Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 29.05.2013 > 12:39 Versiunea pentru printare
Miercuri, 29 mai 2013, ora 12:39

Subiect vot: Prezență
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:249 100 65 30 18 8 12 10 6

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adam Ioan PSD
2. Adam Luminița-Pachel ND
3. Alexe Costel PNL
4. Alexe Florin-Alexandru PNL
5. Anastase Roberta Alma PDL
6. Anghel Gabriela-Lola ND
7. Anton Marin PNL
8. Anușca Roxana-Florentina PNL
9. Ardeleanu Sanda-Maria PDL
10. Avram Constantin ALDE
11. Babuș Radu PSD
12. Baltă Mihai PSD
13. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL
14. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD
15. Bejinariu Eugen PSD
16. Benga Ioan PSD
17. Berci Vasile PNL
18. Birchall Ana PSD
19. Boboc Valentin Gabriel PSD
20. Bode Lucian Nicolae PDL
21. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
22. Bogdănici Camelia-Margareta PDL
23. Bónis István UDMR
24. Bucura-Oprescu Simona PSD
25. Budurescu Daniel-Stamate PNL
26. Buican Cristian PNL
27. Buicu Corneliu-Florin PSD
28. Calimente Mihăiță PNL
29. Caloianu Mario-Ernest ND
30. Calotă Florică Ică PNL
31. Canacheu Costică PDL
32. Cazan Mircea-Vasile PNL
33. Călin Ion PSD
34. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
35. Cătăniciu Steluța-Gustica PNL
36. Cernea Remus-Florinel -
37. Cherecheș Florica PNL
38. Chiriță Dumitru PSD
39. Chirteș Ioan-Cristian PNL
40. Chirvăsuță Laurențiu PSD
41. Cioată Cezar ALDE
42. Ciobanu Gheorghe PSD
43. Ciobanu Liliana ND
44. Ciocan Dan PSD
45. Ciolacu Ion-Marcel PSD
46. Ciubotaru Lucian-Manuel PNL
47. Ciurariu Florin PNL
48. Cocei Erland PNL
49. Codîrlă Liviu ND
50. Coman Gheorghe ALDE
51. Condurățeanu Andrei-Răzvan ND
52. Cosma Vlad-Alexandru PSD
53. Costin Gheorghe PNL
54. Covaci Dorel PSD
55. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
56. Crăciunescu Grigore PNL
57. Cristea Aurelia PSD
58. Cristea Victor PSD
59. Cristian Horia PNL
60. Cseke Attila-Zoltán UDMR
61. Culețu Dănuț PDL
62. Cupă Ion PNL
63. Deaconu Mihai ND
64. Delureanu Virgil PSD
65. Diaconu Adrian-Nicolae ND
66. Dima Toader PSD
67. Diniță Ion ALDE
68. Dîrzu Ioan PSD
69. Dobre Mircea-Titus PSD
70. Dobre Victor Paul PNL
71. Dobrinescu Traian PNL
72. Dolha Nechita-Stelian PNL
73. Donțu Mihai-Aurel PNL
74. Dragomir Gheorghe PNL
75. Dragomir Viorel Marian PSD
76. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
77. Drăghici Sonia-Maria PSD
78. Dumbrăvanu Paul PNL
79. Dumitru Georgică ALDE
80. Dumitru Ovidiu-Ioan -
81. Emacu Gheorghe PSD
82. Enache Marian PSD
83. Enea Constantin-Cosmin PNL
84. Eparu Ion PSD
85. Fejér László-Ődőn UDMR
86. Firczak Gheorghe Minoritati
87. Florea Damian ALDE
88. Galan Constantin PNL
89. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
90. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL
91. Găină Mihăiță PSD
92. Geantă Florian Daniel PDL
93. Gerea Andrei Dominic PNL
94. Gheorghe Tinel PDL
95. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
96. Gireadă Dumitru-Verginel PNL
97. Gorghiu Alina-Ștefania PNL
98. Grama Horia PSD
99. Grecea Maria ND
100. Grindeanu Sorin Mihai PSD
101. Grosaru Mircea Minoritati
102. Gudu Vasile PDL
103. Guran Virgil PNL
104. Gvozdenovici Slavomir Minoritati
105. Hărău Eleonora-Carmen PNL
106. Holban Titi PNL
107. Horga Vasile PNL
108. Hulea Ioan ND
109. Iacob Ridzi Monica Maria ND
110. Iacoban Sorin-Avram PSD
111. Ialomițianu Gheorghe PDL
112. Iane Daniel PNL
113. Iane Ovidiu-Cristian PSD
114. Ignat Miron Minoritati
115. Iliuță Vasile PDL
116. Intotero Natalia-Elena PSD
117. Ionescu Aurelian ALDE
118. Iordache Florin PSD
119. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE
120. Iriza Scarlat PSD
121. Itu Cornel PSD
122. Khraibani Camelia PSD
123. Korodi Attila UDMR
124. Laza-Matiuța Liviu PDL
125. Longher Ghervazen Minoritati
126. Man Mircea PDL
127. Manea Victor-Gheorghe PNL
128. Manolache Marius PSD
129. Marcu Nicu PNL
130. Marcu Viorica PNL
131. Marin Gheorghe PSD
132. Marocico Ion Minoritati
133. Martin Eduard-Stelian PSD
134. Márton Árpád-Francisc UDMR
135. Mazilu Constantin PSD
136. Melinte Ion ND
137. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
138. Mihăilescu Ion-Bogdan PSD
139. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
140. Militaru Lucian PDL
141. Mironescu Răzvan Horia PNL
142. Mitrea Manuela PSD
143. Mitrea Miron Tudor PSD
144. Mocioalcă Ion PSD
145. Mocioi Niculina ND
146. Moldovan Iosif UDMR
147. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD
148. Munteanu Ioan PSD
149. Nassar Rodica PSD
150. Nazare Alexandru PDL
151. Neacșu Marian PSD
152. Negruț Cornelia ALDE
153. Nichita Cristina PSD
154. Nicoară Romeo Florin PNL
155. Nicolae Florian PSD
156. Nicolescu Theodor-Cătălin PNL
157. Niculae Aurel PNL
158. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD
159. Nistor Laurențiu PSD
160. Nistor Marioara ND
161. Niță Emil PSD
162. Nosa Iuliu PSD
163. Ochi Ion PSD
164. Palașcă Viorel PNL
165. Palăr Ionel PNL
166. Paleologu Theodor PDL
167. Pambuccian Varujan Minoritati
168. Pardău Dumitru PNL
169. Paul Maria-Andreea PDL
170. Petrea Dorin Silviu PSD
171. Petrescu Petre PSD
172. Petric Octavian PSD
173. Pistru Eusebiu-Manea PDL
174. Pocora Cristina-Ancuța PNL
175. Podașcă Gabriela-Maria PSD
176. Pop Georgian PSD
177. Popa Octavian-Marius PNL
178. Popeangă Vasile PSD
179. Popoviciu Alin Augustin Florin PDL
180. Preda Cezar-Florin PDL
181. Pușcaș Iacob -
182. Răducanu Ion PSD
183. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
184. Rădulescu Constantin PSD
185. Rădulescu Romeo PDL
186. Resmeriță Cornel-Cristian PSD
187. Roman Cristian-Constantin PDL
188. Roman Ioan Sorin PSD
189. Roșca Lucreția PSD
190. Rotaru Răzvan ND
191. Sava Andrei-Valentin PSD
192. Sămărtinean Cornel-Mircea PDL
193. Scarlat George PNL
194. Scutaru Adrian George PNL
195. Sefer Cristian-George ND
196. Seres Dénes UDMR
197. Smarandache Miron Alexandru ND
198. Solomon Adrian PSD
199. Stan Ioan PSD
200. Stan Ion PSD
201. Stanciu Anghel PSD
202. Stancu Ionel Minoritati
203. Stănescu Alexandru PSD
204. Steriu Valeriu-Andrei PSD
205. Stoica Ștefan-Bucur PDL
206. Stragea Sorin Constantin PSD
207. Stroe Ionuț-Marian PNL
208. Suciu Vasile-Daniel PSD
209. Surdu Raluca PNL
210. Surugiu Iulian-Radu PNL
211. Szabó Ödön UDMR
212. Șcheau Ion -
213. Șimon Gheorghe PSD
214. Șova Lucian PSD
215. Ștefan Viorel PSD
216. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
217. Tabugan Ion PSD
218. Taloș Gheorghe-Mirel PNL
219. Tararache Mihai -
220. Tămâian Ioan PNL
221. Tănase Răzvan-Ionuț ND
222. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE
223. Teodorescu Cătălin-Florin PDL
224. Thuma Hubert Petru Ștefan PNL
225. Tiuch Cătălin PSD
226. Tîlvăr Angel PSD
227. Toader Mircea-Nicu PDL
228. Tocuț Dan-Laurențiu PNL
229. Traicu Rodin PSD
230. Tudorache Daniel PSD
231. Tudorie Violeta PSD
232. Tudose Mihai PSD
233. Turcan Raluca PDL
234. Țigăeru Roșca Laurențiu PNL
235. Țîmpău Radu Bogdan PNL
236. Udrea Elena Gabriela PDL
237. Udriște Gheorghe PDL
238. Urcan Ionaș-Florin PDL
239. Uricec Eugen Constantin PSD
240. Vasilică Radu Costin PSD
241. Vlase Petru Gabriel PSD
242. Vlădoiu Aurel PSD
243. Vreme Valerian -
244. Vulpescu Ioan PSD
245. Weber Mihai PSD
246. Zaharcu Neviser PSD
247. Zamfir Daniel-Cătălin PNL
248. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati
249. Zlati Radu PNL

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 11 decembrie 2019, 7:39
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro