Mircea MUȘAT
Sinteza activitatii parlamentare în legislatura 1992-1996

DEPUTAT
ales deputat în circumscriptia electorala nr.8 BRAȘOV
data încetarii mandatului: 29 noiembrie 1994 - decedat
înlocuit de: Florea Danciu

Membru al Biroului Permanent
în sesiunea parlamentara:sep. - dec. 1994 - Secretar
 feb. - iun. 1994 
 sep. - dec. 1993 
 feb. - iun. 1993 
 oct. - dec. 1992 

Formatiunea politica:
 
PRM-Partidul România Mare 

Grupul parlamentar:
Grupul parlamentar al Partidului România Mare - până în noi. 1994