptia electorala Grupul
parlamentar
Membru
din
Nr. Denumire
1.  Abiței Ludovic 35 SUCEAVA PRM
2.  Albu Gheorghe 16 DÂMBOVIȚA PD
3.  Andea Petru 37 TIMIȘ PSD
4.  Andrei Ioan 1 ALBA PSD
5.  Antal István 21 HARGHITA UDMR
6.  Anton Marin 25 ILFOV PNL
7.  Antonescu George Crin Laurențiu 36 TELEORMAN PNL
8.  Antonescu Niculae Napoleon 31 PRAHOVA PSD
9.  Ariton Gheorghe 14 CONSTANȚA PRM
10.  Armaș Iosif 12 CĂLĂRAȘI PSD
11.  Arnăutu Eugenu 17 DOLJ PSD
12.  Asztalos Ferenc 21 HARGHITA UDMR
13.  Avramescu Constantin-Gheorghe 42 BUCUREȘTI PNL 1 oct. 2003
14.  Baban Ștefan 7 BOTOȘANI PRM
15.  Babiuc Victor 8 BRAȘOV PD
16.  Bahrin Dorel 23 IALOMIȚA PSD
17.  Baltă Mihai 7 BOTOȘANI PSD
18.  Baltă Tudor 14 CONSTANȚA PSD
19.  Bar Mihai 5 BIHOR PSD
20.  Barbu Gheorghe 22 HUNEDOARA PD
21.  Bădoiu Cornel 42 BUCUREȘTI PSD
22.  Bălăeț Mitică 12 CĂLĂRAȘI PRM
23.  Băncescu Ioan 35 SUCEAVA PRM
24.  Bâldea Ioan 42 BUCUREȘTI PRM
25.  Becsek-Garda Dezső-Kálmán 21 HARGHITA UDMR
26.  Bentu Dumitru 39 VASLUI PSD
27.  Bercăroiu Victor 31 PRAHOVA PSD
28.  Berceanu Radu Mircea 17 DOLJ PD
29.  Bereczki Endre 4 BACĂU PSD
30.  Birtalan Akos 15 COVASNA UDMR
31.  Bivolaru Ioan 29 NEAMȚ PSD
32.  Bîrsan Iulian-Gabriel 18 GALAȚI PD 1 sep. 2004
33.  Bleotu Vasile 40 VÂLCEA PSD
34.  Boabeș Dumitru 12 CĂLĂRAȘI PSD
35.  Boajă Minică 42 BUCUREȘTI PSD
36.  Boboc Alexe 23 IALOMIȚA PRM 1 sep. 2004
37.  Bogdan Daniel Marius 42 BUCUREȘTI PD 29 iun. 2004
38.  Boiangiu Cornel 17 DOLJ neafiliat
39.  Bolcaș Lucian Augustin 10 BUZĂU PRM
40.  Borbély László 28 MUREȘ UDMR
41.  Bozgă Ion 30 OLT PSD 6 feb. 2001
42.  Bran Vasile 8 BRAȘOV PD
43.  Brînzan Ovidiu 37 TIMIȘ PSD
44.  Brudașcu Dan 13 CLUJ PRM
45.  Bucur Constantin 20 GORJ PRM
46.  Bucur Mircea 34 SIBIU PSD
47.  Buga Florea 36 TELEORMAN PRM
48.  Burnei Ion 3 ARGEȘ PSD
49.  Buzea Cristian Valeriu 19 GIURGIU PRM
50.  Calcan Valentin Gigel 16 DÂMBOVIȚA PSD
51.  Canacheu Costică 42 BUCUREȘTI PD
52.  Cazan Romeo Gheorghe Leonard 29 NEAMȚ PSD
53.  Cazimir Ștefan 42 BUCUREȘTI PSD 6 feb. 2001
54.  Cășunean-Vlad Adrian 15 COVASNA PSD
55.  Cerchez Metin   Minoritati
56.  Chelbea Aurel 23 IALOMIȚA PSD 1 sep. 2004
57.  Cherescu Pavel 5 BIHOR neafiliat
58.  Ciontu Corneliu 42 BUCUREȘTI PRM
59.  Ciopraga Mircea 42 BUCUREȘTI PNL 18 oct. 2004
60.  Ciuceanu Radu 30 OLT PRM
61.  Cîrstoiu Ion 3 ARGEȘ PD
62.  Cladovan Teodor 5 BIHOR PD
63.  Coifan Viorel-Gheorghe 37 TIMIȘ PNL
64.  Cojocaru Nicu 2 ARAD neafiliat
65.  Crăciun Dorel Petru 35 SUCEAVA PSD
66.  Creț Nicoară 2 ARAD PSD
67.  Cristea Marin 19 GIURGIU PSD
68.  Crișan Emil 1 ALBA PRM
69.  Dan Matei-Agathon 4 BACĂU PSD
70.  Dăianu Dorin 42 BUCUREȘTI PSD 24 iun. 2003
71.  Dănilă Vasile 37 TIMIȘ PNL 1 sep. 2004
72.  Delureanu Virgil 30 OLT PSD 18 oct. 2004
73.  Dinu Gheorghe 8 BRAȘOV PRM
74.  Dobre Traian 24 IAȘI PSD
75.  Dolănescu Ion 25 ILFOV PRM
76.  Dorian Dorel   Minoritati
77.  Dorneanu Valer 24 IAȘI PSD
78.  Dragomir Dumitru 40 VÂLCEA PRM
79.  Dragoș Liviu Iuliu 32 SATU-MARE PNL
80.  Dragu George 9 BRĂILA PSD
81.  Dumitrescu Cristian-Sorin 35 SUCEAVA PSD
82.  Duțu Constantin 42 BUCUREȘTI PRM
83.  Duțu Gheorghe 8 BRAȘOV PSD
84.  Enescu Nicolae 34 SIBIU PRM
85.  Erdei Dolóczki István 32 SATU-MARE UDMR
86.  Eserghep Gelil 14 CONSTANȚA PRM
87.  Fâcă Mihail 31 PRAHOVA PSD
88.  Firczak Gheorghe   Minoritati
89.  Florescu Ion 20 GORJ PSD
90.  Fotopolos Sotiris   Minoritati
91.  Georgescu Filip 3 ARGEȘ PSD
92.  Gheorghe Valeriu 4 BACĂU PNL
93.  Gheorghiof Titu Nicolae 2 ARAD PNL
94.  Gheorghiu Adrian 19 GIURGIU PSD
95.  Gheorghiu Viorel 25 ILFOV PSD
96.  Gingaraș Georgiu 3 ARGEȘ PSD
97.  Giuglea Ștefan 14 CONSTANȚA PSD
98.  Godja Petru 26 MARAMUREȘ PSD
99.  Grădinaru Nicolae 30 OLT PRM
100.  Grigoraș Neculai 17 DOLJ PSD
101.  Gubandru Aurel 10 BUZĂU PSD
102.  Gurzău Adrian 13 CLUJ PD 1 sep. 2004
103.  Gvozdenovici Slavomir   Minoritati
104.  Hașotti Puiu 14 CONSTANȚA PNL
105.  Hogea Vlad Gabriel 24 IAȘI PRM
106.  Hossu Valentin Tiberiu 16 DÂMBOVIȚA PSD 1 sep. 2004
107.  Hrebenciuc Viorel 4 BACĂU PSD
108.  Ianculescu Marian 36 TELEORMAN PSD
109.  Ifrim Mircea 26 MARAMUREȘ PRM
110.  Ignat Miron   Minoritati
111.  Iliescu Valentin Adrian 6 BISTRIȚA-NĂSĂUD PD
112.  Ionel Adrian 24 IAȘI PSD
113.  Ionel Viorel 27 MEHEDINȚI PRM 29 iun. 2004
114.  Ionescu Anton 13 CLUJ PNL
115.  Ionescu Costel Marian 16 DÂMBOVIȚA PRM
116.  Ionescu Dan 2 ARAD PSD
117.  Ionescu Daniel 41 VRANCEA PRM
118.  Ionescu Răzvan 5 BIHOR PSD
119.  Iordache Florin 30 OLT PSD
120.  Iriza Marius 11 CARAȘ-SEVERIN PRM 5 feb. 2002
121.  Iriza Scarlat 20 GORJ PSD
122.  Kedves Emeric 21 HARGHITA UDMR 29 iun. 2004
123.  Kelemen Atilla-Béla-László 28 MUREȘ UDMR
124.  Kelemen Hunor 21 HARGHITA UDMR
125.  Kerekes Károly 28 MUREȘ UDMR
126.  Kónya-Hamar Sándor 13 CLUJ UDMR
127.  Lăpădat Ștefan 27 MEHEDINȚI neafiliat
128.  Lăpușan Alexandru 13 CLUJ PSD
129.  Leonăchescu Nicolae 3 ARGEȘ PRM
130.  Lepșa Victor Sorin 38 TULCEA neafiliat
131.  Longher Ghervazen   Minoritati 16 apr. 2002
132.  Luchian Ion 31 PRAHOVA PNL
133.  Magheru Paul 5 BIHOR PRM
134.  Maior Dorin Lazăr 8 BRAȘOV PSD
135.  Makkai Grigore 28 MUREȘ UDMR
136.  Man Mircea 26 MARAMUREȘ PD
137.  Marcu Gheorghe 7 BOTOȘANI PSD
138.  Marcu Grigore 39 VASLUI PSD 30 iun. 2004
139.  Mardari Ludovic 37 TIMIȘ PRM
140.  Marin Gheorghe 3 ARGEȘ PSD
141.  Marineci Ionel 36 TELEORMAN PSD
142.  Márton Árpád-Francisc 15 COVASNA UDMR
143.  Mălaimare Mihai Adrian 7 BOTOȘANI PSD
144.  Mărăcineanu Adrian 31 PRAHOVA PRM
145.  Mândroviceanu Vasile 35 SUCEAVA neafiliat
146.  Mera Alexandru Liviu 39 VASLUI PD
147.  Merce Ilie 16 DÂMBOVIȚA PRM
148.  Miclea Ioan 13 CLUJ PRM
149.  Micula Cătălin 33 SĂLAJ PNL
150.  Mihăilescu Petru Șerban 31 PRAHOVA PSD
151.  Mincu Iulian 23 IALOMIȚA PRM
152.  Mircea Costache 10 BUZĂU PRM
153.  Mirciov Petru   Minoritati
154.  Miron Vasile 4 BACĂU PSD
155.  Mitrea Miron Tudor 41 VRANCEA PSD
156.  Mitu Octavian 14 CONSTANȚA PSD
157.  Mițaru Anton 40 VÂLCEA PSD
158.  Mînzînă Ion 3 ARGEȘ PRM
159.  Mocanu Alexandru 36 TELEORMAN PD 27 mai 2003
160.  Mocioalcă Ion 11 CARAȘ-SEVERIN PSD 6 feb. 2001
161.  Mocioi Ion 20 GORJ PRM
162.  Mogoș Ion 24 IAȘI PD
163.  Mohora Tudor 35 SUCEAVA PSD
164.  Moisescu George Dumitru 9 BRĂILA PRM
165.  Moisescu Vlad-Octavian 42 BUCUREȘTI PNL 29 iun. 2004
166.  Moisoiu Adrian 28 MUREȘ PRM
167.  Moiș Văsălie 32 SATU-MARE PRM
168.  Moldovan Petre 26 MARAMUREȘ PSD
169.  Moraru Constantin Florentin 3 ARGEȘ neafiliat
170.  Motoc Marian-Adrian 14 CONSTANȚA PSD 6 feb. 2001
171.  Mușetescu Tiberiu-Ovidiu 36 TELEORMAN PSD
172.  Nádudvary Gheorghe Augustin Eugen 8 BRAȘOV UDMR 15 noi. 2004
173.  Naidin Petre 12 CĂLĂRAȘI neafiliat
174.  Nan Nicolae 34 SIBIU PD
175.  Nădejde Vlad-George 22 HUNEDOARA PRM
176.  Năstase Adrian 42 BUCUREȘTI PSD
177.  Năstase Ioan Mihai 13 CLUJ neafiliat
178.  Neacșu Ilie 22 HUNEDOARA PSD
179.  Neagu Ion 42 BUCUREȘTI PSD
180.  Neagu Victor 25 ILFOV PSD
181.  Neamțu Horia Ion 10 BUZĂU PSD
182.  Neamțu Tiberiu Paul 24 IAȘI PSD
183.  Nechifor Cristian 24 IAȘI PSD
184.  Nica Dan 18 GALAȚI PSD
185.  Nicolăescu Gheorghe-Eugen 28 MUREȘ PNL
186.  Nicolescu Mihai 17 DOLJ PSD
187.  Nicolicea Eugen 27 MEHEDINȚI PSD
188.  Niculescu Constantin 38 TULCEA PSD
189.  Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae 14 CONSTANȚA PSD
190.  Nistor Vasile 4 BACĂU PD
191.  Niță Constantin 8 BRAȘOV PSD
192.  Oltean Ioan 6 BISTRIȚA-NĂSĂUD PD
193.  Olteanu Ionel 10 BUZĂU PSD
194.  Oltei Ion 35 SUCEAVA PSD
195.  Onisei Ioan 29 NEAMȚ PD
196.  Palade Doru Dumitru 7 BOTOȘANI PRM
197.  Pambuccian Varujan   Minoritati
198.  Pașcu Ioan Mircea 32 SATU-MARE PSD
199.  Păduroiu Valentin 33 SĂLAJ PSD
200.  Pășcuț Ștefan 22 HUNEDOARA PRM 6 feb. 2001
201.  Păun Nicolae   Minoritati
202.  Pécsi Francisc 32 SATU-MARE UDMR
203.  Pereș Alexandru 1 ALBA PD
204.  Petrescu Ovidiu Cameliu 10 BUZĂU PSD
205.  Petruș Octavian Constantin 39 VASLUI PRM
206.  Pleșa Eugen Lucian 28 MUREȘ PRM
207.  Podgorean Radu 34 SIBIU PSD
208.  Popa Cornel 5 BIHOR PNL
209.  Popa Virgil 16 DÂMBOVIȚA PSD
210.  Popescu Costel-Eugen 30 OLT PRM 22 oct. 2001
211.  Popescu Dan Ioan 42 BUCUREȘTI PSD
212.  Popescu Dorin Grigore 6 BISTRIȚA-NĂSĂUD PNL
213.  Popescu Gheorghe 20 GORJ PSD
214.  Popescu Kanty Cătălin 41 VRANCEA PSD
215.  Popescu Virgil 17 DOLJ PSD
216.  Popescu Bejat Ștefan Marian 20 GORJ PD
217.  Popescu-Tăriceanu Călin Constantin Anton 42 BUCUREȘTI PNL
218.  Posea Petre 10 BUZĂU PSD
219.  Predică Vasile 40 VÂLCEA PNL
220.  Pribeanu Gheorghe 37 TIMIȘ PRM
221.  Priboi Ristea 41 VRANCEA PSD
222.  Purceld Octavian-Mircea 37 TIMIȘ PRM
223.  Pușcaș Vasile 13 CLUJ PSD
224.  Puzdrea Dumitru 29 NEAMȚ PRM
225.  Radan Mihai   Minoritati
226.  Raicu Romeo Marius 42 BUCUREȘTI PD
227.  Rasovan Dan Grigore 11 CARAȘ-SEVERIN PSD
228.  Rădoi Ion 19 GIURGIU PSD
229.  Rădulescu Vasile-Relu 40 VÂLCEA PSD 15 iun. 2004
230.  Roșculeț Gheorghe 8 BRAȘOV PSD 5 mar. 2001
231.  Rus Emil 6 BISTRIȚA-NĂSĂUD PRM
232.  Rus Ioan 22 HUNEDOARA PSD
233.  Rușanu Dan Radu 22 HUNEDOARA PNL
234.  Sadici Octavian 39 VASLUI PRM
235.  Sali Negiat   Minoritati
236.  Sandache Cristian 24 IAȘI PSD
237.  Sandu Alecu 35 SUCEAVA PSD
238.  Sandu Ion Florentin 18 GALAȚI PSD
239.  Sarkady Zsolt Csaba 5 BIHOR UDMR 29 iun. 2004
240.  Sassu Alexandru 37 TIMIȘ PSD
241.  Satnoianu Tănase 31 PRAHOVA PRM 1 sep. 2004
242.  Saulea Dănuț Neculai 18 GALAȚI PRM
243.  Savu Vasile Ioan   Minoritati
244.  Săpunaru Nini 41 VRANCEA PNL
245.  Sârbu Marian 12 CĂLĂRAȘI PSD
246.  Sbârcea Tiberiu Sergius 28 MUREȘ PSD 26 mar. 2001
247.  Selagea Constantin 1 ALBA PSD
248.  Semcu Adrian Emanuil 31 PRAHOVA PNL 24 iun. 2003
249.  Sersea Nicolae 4 BACĂU PSD
250.  Severin Adrian 42 BUCUREȘTI PSD
251.  Simedru Dan Coriolan 1 ALBA PNL
252.  Simion Sebastian 39 VASLUI PSD 30 iun. 2004
253.  Sirețeanu Mihail 31 PRAHOVA PSD
254.  Sonea Ioan 6 BISTRIȚA-NĂSĂUD neafiliat
255.  Spiridon Nicu 40 VÂLCEA PSD
256.  Stan Ioan 35 SUCEAVA PSD
257.  Stan Ion 16 DÂMBOVIȚA PSD
258.  Stanciu Anghel 24 IAȘI PRM
259.  Stanciu Zisu 39 VASLUI PSD
260.  Stănescu Alexandru-Octavi 3 ARGEȘ PSD
261.  Stănișoară Mihai 27 MEHEDINȚI PD
262.  Stoian Mircea 14 CONSTANȚA PRM 18 ian. 2001
263.  Stroe Radu 26 MARAMUREȘ PNL
264.  Stuparu Timotei 36 TELEORMAN PSD
265.  Suciu Vasile 13 CLUJ PSD
266.  Suditu Gheorghe 34 SIBIU PSD 6 feb. 2001
267.  Székely Ervin-Zoltan 5 BIHOR UDMR
268.  Szilágyi Zsolt 5 BIHOR neafiliat
269.  Șnaider Paul 29 NEAMȚ PRM
270.  Ștefan Ion 9 BRĂILA PSD
271.  Ștefănescu Codrin 1 ALBA PSD
272.  Ștefănoiu Luca 26 MARAMUREȘ PSD
273.  Știrbeț Cornel 34 SIBIU PNL 20 feb. 2001
274.  Tamás Sándor 15 COVASNA UDMR
275.  Tămagă Constantin 3 ARGEȘ PSD 8 noi. 2004
276.  Tărâță Culiță 29 NEAMȚ PSD
277.  Târpescu Pavel 24 IAȘI PSD
278.  Tcaciuc Ștefan   Minoritati
279.  Timiș Ioan 22 HUNEDOARA PSD
280.  Todoran Pavel 28 MUREȘ PSD
281.  Tofan Sergiu Mihail 18 GALAȚI PNL 7 sep. 2004
282.  Tokay Gheorghe 2 ARAD UDMR
283.  Toró Tiberiu 37 TIMIȘ UDMR
284.  Tudor Marcu 31 PRAHOVA PRM
285.  Tudose Mihai 9 BRĂILA PSD
286.  Tuducan Teodor Crăciun 11 CARAȘ-SEVERIN PD 29 iun. 2004
287.  Tunaru Raj-Alexandru 38 TULCEA neafiliat
288.  Țibulcă Alexandru 29 NEAMȚ PSD
289.  Țocu Iulian Costel 29 NEAMȚ PSD
290.  Varga Attila 32 SATU-MARE UDMR
291.  Vasilescu Nicolae 17 DOLJ PRM
292.  Vasilescu Valentin 42 BUCUREȘTI neafiliat
293.  Vekov Károly-János 13 CLUJ UDMR
294.  Verbina Dan 38 TULCEA PSD
295.  Vida Iuliu 33 SĂLAJ UDMR
296.  Voicu Mădălin-Ștefan 42 BUCUREȘTI PSD
297.  Voinea Florea 17 DOLJ neafiliat
298.  Winkler Iuliu 22 HUNEDOARA UDMR
299.  Wittstock Eberhard-Wolfgang   Minoritati
300.  Zăvoianu Ioan Dorel 2 ARAD PSD
301.  Zgonea Valeriu Ștefan 17 DOLJ PSD

Deputati care si-au încetat mandatul înainte de terminarea legislaturii

  Nume si prenume Circumscriptia electorala Grupul
parlamentar
Membru
din
Membru
pâna
Nr. Denumire
1.  Comănici Radu 14 CONSTANȚA PRM 18 dec. 2000
2.  Fazakaș Laszlo 5 BIHOR UDMR 18 dec. 2000
3.  Stolojan Theodor Dumitru 42 BUCUREȘTI PNL 18 dec. 2000
4.  Avram Costel 22 HUNEDOARA PRM 10 ian. 2001
5.  Cucu Aurel 16 DÂMBOVIȚA PSD 10 ian. 2001
6.  Știreanu Octavian 14 CONSTANȚA PSD 10 ian. 2001
7.  Cindrea Ioan 34 SIBIU PSD 12 ian. 2001
8.  Bălan Marian 23 IALOMIȚA PSD 16 ian. 2001
9.  Bălan Gheorghe Pavel 11 CARAȘ-SEVERIN PSD 17 ian. 2001
10.  Rusu Horia Mircea 34 SIBIU PNL 29 ian. 2001
11.  Chirobocea Petre 14 CONSTANȚA PSD 5 feb. 2001
12.  Diaconescu Marin 30 OLT PSD 5 feb. 2001
13.  Macaleți Costică 7 BOTOȘANI PSD 5 feb. 2001
14.  Fulga Gheorghe 8 BRAȘOV PSD 20 feb. 2001
15.  Natea Ovidiu 28 MUREȘ PSD 12 mar. 2001
16.  Florescu Nicolae-Doru 30 OLT PRM 9 oct. 2001
17.  Andrei Zeno 11 CARAȘ-SEVERIN PRM 23 dec. 2001
18.  Ilie Aurel-Constantin 26 MARAMUREȘ PSD 11 mar. 2002
19.  Babiaș Iohan-Peter   Minoritati 14 mar. 2002
20.  Videanu Adriean 36 TELEORMAN PD 19 mai 2003
21.  Teculescu Constantin 42 BUCUREȘTI PSD 9 iun. 2003
22.  Patriciu Dan Costache Dinu 31 PRAHOVA PNL 18 iun. 2003
23.  Stoica Valeriu 42 BUCUREȘTI PNL 29 sep. 2003
24.  Gaspar Acsinte 40 VÂLCEA PSD 14 iun. 2004
25.  Chiliman Andrei Ioan 42 BUCUREȘTI PNL 24 iun. 2004
26.  Holtea Iancu 27 MEHEDINȚI PRM 25 iun. 2004
27.  Ráduly Róbert Kálmán 21 HARGHITA UDMR 27 iun. 2004
28.  Frunzăverde Sorin 11 CARAȘ-SEVERIN PD 28 iun. 2004
29.  Kovacs Zoltan 5 BIHOR UDMR 28 dec. 2000 28 iun. 2004
30.  Negoiță Liviu Gheorghe 42 BUCUREȘTI PD 28 iun. 2004
31.  Buzatu Dumitru 39 VASLUI PSD 30 iun. 2004
32.  Mihalachi Vasile 39 VASLUI PSD 30 iun. 2004
33.  Boc Emil 13 CLUJ PD 1 iul. 2004
34.  Rădulescu Grigore Emil 31 PRAHOVA PRM 5 iul. 2004
35.  Ana Gheorghe 16 DÂMBOVIȚA PSD 10 iul. 2004
36.  Nicolae Ion 16 DÂMBOVIȚA PSD 6 feb. 2001 10 iul. 2004
37.  Dobre Victor Paul 18 GALAȚI PNL 12 iul. 2004
38.  Drăgănescu Ovidiu-Virgil 37 TIMIȘ PNL 12 iul. 2004
39.  Toader Mircea-Nicu 18 GALAȚI PD 12 iul. 2004
40.  Ciupercă Vasile Silvian 23 IALOMIȚA PSD 18 ian. 2001 13 iul. 2004
41.  Vișinescu Marinache 23 IALOMIȚA PRM 18 iul. 2004
42.  Roșca Radu-Vasile 26 MARAMUREȘ PSD 7 oct. 2003 23 iul. 2004
43.  Georgescu Florin 30 OLT PSD 11 oct. 2004
44.  Pop Napoleon 42 BUCUREȘTI PNL 28 dec. 2000 11 oct. 2004
45.  Daraban Aurel 14 CONSTANȚA PSD 18 ian. 2001 30 oct. 2004
46.  Chiriță Dumitru 3 ARGEȘ PSD 1 noi. 2004
47.  Kovacs Csaba-Tiberiu 8 BRAȘOV UDMR 11 noi. 2004
48.  Baciu Mihai 24 IAȘI PSD 22 noi. 2004
49.  Bara Radu Liviu 33 SĂLAJ PSD 1 dec. 2004
50.  Meșca Sever 4 BACĂU PSD 1 dec. 2004

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 25 august 2019, 6:19
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro