Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
1992-1996 (sen.)
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 1992-1996 > Senatul > Traian-Caius Dragomir Versiunea pentru printare

Traian-Caius DRAGOMIR
Sinteza activitatii parlamentare în legislatura 1992-1996

SENATOR
ales senator în circumscriptia electorala nr.41 BUCUREȘTI
data validarii: 21 octombrie 1992 - HS nr.32/1992
data încetarii mandatului: 23 mai 1994 - demisie - HS nr.19/1994
înlocuit de: Dumitru Mugurel Cerăceanu

Formatiunea politica:
 
FSN-Frontul Salvării Naționale - până în mai 1993
 
PD-Partidul Democrat - din mai 1993
 
independent  - din sep. 1993
 
FSN-Frontul Salvării Naționale

Grupul parlamentar:
Grupul parlamentar al Partidului Democrat - până în sep. 1993

Comisii permanente
Comisia pentru sănătate publică

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 31 mai 2020, 17:37
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro