Parliamentary activity
1992-1996 (dep.)
questions & interpellations
 
You are here: Home page > Legislature 1992-1996 > Chamber of Deputies > Mircea Mușat Versiunea pentru printare

Mircea MUȘAT
Parliamentary activity in legislature 1992-1996

DEPUTY
Constituency no.8 BRASOV
end of the mandate: 29 november 1994 - dead
replaced by: Florea Danciu

Member of the Standing Bureau
parliamentary session:sep. - dec. 1994 - Secretary
 feb. - jun. 1994 
 sep. - dec. 1993 
 feb. - jun. 1993 
 oct. - dec. 1992 

Political party:
 
PRM-Great Romania Party 

Parliamentary group:
Parliamentary group of the Great Romania Party - until nov. 1994

Parliamentary activity in figures:
Questions & Interpellations: 1

Postal address: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucharest, Romania thursday, 29 october 2020, 4:12
Telephone: +40213160300, +40214141111
E-mail: webmaster@cdep.ro