Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
1996-2000 (dep.)
inițiative legislative
întrebări și interpelări
luări de cuvânt în plen
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 1996-2000 > Camera Deputaților > Liviu Spătaru > Propuneri legislative Versiunea pentru printare

Liviu SPĂTARU
Propuneri legislative initiate în legislatura 1996-2000

Nr.
crt.
PL înregistrat la Titlu Stadiu
Camera
Deputatilor
Senat
1. 183/12.04.2000   Propunere legislativă privind modificarea și completarea Legii sponsorizării nr.32/1994 clasata
cf. art.60 alin.5
din Constitutie
2. 184/12.04.2000   Propunere legislativă privind modificarea și completarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.17/2000 privind stabilirea unor măsuri pentru stimularea în țară a specialiștilor tineri. respinsa
definitiv
3. 334/28.10.1997   Propunere legislativă privind completarea Legii nr.73 din 12 iulie 1996. respinsa
definitiv
4. 407/08.12.1998 L434/2001 Propunere legislativă privind acordarea titlului de Oraș Martir, municipiului Reșița. Lege 690/2001
5. 455/10.11.1999   Propunere legislativă privind majorarea alocației de stat pentru copii și a alocației suplimentare pentru familiile cu copii. clasata
cf. art.60 alin.5
din Constitutie

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 25 mai 2020, 15:34
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro