Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2000-2004 > Camera Deputaților > Formatiuni politice > PD Versiunea pentru printare

Partidul Democrat

Gheorghe Albu Victor Babiuc Gheorghe Barbu Radu Mircea Berceanu
Gheorghe Albu
DÂMBOVIȚA
Victor Babiuc
BRAȘOV
din 15 ian. 2003
Gheorghe Barbu
HUNEDOARA
Radu Mircea Berceanu
DOLJ
Iulian-Gabriel Bîrsan Anca-Daniela Boagiu Daniel Marius Bogdan Vasile Bran
Iulian-Gabriel Bîrsan
GALAȚI
din 1 sep. 2004
Anca-Daniela Boagiu
BUCUREȘTI
Daniel Marius Bogdan
BUCUREȘTI
din 29 iun. 2004
Vasile Bran
BRAȘOV
Costică Canacheu Ion Cîrstoiu Teodor Cladovan Adrian Gurzău
Costică Canacheu
BUCUREȘTI
Ion Cîrstoiu
ARGEȘ
Teodor Cladovan
BIHOR
Adrian Gurzău
CLUJ
din 1 sep. 2004
Valentin Adrian Iliescu Paula Maria Ivănescu Mircea Man Alexandru Liviu Mera
Valentin Adrian Iliescu
BISTRIȚA-NĂSĂUD
din 1 oct. 2003
Paula Maria Ivănescu
PRAHOVA
Mircea Man
MARAMUREȘ
Alexandru Liviu Mera
VASLUI
Alexandru Mocanu Ion Mogoș Nicolae Nan Vasile Nistor
Alexandru Mocanu
TELEORMAN
din 27 mai 2003
Ion Mogoș
IAȘI
din 9 sep. 2003
Nicolae Nan
SIBIU
Vasile Nistor
BACĂU
Ioan Oltean Ioan Onisei Alexandru Pereș Ștefan Marian Popescu Bejat
Ioan Oltean
BISTRIȚA-NĂSĂUD
Ioan Onisei
NEAMȚ
Alexandru Pereș
ALBA
Ștefan Marian Popescu Bejat
GORJ
Romeo Marius Raicu Mihai Stănișoară Teodor Crăciun Tuducan
Romeo Marius Raicu
BUCUREȘTI
Mihai Stănișoară
MEHEDINȚI
Teodor Crăciun Tuducan
CARAȘ-SEVERIN
din 29 iun. 2004

Au mai fost deputati PD
Dan Ionescu Cristian-Sorin Dumitrescu Alecu Sandu Bogdan Nicolae Niculescu Duvăz
Dan Ionescu
ARAD
până în 15 mai 2001
Cristian-Sorin Dumitrescu
SUCEAVA
până în 28 mai 2001
Alecu Sandu
SUCEAVA
până în 27 noi. 2002
Bogdan Nicolae Niculescu Duvăz
CONSTANȚA
până în 23 ian. 2003
Alexandru Sassu Adriean Videanu Mihai Baciu Sorin Frunzăverde
Alexandru Sassu
TIMIȘ
până în 23 ian. 2003
Adriean Videanu
TELEORMAN
până în 19 mai 2003
Mihai Baciu
IAȘI
până în 2 feb. 2004
Sorin Frunzăverde
CARAȘ-SEVERIN
până în 28 iun. 2004
Liviu Gheorghe Negoiță Emil Boc Mircea-Nicu Toader Victor Sorin Lepșa
Liviu Gheorghe Negoiță
BUCUREȘTI
până în 28 iun. 2004
Emil Boc
CLUJ
până în 1 iul. 2004
Mircea-Nicu Toader
GALAȚI
până în 12 iul. 2004
Victor Sorin Lepșa
TULCEA
până în 14 sep. 2004

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 15 octombrie 2019, 2:28
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro