Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2000-2004 > Camera Deputaților > Formatiuni politice > PRM Versiunea pentru printare

Partidul România Mare

Ludovic Abiței Maria Apostolescu Mitzura Domnica Arghezi Gheorghe Ariton
Ludovic Abiței
SUCEAVA
Maria Apostolescu
IAȘI
Mitzura Domnica Arghezi
BUCUREȘTI
Gheorghe Ariton
CONSTANȚA
Ștefan Baban Mitică Bălăeț Ioan Băncescu Ioan Bâldea
Ștefan Baban
BOTOȘANI
Mitică Bălăeț
CĂLĂRAȘI
Ioan Băncescu
SUCEAVA
din 29 noi. 2002
Ioan Bâldea
BUCUREȘTI
Alexe Boboc Lucian Augustin Bolcaș Dan Brudașcu Constantin Bucur
Alexe Boboc
IALOMIȚA
din 1 sep. 2004
Lucian Augustin Bolcaș
BUZĂU
Dan Brudașcu
CLUJ
Constantin Bucur
GORJ
Florea Buga Daniela Buruiană Aprodu Cristian Valeriu Buzea Corneliu Ciontu
Florea Buga
TELEORMAN
Daniela Buruiană Aprodu
GALAȚI
Cristian Valeriu Buzea
GIURGIU
Corneliu Ciontu
BUCUREȘTI
Radu Ciuceanu Emil Crișan Gheorghe Dinu Ion Dolănescu
Radu Ciuceanu
OLT
Emil Crișan
ALBA
Gheorghe Dinu
BRAȘOV
Ion Dolănescu
ILFOV
Dumitru Dragomir Constantin Duțu Nicolae Enescu Gelil Eserghep
Dumitru Dragomir
VÂLCEA
Constantin Duțu
BUCUREȘTI
Nicolae Enescu
SIBIU
Gelil Eserghep
CONSTANȚA
Nicolae Grădinaru Vlad Gabriel Hogea Mircea Ifrim Viorel Ionel
Nicolae Grădinaru
OLT
din 1 sep. 2003
Vlad Gabriel Hogea
IAȘI
Mircea Ifrim
MARAMUREȘ
Viorel Ionel
MEHEDINȚI
din 29 iun. 2004
Costel Marian Ionescu Daniel Ionescu Mihaela Ionescu Smaranda Eugenia Ionescu
Costel Marian Ionescu
DÂMBOVIȚA
Daniel Ionescu
VRANCEA
Mihaela Ionescu
BUCUREȘTI
Smaranda Eugenia Ionescu
BRĂILA
Marius Iriza Florina Ruxandra Jipa Leonida Lari-Iorga Nicolae Leonăchescu
Marius Iriza
CARAȘ-SEVERIN
din 5 feb. 2002
Florina Ruxandra Jipa
BUCUREȘTI
Leonida Lari-Iorga
SUCEAVA
Nicolae Leonăchescu
ARGEȘ
Irina Loghin Paul Magheru Ludovic Mardari Adrian Mărăcineanu
Irina Loghin
DOLJ
Paul Magheru
BIHOR
Ludovic Mardari
TIMIȘ
Adrian Mărăcineanu
PRAHOVA
Ilie Merce Ioan Miclea Iulian Mincu Costache Mircea
Ilie Merce
DÂMBOVIȚA
Ioan Miclea
CLUJ
Iulian Mincu
IALOMIȚA
Costache Mircea
BUZĂU
Ion Mînzînă Ion Mocioi George Dumitru Moisescu Adrian Moisoiu
Ion Mînzînă
ARGEȘ
Ion Mocioi
GORJ
George Dumitru Moisescu
BRĂILA
Adrian Moisoiu
MUREȘ
Văsălie Moiș Vlad-George Nădejde Doru Dumitru Palade Ștefan Pășcuț
Văsălie Moiș
SATU-MARE
Vlad-George Nădejde
HUNEDOARA
din 2 feb. 2004
Doru Dumitru Palade
BOTOȘANI
Ștefan Pășcuț
HUNEDOARA
din 6 feb. 2001
Octavian Constantin Petruș Eugen Lucian Pleșa Constanța Popa Costel-Eugen Popescu
Octavian Constantin Petruș
VASLUI
din 12 dec. 2003
Eugen Lucian Pleșa
MUREȘ
Constanța Popa
OLT
Costel-Eugen Popescu
OLT
din 22 oct. 2001
Gheorghe Pribeanu Octavian-Mircea Purceld Dumitru Puzdrea Emil Rus
Gheorghe Pribeanu
TIMIȘ
Octavian-Mircea Purceld
TIMIȘ
Dumitru Puzdrea
NEAMȚ
Emil Rus
BISTRIȚA-NĂSĂUD
Octavian Sadici Tănase Satnoianu Dănuț Neculai Saulea Anghel Stanciu
Octavian Sadici
VASLUI
Tănase Satnoianu
PRAHOVA
din 1 sep. 2004
Dănuț Neculai Saulea
GALAȚI
Anghel Stanciu
IAȘI
Mircea Stoian Paul Șnaider Marcu Tudor Lia Olguța Vasilescu
Mircea Stoian
CONSTANȚA
din 18 ian. 2001
Paul Șnaider
NEAMȚ
Marcu Tudor
PRAHOVA
Lia Olguța Vasilescu
DOLJ
Nicolae Vasilescu Melania Vâlva
Nicolae Vasilescu
DOLJ
Melania Vâlva
BACĂU
din 1 sep. 2004

Au mai fost deputati PRM
Costel Avram Luca Ștefănoiu Mircea Bucur
Radu Comănici
CONSTANȚA
până în 18 dec. 2000
Costel Avram
HUNEDOARA
până în 10 ian. 2001
Luca Ștefănoiu
MARAMUREȘ
până în 13 feb. 2001
Mircea Bucur
SIBIU
până în 17 mai 2001
Dorin Lazăr Maior Valentin Păduroiu Codrin Ștefănescu Zisu Stanciu
Dorin Lazăr Maior
BRAȘOV
până în 17 mai 2001
Valentin Păduroiu
SĂLAJ
până în 17 mai 2001
Codrin Ștefănescu
ALBA
până în 17 mai 2001
Zisu Stanciu
VASLUI
până în 12 iun. 2001
Ioan Mihai Năstase Nicu Cojocaru Nicolae-Doru Florescu Raj-Alexandru Tunaru
Ioan Mihai Năstase
CLUJ
până în 11 sep. 2001
Nicu Cojocaru
ARAD
până în 25 sep. 2001
Nicolae-Doru Florescu
OLT
până în 9 oct. 2001
Raj-Alexandru Tunaru
TULCEA
până în 12 dec. 2001
Zeno Andrei Pavel Cherescu Vasile Predică Constantin Florentin Moraru
Zeno Andrei
CARAȘ-SEVERIN
până în 23 dec. 2001
Pavel Cherescu
BIHOR
până în 8 ian. 2002
Vasile Predică
VÂLCEA
până în 10 ian. 2002
Constantin Florentin Moraru
ARGEȘ
până în 7 feb. 2002
Nicoară Creț Sever Meșca Ilie Neacșu Valentin Vasilescu
Nicoară Creț
ARAD
până în 28 feb. 2002
Sever Meșca
BACĂU
până în 28 feb. 2002
Ilie Neacșu
HUNEDOARA
până în 28 feb. 2002
Valentin Vasilescu
BUCUREȘTI
până în 23 feb. 2004
Iancu Holtea Ioan Sonea Grigore Emil Rădulescu Angela Bogea
Iancu Holtea
MEHEDINȚI
până în 25 iun. 2004
Ioan Sonea
BISTRIȚA-NĂSĂUD
până în 28 iun. 2004
Grigore Emil Rădulescu
PRAHOVA
până în 5 iul. 2004
Angela Bogea
BACĂU
până în 9 iul. 2004
Marinache Vișinescu Ștefan Lăpădat
Marinache Vișinescu
IALOMIȚA
până în 18 iul. 2004
Ștefan Lăpădat
MEHEDINȚI
până în 26 oct. 2004

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 22 octombrie 2019, 2:38
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro