Activité parlementaire
2004-2008 (sen.)
initiatives legislatives
commissions de mediation
motions
discours
 
Vous êtes ici: Home > Législature 2004-2008 > Senat > Constantin Gheorghe > motions Versiunea pentru printare

Constantin GHEORGHE
Motions dans la legislature 2004-2008

Nr.
crt.
TITLU INIȚIATORI NR./DATA ÎNREG. REZULTAT FIȘIER
1. Minciuna - adevărul justiției Macovei 55 senatori aparținând grupurilor parlamentare ale PRM și PSD  08-02-2007 adoptată
2. Falimentul învățământului și cercetării românești 69 senatori PSD, PRM și PC  14-03-2007 respinsă
3. Guvernul Tăriceanu trebuie să plece 119 deputați și senatori  04-06-2007 respinsă
4. Educația rămâne, Guvernul pleacă. 130 deputați și senatori(retrase 2 semnături)  29-10-2008 nu a mai fost dezbătută


Adresse postale: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucarest, Roumanie vendredi, 5 juin 2020, 10:56
Téléphone: +40213160300, +40214141111
E-mail: webmaster@cdep.ro