Curriculum Vitæ
Activité parlementaire
2012-2016 (dep.)
2008-2012 (sen.)
2004-2008 (dep.)
initiatives legislatives
questions et interpellations
discours
vote
declaration de fortune
declaration d'interêts
2000-2004 (dep.)
 
Vous êtes ici: Home > Législature 2004-2008 > Chambre des Députés > Mihai Stanisoara > Questions et interpellations Versiunea pentru printare

Mihai STANISOARA
Questions et interpellations dans la legislature 2004-2008

  1. Questionno.14A/15-02-2005
    Referitor la stadiul aplicării Legii 15/2003 privind sprijinul acordat tinerilor pentru construirea unei locuințe.

  2. Interpellationno.23B/22-02-2005
    Referitor la starea de degradare a maternității din Drobeta Turnu Severin și situația deosebit de gravă din sistemul public de sănătate din jud.Mehedinți.

  3. Questionno.50A/08-03-2005
    Criza medicamentelor compensate.

  4. Questionno.391A/21-06-2005
    Eliberarea medicamentelor gratuite.

  5. Questionno.392A/21-06-2005
    Intrarea în vigoare a Acordului dintre România și Spania privind recunoașterea reciprocă a permiselor de conducere auto ale cetățenilor români și spanioli în scopul preschimbării, semnat la București la 1 septembrie 2004.

Adresse postale: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucarest, Roumanie mardi, 2 juin 2020, 15:07
Téléphone: +40213160300, +40214141111
E-mail: webmaster@cdep.ro