Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2000-2004 > Camera Deputaților > Grupuri > PSD Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar al Partidului Social Democrat

 Functia Nume si prenumePartidMembru din
1. Lider Hrebenciuc Viorel PSD
2. Vicelideri Afrăsinei Viorica PSD
3.   Lăpușan Alexandru
din 3 feb. 2003
PSD
4.   Sassu Alexandru PSD 3 feb. 2003
5.   Suciu Vasile
din 1 sep. 2003
PSD
6. Membri Andea Petru PSD
7.   Andrei Ioan PSD
8.   Andronescu Ecaterina PSD
9.   Antonescu Niculae Napoleon PSD
10.   Armaș Iosif PSD
11.   Arnăutu Eugenu PSD
12.   Bahrin Dorel PSD 2 dec. 2003
13.   Baltă Mihai PSD
14.   Baltă Tudor PSD
15.   Bar Mihai PSD
16.   Bartoș Daniela PSD
17.   Bădoiu Cornel PSD
18.   Bălășoiu Amalia PSD 4 dec. 2003
19.   Bentu Dumitru PSD
20.   Bercăroiu Victor PSD
21.   Bereczki Endre PSD
22.   Bivolaru Ioan PSD
23.   Bleotu Vasile PSD
24.   Boabeș Dumitru PSD
25.   Boajă Minică PSD
26.   Bozgă Ion PSD 6 feb. 2001
27.   Brînzan Ovidiu PSD
28.   Bucur Mircea PSD 3 sep. 2001
29.   Burnei Ion PSD
30.   Calcan Valentin Gigel PSD
31.   Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD
32.   Cazimir Ștefan PSD 6 feb. 2001
33.   Cășunean-Vlad Adrian PSD
34.   Chelbea Aurel PSD 1 sep. 2004
35.   Cliveti Minodora PSD
36.   Crăciun Dorel Petru PSD
37.   Creț Nicoară PSD 27 feb. 2002
38.   Cristea Marin PSD
39.   Dan Matei-Agathon PSD
40.   Dăianu Dorin PSD 24 iun. 2003
41.   Delureanu Virgil PSD 18 oct. 2004
42.   Dobre Traian PSD
43.   Dobrescu Smaranda PSD
44.   Dorneanu Valer PSD
45.   Dragu George PSD
46.   Drețcanu Doina Micșunica PSD 6 feb. 2001
47.   Dumitrescu Cristian-Sorin