Delegația Parlamentului României la Adunarea Parlamentară a NATO

 Functia Nume si prenume Grupul
parlamentar
din data
1. Președinte Petrescu Ovidiu Cameliu deputat PSD
2. Membri Buzea Cristian Valeriu deputat PRM 20.06.2002
3.   Lupoi Mihail senator PRM
4.   Roman Petre senator 

Fosti membri

  Nume si prenume Grupul
parlamentar
din datapâna în data
1. Bădulescu Doru Laurian senator PSD 19.09.2001 22.06.2004
2. Drăgănescu Ovidiu-Virgil deputat PNL 12.07.2004
3. Gherman Oliviu senator PSD 27.08.2001
4. Meșca Sever deputat PSD 1.12.2004