Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2016-prezent > Parlamentul României > Delegatii parlamentare > AIO Versiunea pentru printare

Delegația Camerei Deputaților la Adunarea Interparlamentară a Ortodoxiei

 Functia Nume si prenume Grupul
parlamentar
1. Președinte Rădulescu Dan-Răzvan
din 15 oct. 2019
deputat USR
2. Membri Axinte Vasile deputat PSD
3.   Dinu Cristina-Elena deputat PSD
4.   Neagu Nicolae deputat PNL

Fosti membri ai biroului

 Functia Nume si prenume Grupul
parlamentar
1. Președinte Dobrovie Matei-Adrian
până în 7 noi. 2018
deputat PNL
2.   Năsui Claudiu-Iulius-Gavril
din 7 noi. 2018 - până în 15 oct. 2019
deputat USR

Fosti membri

  Nume si prenume Grupul
parlamentar
pâna în data
1. Dobrovie Matei-Adrian deputat PNL 7.11.2018
2. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril deputat USR 15.10.2019

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 15 decembrie 2019, 21:07
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro