Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 12.03.2013 > 10:51 Versiunea pentru printare
Marți, 12 martie 2013, ora 10:51

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 213/2012 pentru modificarea și completarea Legii nr.151/2010 privind serviciile specializate integrate de sănătate, educație și sociale adresate persoanelor cu tulburări din spectrul autist și cu tulburări de sănătate mintală asociate
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE
- prezenți:160 61 36 17 20 9 8 9
- voturi pentru (DA):160 61 36 17 20 9 8 9
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Ioan PSD DA
2. Adam Luminița-Pachel ND DA
3. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
4. Amet Varol Minoritati DA
5. Anton Marin PNL DA
6. Avram Constantin ALDE DA
7. Axente Ioan PSD DA
8. Balan Ioan PDL DA
9. Baltă Mihai PSD DA
10. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
11. Bălan Ion PSD DA
12. Berci Vasile PNL DA
13. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
14. Bogdănici Camelia-Margareta PDL DA
15. Bónis István UDMR DA
16. Bordeianu Dan PNL DA
17. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
18. Budurescu Daniel-Stamate PNL DA
19. Buican Cristian PNL DA
20. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
21. Caloianu Mario-Ernest ND DA
22. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
23. Cherecheș Florica PNL DA
24. Ciocan Dan PSD DA
25. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
26. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
27. Ciucă Liviu-Bogdan ALDE DA
28. Ciuhodaru Tudor ND DA
29. Ciurariu Florin PNL DA
30. Cocei Erland PNL DA
31. Codîrlă Liviu ND DA
32. Coman Gheorghe ND DA
33. Comșa Cornel-George ND DA
34. Condurățeanu Andrei-Răzvan ND DA
35. Cristea Victor PSD DA
36. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
37. Culețu Dănuț PDL DA
38. Cupșa Ioan PNL DA
39. Dalca Ștefan-Petru ND DA
40. Dascălu Constantin PDL DA
41. Deaconu Mihai ND DA
42. Delureanu Virgil PSD DA
43. Diaconu Adrian-Nicolae ND DA
44. Dobre Mircea-Titus PSD DA
45. Dobre Victor Paul PNL DA
46. Dobrinescu Traian PNL DA
47. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
48. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
49. Dragomir Gheorghe PNL DA
50. Dragomir Maria ND DA
51. Dragomir Viorel Marian PSD DA
52. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
53. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
54. Dumitru Ovidiu-Ioan ND DA
55. Emacu Gheorghe PSD DA
56. Eparu Ion PSD DA
57. Erdei Dolóczki István UDMR DA
58. Firczak Gheorghe Minoritati DA
59. Fonta Nuțu ND DA
60. Frăticiu Gheorghe PSD DA
61. Galan Constantin PNL DA
62. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
63. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL DA
64. Gerea Andrei Dominic PNL DA
65. Gheorghe Florin PDL DA
66. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
67. Giurescu Dinu ALDE DA
68. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
69. Grama Horia PSD DA
70. Grecea Maria ND DA
71. Grindeanu Sorin Mihai PSD DA
72. Gudu Vasile PDL DA
73. Guran Virgil PNL DA
74. Horga Vasile PNL DA
75. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
76. Ibram Iusein Minoritati DA
77. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
78. Itu Cornel PSD DA
79. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR DA
80. Kereskényi Gábor UDMR DA
81. Laza-Matiuța Liviu PDL DA
82. Lubanovici Mircea PDL DA
83. Lupu Mihai PNL DA
84. Manolescu Oana Minoritati DA
85. Marcoci Vlad PSD DA
86. Markó Attila-Gabor UDMR DA
87. Marocico Ion Minoritati DA
88. Martin Eduard-Stelian PSD DA
89. Máté András-Levente UDMR DA
90. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
91. Melinte Ion ND DA
92. Mihăilă Ioan PDL DA
93. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
94. Mircovici Niculae Minoritati DA
95. Mocanu Vasile PSD DA
96. Mocioi Niculina ND DA
97. Moldovan Ioan ALDE DA
98. Molnar Zsolt UDMR DA
99. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD DA
100. Munteanu Ioan PSD DA
101. Neacșu Marian PSD DA
102. Nechita Aurel PSD DA
103. Necula Cosmin PSD DA
104. Negruț Cornelia ALDE DA
105. Nichita Cristina PSD DA
106. Nicolae Florian PSD DA
107. Nicolescu Theodor-Cătălin PNL DA
108. Nicolicea Eugen PSD DA
109. Niculae Aurel PNL DA
110. Niculescu Dumitru ND DA
111. Nistor Marioara ND DA
112. Nosa Iuliu PSD DA
113. Ochi Ion PSD DA
114. Palașcă Viorel PNL DA
115. Pardău Dumitru PNL DA
116. Peia Ninel PSD DA
117. Petrache Adrian-Alin PSD DA
118. Petrea Dorin Silviu PSD DA
119. Petric Octavian PSD DA
120. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
121. Preda Cezar-Florin PDL DA
122. Raețchi Ovidiu Alexandru ALDE DA
123. Răducanu Ion PSD DA
124. Rățoi Neculai PSD DA
125. Reuer Elena-Ramona PNL DA
126. Roman Cristian-Constantin PDL DA
127. Scarlat George PNL DA
128. Secară Florin Mihail PDL DA
129. Simedru Dan Coriolan PNL DA
130. Simionescu Adrian Constantin PSD DA
131. Smarandache Miron Alexandru ND DA
132. Solomon Adrian PSD DA
133. Stănescu Alexandru PSD DA
134. Stoica Mihaela PDL DA
135. Stoica Ștefan-Bucur PDL DA
136. Stragea Sorin Constantin PSD DA
137. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
138. Szabó Ödön UDMR DA
139. Șcheau Ion ND DA
140. Șimon Gheorghe PSD DA
141. Șoptică Costel PNL DA
142. Șova Lucian PSD DA
143. Ștefan Viorel PSD DA
144. Tabugan Ion PSD DA
145. Tămâian Ioan PNL DA
146. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
147. Tătaru Florin-Cristian PSD DA
148. Teodorescu Ioan Viorel PNL DA
149. Tîlvăr Angel PSD DA
150. Toader Mircea-Nicu PDL DA
151. Tocuț Dan-Laurențiu PNL DA
152. Traicu Rodin PSD DA
153. Tudorache Daniel PSD DA
154. Urcan Ionaș-Florin PDL DA
155. Varga Vasile PNL DA
156. Vladu Iulian PDL DA
157. Zaharcu Neviser PSD DA
158. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
159. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
160. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 21 februarie 2020, 21:46
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro