Structuri parlamentare comune
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2004-2008 > Parlamentul României > Grupuri de prietenie > Liban Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Libaneză

 Functia Nume si prenume Membru Grup
1. Președinte Nassar Rodica deputat PSD
Vicepresedinte -
2. Secretar Cazacu Cornelia senator PD-L
3. Membri Becșenescu Dumitru deputat -
4.   Bejinariu Eugen deputat PSD
5.   Chelaru Ioan senator PSD
6.   Codîrlă Liviu deputat PD-L
7.   Dina Carol senator PRM
8.   Dragomir Gheorghe deputat PNL
9.   Grosaru Mircea deputat Minoritati
10.   Oprea Gabriel deputat PSD
11.   Păcuraru Nicolae Paul Anton senator PNL
12.   Szekely Levente Csaba deputat UDMR
13.   Timar Liviu deputat PSD

Fosti membri ai biroului grupului:

 Functia Nume si prenume Membru Grupdin data
1. Vicepreședinte Sandu-Capră Mihai
din 3 apr. 2007 - până în 13 noi. 2008
deputat PNL 3 apr. 2007
2.   Iustian Mircea Teodor
până în 3 apr. 2007
deputat PD-L

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenume Membru Grupdin datapâna în data
1. Sandu-Capră Mihai deputat PNL 3 apr. 2007 13 noi. 2008
2. Bara Nicolae deputat PD-L 5 feb. 2008
3. Iustian Mircea Teodor deputat PD-L 3 apr. 2007

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 18 noiembrie 2019, 3:10
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro