Structuri parlamentare comune
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2012-2016 > Parlamentul României > Grupuri de prietenie > Serbia Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Serbia

Ben-Oni Ardelean
Ben-Oni Ardelean
senator PNL
Președinte
Sorin Constantin Stragea
Sorin Constantin Stragea
deputat PSD
Secretar
Horia Cristian Dorin-Mircea Dobra Slavomir Gvozdenovici Sorin Constantin Lazăr
Horia Cristian
deputat PNL
membru
Dorin-Mircea Dobra
senator PNL
membru
din 16 iun. 2015
Slavomir Gvozdenovici
deputat Minoritati
membru
Sorin Constantin Lazăr
senator PSD
membru
Constantin Moisii Mario-Ovidiu Oprea Ion Pârgaru Matei Suciu
Constantin Moisii
deputat UNPR
membru
Mario-Ovidiu Oprea
senator PNL
membru
Ion Pârgaru
deputat PSD
membru
Matei Suciu
senator PSD
membru
Ion Șcheau
Ion Șcheau
deputat PNL
membru

Fosti membri ai grupului de prietenie

Ioan Adam
Ioan Adam
deputat PSD
până în 19 ian. 2015
Gheorghe Ciobanu
Gheorghe Ciobanu
deputat PSD
până în 28 iul. 2015
Aurel Vlădoiu Viorel-Riceard Badea Mihai Stănișoară
Aurel Vlădoiu
deputat PSD
până în 27 iul. 2015
Viorel-Riceard Badea
senator PNL
până în 16 iun. 2015
Mihai Stănișoară
deputat ALDE
până în 29 apr. 2015

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 1 decembrie 2021, 15:14
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro