Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 04.06.2013 > 10:45 Versiunea pentru printare
Marți, 4 iunie 2013, ora 10:45

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 153/2011 privind aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.117/2010 pentru modificarea și completarea Legii nr.571/2003 privind Codul fiscal și reglementarea unor măsuri financiar-fiscale
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:129 51 30 11 13 8 4 7 5
- voturi pentru (DA):126 51 30 10 13 7 4 7 4
- voturi împotrivă (NU):2 - - - - 1 - - 1
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:1 - - 1 - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Amet Varol Minoritati DA
2. Anușca Roxana-Florentina PNL DA
3. Ardeleanu Sanda-Maria PDL -
4. Avram Constantin ALDE DA
5. Axente Ioan PSD DA
6. Baltă Mihai PSD DA
7. Bălan Ion PSD DA
8. Benga Ioan PSD DA
9. Birchall Ana PSD DA
10. Bode Lucian Nicolae PDL DA
11. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
12. Bogdănici Camelia-Margareta PDL DA
13. Bónis István UDMR DA
14. Bucur Constantin-Alin - DA
15. Budurescu Daniel-Stamate PNL DA
16. Buican Cristian PNL DA
17. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
18. Burlacu Ștefan ND DA
19. Călin Ion PSD DA
20. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
21. Cernea Remus-Florinel - DA
22. Chebac Eugen ND DA
23. Chiriță Dumitru PSD DA
24. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
25. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
26. Cioată Cezar ALDE DA
27. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
28. Ciuhodaru Tudor ND DA
29. Ciurariu Florin PNL DA
30. Cocei Erland PNL DA
31. Coman Gheorghe ALDE DA
32. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
33. Culețu Dănuț PDL DA
34. Cupă Ion PNL DA
35. Cupșa Ioan PNL DA
36. Dalca Ștefan-Petru ND DA
37. Dascălu Constantin PDL DA
38. Deaconu Mihai ND DA
39. Delureanu Virgil PSD DA
40. Diaconu Adrian-Nicolae ND DA
41. Dima Toader PSD DA
42. Dobre Mircea-Titus PSD DA
43. Dobre Victor Paul PNL DA
44. Dobrinescu Traian PNL DA
45. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
46. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
47. Dragomir Gheorghe PNL DA
48. Dragomir Maria ND DA
49. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
50. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
51. Dumbrăvanu Paul PNL DA
52. Erdei Dolóczki István UDMR DA
53. Frăticiu Gheorghe PSD DA
54. Gheorghe Tinel PDL DA
55. Grama Horia PSD DA
56. Gudu Vasile PDL DA
57. Guran Virgil PNL DA
58. Horga Vasile PNL DA
59. Hulea Ioan ND DA
60. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
61. Ialomițianu Gheorghe PDL DA
62. Ibram Iusein Minoritati DA
63. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
64. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
65. Itu Cornel PSD DA
66. Khraibani Camelia PSD DA
67. Manolescu Oana Minoritati DA
68. Marin Gheorghe PSD DA
69. Markó Attila-Gabor UDMR DA
70. Márton Árpád-Francisc UDMR NU
71. Mihăilă Ioan PDL DA
72. Mironescu Răzvan Horia PNL DA
73. Mîrza Gavril PSD DA
74. Mocanu Vasile PSD DA
75. Mocioi Niculina ND DA
76. Moisii Constantin ND DA
77. Molnar Zsolt UDMR DA
78. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD DA
79. Munteanu Ioan PSD DA
80. Neacșu Marian PSD DA
81. Negruț Clement PDL DA
82. Negruț Cornelia ALDE DA
83. Nicolae Florian PSD DA
84. Nicolescu Theodor-Cătălin PNL DA
85. Nicolicea Eugen PSD DA
86. Niculae Aurel PNL DA
87. Niculescu Dumitru ND DA
88. Nistor Gheorghe-Vlad PNL DA
89. Niță Emil PSD DA
90. Nosa Iuliu PSD DA
91. Ochi Ion PSD DA
92. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
93. Peia Ninel PSD DA
94. Petrea Dorin Silviu PSD DA
95. Petric Octavian PSD DA
96. Popeangă Vasile PSD DA
97. Pușcaș Iacob - DA
98. Răducanu Ion PSD DA
99. Rădulescu Constantin PSD DA
100. Rățoi Neculai PSD DA
101. Resmeriță Cornel-Cristian PSD DA
102. Roman Ioan Sorin PSD DA
103. Scarlat George PNL DA
104. Sefer Cristian-George ND DA
105. Seres Dénes UDMR DA
106. Simedru Dan Coriolan PNL DA
107. Smarandache Miron Alexandru ND DA
108. Stan Ion PSD DA
109. Stănescu Alexandru PSD DA
110. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
111. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
112. Surdu Raluca PNL DA
113. Szabó Ödön UDMR DA
114. Șcheau Ion - NU
115. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
116. Tararache Mihai - DA
117. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
118. Tătaru Florin-Cristian PSD DA
119. Tocuț Dan-Laurențiu PNL DA
120. Tudorie Violeta PSD DA
121. Tușa Adriana Diana PNL DA
122. Țigăeru Roșca Laurențiu PNL DA
123. Udriște Gheorghe PDL DA
124. Varga Vasile PNL DA
125. Vlădoiu Aurel PSD DA
126. Zaharcu Neviser PSD DA
127. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
128. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
129. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 14 decembrie 2019, 17:38
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro