Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 05.06.2013 > 13:49 Versiunea pentru printare
Miercuri, 5 iunie 2013, ora 13:49

Subiect vot: Prezență
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:232 102 64 22 16 1 12 9 6

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adam Ioan PSD
2. Adăscăliței Constantin PSD
3. Alexe Costel PNL
4. Alexe Florin-Alexandru PNL
5. Almăjanu Marin PNL
6. Amet Varol Minoritati
7. Anastase Roberta Alma PDL
8. Andronache Gabriel PNL
9. Anghel Gabriela-Lola ND
10. Anton Marin PNL
11. Anușca Roxana-Florentina PNL
12. Ardeleanu Sanda-Maria PDL
13. Arsene Ionel PSD
14. Avram Constantin ALDE
15. Avram Marian PSD
16. Axente Ioan PSD
17. Babuș Radu PSD
18. Balan Ioan PDL
19. Baltă Mihai PSD
20. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL
21. Bălan Ion PSD
22. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD
23. Benga Ioan PSD
24. Berci Vasile PNL
25. Birchall Ana PSD
26. Boboc Valentin Gabriel PSD
27. Bode Lucian Nicolae PDL
28. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
29. Bogdănici Camelia-Margareta PDL
30. Bordeianu Dan PNL
31. Bucur Constantin-Alin -
32. Bucura-Oprescu Simona PSD
33. Budurescu Daniel-Stamate PNL
34. Buican Cristian PNL
35. Buicu Corneliu-Florin PSD
36. Burlacu Ștefan ND
37. Calimente Mihăiță PNL
38. Caloianu Mario-Ernest ND
39. Calotă Florică Ică PNL
40. Canacheu Costică PDL
41. Călin Ion PSD
42. Cătăniciu Steluța-Gustica PNL
43. Cernea Remus-Florinel -
44. Chebac Eugen ND
45. Cherecheș Florica PNL
46. Chiriță Dumitru PSD
47. Chirteș Ioan-Cristian PNL
48. Chirvăsuță Laurențiu PSD
49. Cioată Cezar ALDE
50. Ciobanu Gheorghe PSD
51. Ciocan Dan PSD
52. Ciolacu Ion-Marcel PSD
53. Ciurariu Florin PNL
54. Cocei Erland PNL
55. Coman Gheorghe ALDE
56. Comșa Cornel-George ND
57. Costin Gheorghe PNL
58. Covaci Dorel PSD
59. Crăciunescu Grigore PNL
60. Cristea Aurelia PSD
61. Cristea Victor PSD
62. Cristian Horia PNL
63. Cupă Ion PNL
64. Cupșa Ioan PNL
65. Daea Petre PSD
66. Delureanu Virgil PSD
67. Diaconu Adrian-Nicolae ND
68. Dima Toader PSD
69. Dîrzu Ioan PSD
70. Doboș Anton PNL
71. Dobre Mircea-Titus PSD
72. Dobre Victor Paul PNL
73. Dolha Nechita-Stelian PNL
74. Donțu Mihai-Aurel PNL
75. Dragomir Gheorghe PNL
76. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
77. Drăghici Sonia-Maria PSD
78. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE
79. Dumbrăvanu Paul PNL
80. Dumitru Georgică ALDE
81. Dumitru Ioana-Jenica ND
82. Dumitru Ovidiu-Ioan -
83. Enache Marian PSD
84. Eparu Ion PSD
85. Florea Daniel PSD
86. Fonta Nuțu ND
87. Frăticiu Gheorghe PSD
88. Galan Constantin PNL
89. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
90. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL
91. Găină Mihăiță PSD
92. Gerea Andrei Dominic PNL
93. Gheorghe Florin PDL
94. Gheorghe Tinel PDL
95. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
96. Ghiveciu Marian PSD
97. Giurescu Dinu ALDE
98. Gliga Vasile Ghiorghe PSD
99. Gorghiu Alina-Ștefania PNL
100. Grama Horia PSD
101. Grecea Maria ND
102. Grosaru Mircea Minoritati
103. Gudu Vasile PDL
104. Guran Virgil PNL
105. Gust Băloșin Florentin PSD
106. Gvozdenovici Slavomir Minoritati
107. Hărău Eleonora-Carmen PNL
108. Holban Titi PNL
109. Horga Vasile PNL
110. Hulea Ioan ND
111. Iacoban Sorin-Avram PSD
112. Ialomițianu Gheorghe PDL
113. Iancu Iulian PSD
114. Ibram Iusein Minoritati
115. Ignat Miron Minoritati
116. Intotero Natalia-Elena PSD
117. Ionescu George PDL
118. Iordache Florin PSD
119. Iriza Scarlat PSD
120. Ispir Raluca-Cristina PNL
121. Itu Cornel PSD
122. Khraibani Camelia PSD
123. Laza-Matiuța Liviu PDL
124. Lupu Mihai PNL
125. Man Mircea PDL
126. Manolescu Oana Minoritati
127. Marcoci Vlad PSD
128. Marcu Nicu PNL
129. Marcu Viorica PNL
130. Marin Gheorghe PSD
131. Marocico Ion Minoritati
132. Martin Eduard-Stelian PSD
133. Márton Árpád-Francisc UDMR
134. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
135. Măduța Flavius-Luigi PSD
136. Mihăilescu Ion-Bogdan PSD
137. Mircovici Niculae Minoritati
138. Mironescu Răzvan Horia PNL
139. Mitrea Miron Tudor PSD
140. Mîrza Gavril PSD
141. Mocanu Vasile PSD
142. Mocioi Niculina ND
143. Moisii Constantin ND
144. Moldovan Ioan ALDE
145. Motreanu Dan-Ștefan PNL
146. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD
147. Muntean Mircia PDL
148. Nassar Rodica PSD
149. Neacșu Marian PSD
150. Negruț Clement PDL
151. Negruț Cornelia ALDE
152. Nica Nicolae-Ciprian PSD
153. Nichita Cristina PSD
154. Nicolae Alexandri PNL
155. Nicolae Florian PSD
156. Niculae Aurel PNL
157. Niculescu Dumitru ND
158. Nistor Laurențiu PSD
159. Nistor Marioara ND
160. Niță Emil PSD
161. Nosa Iuliu PSD
162. Oajdea Daniel Vasile ND
163. Ochi Ion PSD
164. Oros Nechita-Adrian PNL
165. Palașcă Viorel PNL
166. Paleologu Theodor PDL
167. Paul Maria-Andreea PDL
168. Pâslaru Florin-Costin PSD
169. Peia Ninel PSD
170. Petrea Dorin Silviu PSD
171. Petrescu Petre PSD
172. Petric Octavian PSD
173. Podașcă Gabriela-Maria PSD
174. Popeangă Vasile PSD
175. Popescu Florin Aurelian PDL
176. Pușcaș Iacob -
177. Răducanu Ion PSD
178. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
179. Rădulescu Constantin PSD
180. Rădulescu Romeo PDL
181. Rățoi Neculai PSD
182. Reuer Elena-Ramona PNL
183. Rizea Cristian PSD
184. Roman Gheorghe PSD
185. Roman Ioan Sorin PSD
186. Roman Victor PSD
187. Săpunaru Nini PNL
188. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD
189. Scutaru Adrian George PNL
190. Silaghi Ovidiu Ioan PNL
191. Simionescu Adrian Constantin PSD
192. Smarandache Miron Alexandru ND
193. Solomon Adrian PSD
194. Stan Ioan PSD
195. Stan Ion PSD
196. Stănescu Alexandru PSD
197. Stănișoară Mihai PNL
198. Steriu Valeriu-Andrei PSD
199. Surdu Raluca PNL
200. Surugiu Iulian-Radu PNL
201. Șcheau Ion -
202. Ștefan Viorel PSD
203. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
204. Tabugan Ion PSD
205. Tararache Mihai -
206. Tămâian Ioan PNL
207. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE
208. Tătaru Florin-Cristian PSD
209. Teju Sorin PNL
210. Teodorescu Ioan Viorel PNL
211. Tiuch Cătălin PSD
212. Toader Mircea-Nicu PDL
213. Tocuț Dan-Laurențiu PNL
214. Traicu Rodin PSD
215. Tudorache Daniel PSD
216. Tudorie Violeta PSD
217. Țigăeru Roșca Laurențiu PNL
218. Udrea Elena Gabriela PDL
219. Udriște Gheorghe PDL
220. Uricec Eugen Constantin PSD
221. Ursărescu Dorinel PNL
222. Vainer Aurel Minoritati
223. Vizitiu Sergiu-Constantin PSD
224. Vlădoiu Aurel PSD
225. Voicu Mihai Alexandru PNL
226. Vulpescu Ioan PSD
227. Weber Mihai PSD
228. Zaharcu Neviser PSD
229. Zamfir Daniel-Cătălin PNL
230. Zgonea Valeriu Ștefan PSD
231. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati
232. Zlati Radu PNL

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 31 martie 2020, 2:10
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro