Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 12.03.2013 > 10:55 Versiunea pentru printare
Marți, 12 martie 2013, ora 10:55

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 101/2012 privind transmiterea unor terenuri din domeniul privat al statului și din administrarea Agenției Domeniilor Statului în domeniul privat al comunei Fundulea și în administrarea Consiliului Local al Comunei Fundulea, județul Călărași
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE
- prezenți:168 64 35 17 25 10 8 9
- voturi pentru (DA):157 64 35 8 25 9 7 9
- voturi împotrivă (NU):9 - - 9 - - - -
- abțineri:2 - - - - 1 1 -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Ioan PSD DA
2. Adam Luminița-Pachel ND DA
3. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
4. Almăjanu Marin PNL DA
5. Amet Varol Minoritati DA
6. Anton Marin PNL DA
7. Avram Constantin ALDE DA
8. Axente Ioan PSD DA
9. Babuș Radu PSD DA
10. Balan Ioan PDL NU
11. Baltă Mihai PSD DA
12. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
13. Bălan Ion PSD DA
14. Benga Ioan PSD DA
15. Berci Vasile PNL DA
16. Birchall Ana PSD DA
17. Blănariu Valentin ND DA
18. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
19. Bogdănici Camelia-Margareta PDL NU
20. Bónis István UDMR DA
21. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
22. Budurescu Daniel-Stamate PNL DA
23. Buican Cristian PNL DA
24. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
25. Burlacu Ștefan ND DA
26. Caloianu Mario-Ernest ND DA
27. Călin Ion PSD DA
28. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
29. Cherecheș Florica PNL DA
30. Ciocan Dan PSD DA
31. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
32. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
33. Ciuhodaru Tudor ND DA
34. Ciurariu Florin PNL DA
35. Cocei Erland PNL DA
36. Codîrlă Liviu ND DA
37. Coman Gheorghe ND DA
38. Comșa Cornel-George ND DA
39. Cristea Victor PSD DA
40. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
41. Culețu Dănuț PDL DA
42. Cupșa Ioan PNL DA
43. Dalca Ștefan-Petru ND DA
44. Dascălu Constantin PDL DA
45. Deaconu Mihai ND DA
46. Delureanu Virgil PSD DA
47. Diaconu Adrian-Nicolae ND DA
48. Dobre Mircea-Titus PSD DA
49. Dobre Victor Paul PNL DA
50. Dobrinescu Traian PNL DA
51. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
52. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
53. Dragomir Gheorghe PNL DA
54. Dragomir Maria ND DA
55. Dragomir Viorel Marian PSD DA
56. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
57. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
58. Dumitru Ovidiu-Ioan ND DA
59. Emacu Gheorghe PSD DA
60. Eparu Ion PSD DA
61. Erdei Dolóczki István UDMR DA
62. Firczak Gheorghe Minoritati DA
63. Fonta Nuțu ND DA
64. Frăticiu Gheorghe PSD DA
65. Galan Constantin PNL DA
66. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
67. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL DA
68. Gerea Andrei Dominic PNL DA
69. Gheorghe Florin PDL DA
70. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
71. Giurescu Dinu ALDE DA
72. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
73. Grama Horia PSD DA
74. Grecea Maria ND DA
75. Grindeanu Sorin Mihai PSD DA
76. Gudu Vasile PDL DA
77. Guran Virgil PNL DA
78. Horga Vasile PNL DA
79. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
80. Ibram Iusein Minoritati DA
81. Ionescu Aurelian ALDE DA
82. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
83. Itu Cornel PSD DA
84. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR DA
85. Kereskényi Gábor UDMR DA
86. Laza-Matiuța Liviu PDL DA
87. Lubanovici Mircea PDL DA
88. Lupu Mihai PNL DA
89. Manolescu Oana Minoritati DA
90. Marcoci Vlad PSD DA
91. Markó Attila-Gabor UDMR DA
92. Marocico Ion Minoritati Abținere
93. Martin Eduard-Stelian PSD DA
94. Márton Árpád-Francisc UDMR Abținere
95. Máté András-Levente UDMR DA
96. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
97. Melinte Ion ND DA
98. Mihăilă Ioan PDL DA
99. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
100. Mincă Liliana ND DA
101. Mircovici Niculae Minoritati DA
102. Mocanu Vasile PSD DA
103. Mocioi Niculina ND DA
104. Moldovan Ioan ALDE DA
105. Molnar Zsolt UDMR DA
106. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD DA
107. Munteanu Ioan PSD DA
108. Murgu Neagu ND DA
109. Neacșu Marian PSD DA
110. Negruț Cornelia ALDE DA
111. Nicolae Florian PSD DA
112. Nicolescu Theodor-Cătălin PNL DA
113. Nicolicea Eugen PSD DA
114. Niculae Aurel PNL DA
115. Niculescu Dumitru ND DA
116. Nistor Marioara ND DA
117. Niță Emil PSD DA
118. Nosa Iuliu PSD DA
119. Ochi Ion PSD DA
120. Palașcă Viorel PNL DA
121. Peia Ninel PSD DA
122. Petrache Adrian-Alin PSD DA
123. Petrea Dorin Silviu PSD DA
124. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
125. Preda Cezar-Florin PDL NU
126. Raețchi Ovidiu Alexandru ALDE DA
127. Răducanu Ion PSD DA
128. Rățoi Neculai PSD DA
129. Roman Cristian-Constantin PDL NU
130. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD DA
131. Scarlat George PNL DA
132. Secară Florin Mihail PDL NU
133. Sefer Cristian-George ND DA
134. Simedru Dan Coriolan PNL DA
135. Simionescu Adrian Constantin PSD DA
136. Smarandache Miron Alexandru ND DA
137. Solomon Adrian PSD DA
138. Stan Ion PSD DA
139. Stănescu Alexandru PSD DA
140. Stoica Mihaela PDL NU
141. Stoica Ștefan-Bucur PDL NU
142. Stragea Sorin Constantin PSD DA
143. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
144. Szabó Ödön UDMR DA
145. Șcheau Ion ND DA
146. Șimon Gheorghe PSD DA
147. Șoptică Costel PNL DA
148. Ștefan Viorel PSD DA
149. Tabugan Ion PSD DA
150. Tararache Mihai ND DA
151. Tămâian Ioan PNL DA
152. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
153. Tătaru Florin-Cristian PSD DA
154. Teju Sorin PNL DA
155. Teodorescu Ioan Viorel PNL DA
156. Toader Mircea-Nicu PDL DA
157. Tocuț Dan-Laurențiu PNL DA
158. Traicu Rodin PSD DA
159. Tudorache Daniel PSD DA
160. Urcan Ionaș-Florin PDL NU
161. Varga Vasile PNL DA
162. Vladu Iulian PDL NU
163. Voicu Mădălin-Ștefan PSD DA
164. Weber Mihai PSD DA
165. Zaharcu Neviser PSD DA
166. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
167. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
168. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 21 februarie 2020, 21:46
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro