Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 12.03.2013 > 10:59 Versiunea pentru printare
Marți, 12 martie 2013, ora 10:59

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 573/2011 pentru modificarea și completarea Legii nr.46/2008 - Codul silvic
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE
- prezenți:162 59 35 16 25 9 8 10
- voturi pentru (DA):157 57 35 15 24 8 8 10
- voturi împotrivă (NU):1 - - 1 - - - -
- abțineri:4 2 - - 1 1 - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Ioan PSD DA
2. Adam Luminița-Pachel ND DA
3. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
4. Almăjanu Marin PNL DA
5. Amet Varol Minoritati DA
6. Anghel Gabriela-Lola ND DA
7. Anton Marin PNL DA
8. Avram Constantin ALDE DA
9. Axente Ioan PSD DA
10. Balan Ioan PDL DA
11. Baltă Mihai PSD DA
12. Bălan Ion PSD DA
13. Benga Ioan PSD DA
14. Berci Vasile PNL DA
15. Birchall Ana PSD DA
16. Blănariu Valentin ND DA
17. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
18. Bogdănici Camelia-Margareta PDL DA
19. Bónis István UDMR DA
20. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
21. Budurescu Daniel-Stamate PNL DA
22. Buican Cristian PNL DA
23. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
24. Caloianu Mario-Ernest ND DA
25. Călin Ion PSD DA
26. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
27. Chebac Eugen ND DA
28. Cherecheș Florica PNL DA
29. Ciocan Dan PSD DA
30. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
31. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
32. Ciucă Liviu-Bogdan ALDE DA
33. Ciuhodaru Tudor ND DA
34. Ciurariu Florin PNL DA
35. Codîrlă Liviu ND DA
36. Coman Gheorghe ND DA
37. Comșa Cornel-George ND DA
38. Condurățeanu Andrei-Răzvan ND Abținere
39. Cristea Aurelia PSD DA
40. Cristea Victor PSD DA
41. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
42. Culețu Dănuț PDL DA
43. Cupșa Ioan PNL DA
44. Dalca Ștefan-Petru ND DA
45. Dascălu Constantin PDL DA
46. Deaconu Mihai ND DA
47. Delureanu Virgil PSD DA
48. Dobre Victor Paul PNL DA
49. Dobrinescu Traian PNL DA
50. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
51. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
52. Dragomir Gheorghe PNL DA
53. Dragomir Maria ND DA
54. Dragomir Viorel Marian PSD DA
55. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
56. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
57. Dumitru Ovidiu-Ioan ND DA
58. Emacu Gheorghe PSD DA
59. Eparu Ion PSD DA
60. Erdei Dolóczki István UDMR DA
61. Firczak Gheorghe Minoritati DA
62. Fonta Nuțu ND DA
63. Frăticiu Gheorghe PSD DA
64. Galan Constantin PNL DA
65. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
66. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL DA
67. Gerea Andrei Dominic PNL DA
68. Gheorghe Florin PDL NU
69. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
70. Giurescu Dinu ALDE DA
71. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
72. Grama Horia PSD DA
73. Grecea Maria ND DA
74. Grindeanu Sorin Mihai PSD DA
75. Gudu Vasile PDL DA
76. Guran Virgil PNL DA
77. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
78. Horga Vasile PNL DA
79. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
80. Ibram Iusein Minoritati DA
81. Ionescu Aurelian ALDE DA
82. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
83. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
84. Itu Cornel PSD DA
85. Kereskényi Gábor UDMR DA
86. Laza-Matiuța Liviu PDL DA
87. Lubanovici Mircea PDL DA
88. Lupu Mihai PNL DA
89. Manolescu Oana Minoritati DA
90. Marcoci Vlad PSD DA
91. Markó Attila-Gabor UDMR DA
92. Marocico Ion Minoritati DA
93. Martin Eduard-Stelian PSD DA
94. Márton Árpád-Francisc UDMR Abținere
95. Máté András-Levente UDMR DA
96. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD Abținere
97. Mihăilă Ioan PDL DA
98. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
99. Mincă Liliana ND DA
100. Mircovici Niculae Minoritati DA
101. Mocanu Vasile PSD DA
102. Mocioi Niculina ND DA
103. Moldovan Ioan ALDE DA
104. Molnar Zsolt UDMR DA
105. Munteanu Ioan PSD DA
106. Murgu Neagu ND DA
107. Neacșu Marian PSD DA
108. Nechita Aurel PSD DA
109. Negruț Cornelia ALDE DA
110. Nicolae Florian PSD DA
111. Nicolescu Theodor-Cătălin PNL DA
112. Nicolicea Eugen PSD DA
113. Niculae Aurel PNL DA
114. Niculescu Dumitru ND DA
115. Nistor Marioara ND DA
116. Niță Emil PSD DA
117. Ochi Ion PSD DA
118. Palașcă Viorel PNL DA
119. Petrache Adrian-Alin PSD DA
120. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
121. Preda Cezar-Florin PDL DA
122. Raețchi Ovidiu Alexandru ALDE DA
123. Răducanu Ion PSD DA
124. Rățoi Neculai PSD DA
125. Roman Cristian-Constantin PDL DA
126. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD DA
127. Scarlat George PNL DA
128. Scutaru Adrian George PNL DA
129. Sefer Cristian-George ND DA
130. Simionescu Adrian Constantin PSD DA
131. Smarandache Miron Alexandru ND DA
132. Solomon Adrian PSD DA
133. Stan Ion PSD DA
134. Stănescu Alexandru PSD DA
135. Stoica Mihaela PDL DA
136. Stoica Ștefan-Bucur PDL DA
137. Stragea Sorin Constantin PSD DA
138. Szabó Ödön UDMR DA
139. Șcheau Ion ND DA
140. Șimon Gheorghe PSD Abținere
141. Șoptică Costel PNL DA
142. Ștefan Viorel PSD DA
143. Tabugan Ion PSD DA
144. Tararache Mihai ND DA
145. Tămâian Ioan PNL DA
146. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
147. Tătaru Florin-Cristian PSD DA
148. Teju Sorin PNL DA
149. Teodorescu Ioan Viorel PNL DA
150. Tîlvăr Angel PSD DA
151. Toader Mircea-Nicu PDL DA
152. Tocuț Dan-Laurențiu PNL DA
153. Traicu Rodin PSD DA
154. Tudorache Daniel PSD DA
155. Urcan Ionaș-Florin PDL DA
156. Varga Vasile PNL DA
157. Vladu Iulian PDL DA
158. Weber Mihai PSD DA
159. Zaharcu Neviser PSD DA
160. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
161. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
162. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 21 februarie 2020, 21:45
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro