Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2000-2004 (dep.)
1996-2000 (dep.)
1990-1992 (dep.)
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 1990-1992 > Adunarea Deputaților > Ștefan Marian Popescu Bejat Versiunea pentru printare

Ștefan Marian POPESCU BEJAT
Sinteza activitatii parlamentare în legislatura 1990-1992

DEPUTAT
ales deputat în circumscriptia electorala nr.20 GORJ
data validarii: 18 iunie 1990
data încetarii mandatului: 16 aprilie 1992 - demisie - HCD nr.22/1992

Formatiunea politica:
 
FSN-Frontul Salvării Naționale 

Grupul parlamentar:
Grupul parlamentar al Frontului Salvării Naționale 

Comisii permanente
Comisia pentru agricultură, silvicultură, industrie alimentară și servicii pentru agricultură

Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
 Grupul parlamentar de prietenie cu Mongolia - până în apr. 1992
 Grupul parlamentar de prietenie cu Regatul Belgiei - până în apr. 1992
 Grupul parlamentar de prietenie cu Canada - până în apr. 1992

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 23 noiembrie 2019, 3:08
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro