Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 14.05.2013 > 13:49 Versiunea pentru printare
Marți, 14 mai 2013, ora 13:49

Subiect vot: Prezență
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:276 113 66 35 23 12 14 12 1

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adam Ioan PSD
2. Adăscăliței Constantin PSD
3. Alexe Florin-Alexandru PNL
4. Almăjanu Marin PNL
5. Amet Varol Minoritati
6. Anastase Roberta Alma PDL
7. Andea Petru PSD
8. Andronache Gabriel PDL
9. Anghel Gabriela-Lola ND
10. Anton Marin PNL
11. Anușca Roxana-Florentina PNL
12. Ardeleanu Sanda-Maria PDL
13. Arsene Ionel PSD
14. Avram Constantin ALDE
15. Avram Marian PSD
16. Axente Ioan PSD
17. Babuș Radu PSD
18. Baltă Mihai PSD
19. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL
20. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD
21. Benga Ioan PSD
22. Berci Vasile PNL
23. Birchall Ana PSD
24. Blănariu Valentin ND
25. Bleotu Vasile PSD
26. Boboc Valentin Gabriel PSD
27. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
28. Bogdănici Camelia-Margareta PDL
29. Boghicevici Claudia PDL
30. Bónis István UDMR
31. Bordeianu Dan PNL
32. Bucura-Oprescu Simona PSD
33. Budurescu Daniel-Stamate PNL
34. Buican Cristian PNL
35. Buicu Corneliu-Florin PSD
36. Caloianu Mario-Ernest ND
37. Calotă Florică Ică PNL
38. Canacheu Costică PDL
39. Cazan Mircea-Vasile PNL
40. Călin Ion PSD
41. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
42. Cătăniciu Steluța-Gustica PNL
43. Cernea Remus-Florinel PSD
44. Chebac Eugen ND
45. Cherecheș Florica PNL
46. Chiriță Dumitru PSD
47. Chirvăsuță Laurențiu PSD
48. Ciobanu Gheorghe PSD
49. Ciubotaru Lucian-Manuel PNL
50. Ciurariu Florin PNL
51. Cocei Erland PNL
52. Codîrlă Liviu ND
53. Coman Gheorghe ALDE
54. Comșa Cornel-George ND
55. Condurățeanu Andrei-Răzvan ND
56. Covaci Dorel PSD
57. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
58. Crăciunescu Grigore PNL
59. Cristea Aurelia PSD
60. Cristea Victor PSD
61. Cristian Horia PNL
62. Cseke Attila-Zoltán UDMR
63. Cupă Ion PNL
64. Cupșa Ioan PNL
65. Daea Petre PSD
66. Dascălu Constantin PDL
67. Deaconu Mihai ND
68. Delureanu Virgil PSD
69. Diaconu Adrian-Nicolae ND
70. Dima Toader PSD
71. Diniță Ion ALDE
72. Dîrzu Ioan PSD
73. Doboș Anton PNL
74. Dobre Mircea-Titus PSD
75. Dobre Victor Paul PNL
76. Dobrinescu Traian PNL
77. Dolha Nechita-Stelian PNL
78. Donțu Mihai-Aurel PNL
79. Dragomir Gheorghe PNL
80. Dragomir Viorel Marian PSD
81. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
82. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE
83. Dumitrache Ileana Cristina PSD
84. Dumitru Georgică ALDE
85. Dumitru Ovidiu-Ioan ND
86. Emacu Gheorghe PSD
87. Enache Marian PSD
88. Enea Constantin-Cosmin PNL
89. Eparu Ion PSD
90. Erdei Dolóczki István UDMR
91. Firczak Gheorghe Minoritati
92. Florea Daniel PSD
93. Frăticiu Gheorghe PSD
94. Galan Constantin PNL
95. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
96. Geantă Florian Daniel PDL
97. Gerea Andrei Dominic PNL
98. Gheorghe Tinel PDL
99. Gireadă Dumitru-Verginel PNL
100. Giurescu Dinu ALDE
101. Gliga Vasile Ghiorghe PSD
102. Gorghiu Alina-Ștefania PNL
103. Grama Horia PSD
104. Grecea Maria ND
105. Grindeanu Sorin Mihai PSD
106. Grosaru Mircea Minoritati
107. Gudu Vasile PDL
108. Gunia Dragoș-Ionel PDL
109. Gust Băloșin Florentin PSD
110. Gvozdenovici Slavomir Minoritati
111. Harbuz Liviu PSD
112. Hărău Eleonora-Carmen PNL
113. Hellvig Eduard Raul PNL
114. Horga Vasile PNL
115. Hrebenciuc Viorel PSD
116. Ialomițianu Gheorghe PDL
117. Iane Daniel PNL
118. Iane Ovidiu-Cristian PSD
119. Ignat Miron Minoritati
120. Intotero Natalia-Elena PSD
121. Ionescu Aurelian ALDE
122. Ionescu George PDL
123. Iordache Florin PSD
124. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE
125. Iriza Scarlat PSD
126. Ispir Raluca-Cristina PNL
127. Itu Cornel PSD
128. Kereskényi Gábor UDMR
129. Khraibani Camelia PSD
130. Korodi Attila UDMR
131. Laza-Matiuța Liviu PDL
132. Longher Ghervazen Minoritati
133. Lubanovici Mircea PDL
134. Man Mircea PDL
135. Manda Iulian Claudiu PSD
136. Manea Victor-Gheorghe PNL
137. Manolache Marius PSD
138. Marcu Viorica PNL
139. Marin Gheorghe PSD
140. Markó Attila-Gabor UDMR
141. Marocico Ion Minoritati
142. Martin Eduard-Stelian PSD
143. Márton Árpád-Francisc UDMR
144. Máté András-Levente UDMR
145. Mazilu Constantin PSD
146. Măduța Flavius-Luigi PSD
147. Melinte Ion ND
148. Mihai Aurelian ND
149. Mincă Liliana ND
150. Mircovici Niculae Minoritati
151. Mironescu Răzvan Horia PNL
152. Mîrza Gavril PSD
153. Mocanu Adrian PSD
154. Mocanu Vasile PSD
155. Mocioalcă Ion PSD
156. Mocioi Niculina ND
157. Moisii Constantin ND
158. Moldovan Ioan ALDE
159. Moldovan Iosif UDMR
160. Molnar Zsolt UDMR
161. Motreanu Dan-Ștefan PNL
162. Movilă Petru PDL
163. Muntean Mircia PDL
164. Munteanu Ioan PSD
165. Murgu Neagu ND
166. Nassar Rodica PSD
167. Neacșu Marian PSD
168. Nechita Aurel PSD
169. Negruț Clement PDL
170. Negruț Cornelia ALDE
171. Nica Nicolae-Ciprian PSD
172. Nichita Cristina PSD
173. Nicoară Romeo Florin PNL
174. Nicolae Alexandri PNL
175. Nicolae Florian PSD
176. Nicolescu Theodor-Cătălin PNL
177. Nicolicea Eugen PSD
178. Niculae Aurel PNL
179. Nistor Laurențiu PSD
180. Nistor Marioara ND
181. Niță Emil PSD
182. Nosa Iuliu PSD
183. Palașcă Viorel PNL
184. Palăr Ionel PNL
185. Paleologu Theodor PDL
186. Pambuccian Varujan Minoritati
187. Pardău Dumitru PNL
188. Paul Maria-Andreea PDL
189. Păun Nicolae Minoritati
190. Pârgaru Ion PNL
191. Pâslaru Florin-Costin PSD
192. Petrache Adrian-Alin PSD
193. Petrea Dorin Silviu PSD
194. Petric Octavian PSD
195. Pocora Cristina-Ancuța PNL
196. Podașcă Gabriela-Maria PSD
197. Popeangă Vasile PSD
198. Popescu Dan-Cristian PDL
199. Popoviciu Alin Augustin Florin PDL
200. Potor Călin PNL
201. Preda Cezar-Florin PDL
202. Pușcaș Iacob ND
203. Raețchi Ovidiu Alexandru ALDE
204. Răducanu Ion PSD
205. Rădulescu Constantin PSD
206. Rădulescu Romeo PDL
207. Rățoi Neculai PSD
208. Resmeriță Cornel-Cristian PSD
209. Roman Gheorghe PSD
210. Roman Ioan Sorin PSD
211. Roman Petre PNL
212. Roman Victor PSD
213. Roșca Lucreția PSD
214. Rotaru Răzvan ND
215. Sava Andrei-Valentin PSD
216. Sămărtinean Cornel-Mircea PDL
217. Săpunaru Nini PNL
218. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD
219. Scarlat George PNL
220. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PDL
221. Secară Florin Mihail PDL
222. Seres Dénes UDMR
223. Simionescu Adrian Constantin PSD
224. Smarandache Miron Alexandru ND
225. Solomon Adrian PSD
226. Stan Ion PSD
227. Stanciu Anghel PSD
228. Stanciu Zisu PSD
229. Stancu Ionel Minoritati
230. Stativă Irinel Ioan PSD
231. Stănescu Alexandru PSD
232. Steriu Valeriu-Andrei PSD
233. Stoica Mihaela -
234. Stoica Ștefan-Bucur PDL
235. Stragea Sorin Constantin PSD
236. Suciu Vasile-Daniel PSD
237. Surdu Raluca PNL
238. Surugiu Iulian-Radu PNL
239. Szabó Ödön UDMR
240. Șcheau Ion ND
241. Șova Lucian PSD
242. Ștefan Viorel PSD
243. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
244. Taloș Gheorghe-Mirel PNL
245. Tămâian Ioan PNL
246. Tănase Răzvan-Ionuț ND
247. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE
248. Tătaru Florin-Cristian PSD
249. Teju Sorin PNL
250. Teodorescu Cătălin-Florin PDL
251. Teodorescu Ioan Viorel PNL
252. Toader Mircea-Nicu PDL
253. Tocuț Dan-Laurențiu PNL
254. Traicu Rodin PSD
255. Tudorie Violeta PSD
256. Tudose Mihai PSD
257. Turcan Raluca PDL
258. Udriște Gheorghe PDL
259. Uricec Eugen Constantin PSD
260. Ursărescu Dorinel PNL
261. Vainer Aurel Minoritati
262. Vasilescu Nicolae PSD
263. Vasilică Radu Costin PSD
264. Vizitiu Sergiu-Constantin PDL
265. Vladu Iulian PDL
266. Vlase Petru Gabriel PSD
267. Vlădoiu Aurel PSD
268. Voicu Mădălin-Ștefan PSD
269. Voicu Mihai Alexandru PNL
270. Vulpescu Ioan PSD
271. Weber Mihai PSD
272. Zaharcu Neviser PSD
273. Zamfir Daniel-Cătălin PNL
274. Zgonea Valeriu Ștefan PSD
275. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati
276. Zlati Radu PNL

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 5 aprilie 2020, 13:40
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro