Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 04.06.2013 > 13:04 Versiunea pentru printare
Marți, 4 iunie 2013, ora 13:04

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 176/2009 privind aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.164/2008 pentru modificarea și completarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.195/2005 privind protecția mediului
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:138 46 37 10 14 10 11 6 4
- voturi pentru (DA):138 46 37 10 14 10 11 6 4
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Luminița-Pachel ND DA
2. Alexe Costel PNL DA
3. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
4. Amet Varol Minoritati DA
5. Anghel Gabriela-Lola ND DA
6. Antal István UDMR DA
7. Anușca Roxana-Florentina PNL DA
8. Avram Constantin ALDE DA
9. Axente Ioan PSD DA
10. Baltă Mihai PSD DA
11. Bălan Ion PSD DA
12. Benga Ioan PSD DA
13. Birchall Ana PSD DA
14. Bogdănici Camelia-Margareta PDL DA
15. Bónis István UDMR DA
16. Budurescu Daniel-Stamate PNL DA
17. Buican Cristian PNL DA
18. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
19. Calimente Mihăiță PNL DA
20. Caloianu Mario-Ernest ND DA
21. Cernea Remus-Florinel - DA
22. Cherecheș Florica PNL DA
23. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
24. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
25. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
26. Cocei Erland PNL DA
27. Coman Gheorghe ALDE DA
28. Condurățeanu Andrei-Răzvan ND DA
29. Crăciunescu Grigore PNL DA
30. Cristea Aurelia PSD DA
31. Cupă Ion PNL DA
32. Deaconu Mihai ND DA
33. Delureanu Virgil PSD DA
34. Diniță Ion ALDE DA
35. Doboș Anton PNL DA
36. Dobre Mircea-Titus PSD DA
37. Dobre Victor Paul PNL DA
38. Dobrinescu Traian PNL DA
39. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
40. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
41. Dragomir Viorel Marian PSD DA
42. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
43. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
44. Eparu Ion PSD DA
45. Erdei Dolóczki István UDMR DA
46. Fonta Nuțu ND DA
47. Frăticiu Gheorghe PSD DA
48. Galan Constantin PNL DA
49. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
50. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL DA
51. Geantă Florian Daniel PDL DA
52. Gheorghe Tinel PDL DA
53. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
54. Gorghiu Alina-Ștefania PNL DA
55. Grama Horia PSD DA
56. Grecea Maria ND DA
57. Gudu Vasile PDL DA
58. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
59. Harbuz Liviu PSD DA
60. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
61. Horga Vasile PNL DA
62. Iacob Ridzi Monica Maria ND DA
63. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
64. Ibram Iusein Minoritati DA
65. Iliuță Vasile PDL DA
66. Iordache Florin PSD DA
67. Iriza Scarlat PSD DA
68. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
69. Itu Cornel PSD DA
70. Kereskényi Gábor UDMR DA
71. Khraibani Camelia PSD DA
72. Korodi Attila UDMR DA
73. Longher Ghervazen Minoritati DA
74. Man Mircea PDL DA
75. Marcu Nicu PNL DA
76. Marcu Viorica PNL DA
77. Markó Attila-Gabor UDMR DA
78. Marocico Ion Minoritati DA
79. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
80. Măduța Flavius-Luigi PSD DA
81. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
82. Mincă Liliana ND DA
83. Mitrea Manuela PSD DA
84. Mocanu Vasile PSD DA
85. Moisii Constantin ND DA
86. Molnar Zsolt UDMR DA
87. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
88. Muntean Mircia PDL DA
89. Munteanu Ioan PSD DA
90. Murgu Neagu ND DA
91. Nassar Rodica PSD DA
92. Neacșu Marian PSD DA
93. Negruț Clement PDL DA
94. Negruț Cornelia ALDE DA
95. Nicolae Florian PSD DA
96. Nicolicea Eugen PSD DA
97. Niculescu Dumitru ND DA
98. Nistor Laurențiu PSD DA
99. Ochi Ion PSD DA
100. Palașcă Viorel PNL DA
101. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
102. Peia Ninel PSD DA
103. Petrea Dorin Silviu PSD DA
104. Pușcaș Iacob - DA
105. Răducanu Ion PSD DA
106. Rățoi Neculai PSD DA
107. Resmeriță Cornel-Cristian PSD DA
108. Roman Cristian-Constantin PDL DA
109. Roman Victor PSD DA
110. Roșca Mircea PNL DA
111. Rotaru Răzvan ND DA
112. Seres Dénes UDMR DA
113. Silaghi Ovidiu Ioan PNL DA
114. Simedru Dan Coriolan PNL DA
115. Smarandache Miron Alexandru ND DA
116. Stancu Ionel Minoritati DA
117. Stănescu Alexandru PSD DA
118. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
119. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
120. Surdu Raluca PNL DA
121. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
122. Szabó Ödön UDMR DA
123. Șcheau Ion - DA
124. Șoptică Costel PNL DA
125. Tararache Mihai - DA
126. Tămâian Ioan PNL DA
127. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
128. Tătaru Florin-Cristian PSD DA
129. Teju Sorin PNL DA
130. Tocuț Dan-Laurențiu PNL DA
131. Țigăeru Roșca Laurențiu PNL DA
132. Udriște Gheorghe PDL DA
133. Vainer Aurel Minoritati DA
134. Weber Mihai PSD DA
135. Zaharcu Neviser PSD DA
136. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
137. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
138. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 10 decembrie 2019, 1:38
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro