Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 1996-2000 > Parlamentul României > Delegatii parlamentare > APF Versiunea pentru printare

Delegația Parlamentului României la Adunarea Parlamentară a Francofoniei

 Functia Nume si prenume Grupul
parlamentar
din data
1. Membri Afrăsinei Viorica deputat PDSR 16.02.1999
2.   Arghezi Mitzura Domnica deputat PRM
3.   Badea Nelu senator PUNR 8.09.1998
4.   Brezniceanu Alexandru deputat USD-PD 16.12.1998
5.   Chiriacescu Sergiu senator PDSR 17.06.1999
6.   Gherasim Ion-Andrei deputat PNȚCD
7.   Rădulescu-Zoner Constantin Șerban deputat PNL

Fosti membri

  Nume si prenume Grupul
parlamentar
pâna în data
1. Dobrescu Vasile senator PUNR 8.09.1998
2. Popa Daniela deputat  16.02.1999
3. Rădulescu Cristian deputat USD-PD 16.12.1998
4. Stănoiu Rodica Mihaela senator PDSR 17.06.1999

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 27 mai 2020, 13:35
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro