Activitate parlamentară
2000-2004 (sen.)
comisii de mediere
luări de cuvânt în plen
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2000-2004 > Senatul > Dan Dumitru Versiunea pentru printare

Dan DUMITRU
Sinteza activitatii parlamentare în legislatura 2000-2004

SENATOR
ales senator în circumscriptia electorala nr.25 ILFOV
data validarii: 31 august 2004
înlocuieste pe: Constantin Bălălău

Formatiunea politica:
PD-Partidul Democrat

Grupul parlamentar:
Grupul parlamentar al Partidului Democrat 

Comisii permanente
Comisia economică, industrii și servicii - Vicepreședinte (din sep. 2004)

Comisii permanente comune
Comisia parlamentară a revoluționarilor din Decembrie 1989 (din sep. 2004)

Activitatea parlamentara în cifre:
Luari de cuvânt:2 (în 2 sedinte)
Membru în:2 comisii de mediere

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 19 februarie 2020, 15:27
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro